Vnutorna chyba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ╚═§pace══Master═╝, 23/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Takže už asi mesiac mi na vašej hernej stranke naskakuje vnutorna chyba a niesom jediny. Robi sa niečom ohladom toho alebo to bude naskakovať navždy? Branu klikam asi hodinu, konfu tiež dlho musim robiť... Za odpovede vopred dakujem
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Tento problém sledujem už nejakú dobu, a prezeral som oficiálne Darkorbit fóra aj iných národností, a čo som zbežne pochopil je, že daný problém sa objavuje hráčom podľa prehliadačov ktorý používajú, keďže to vyzerá byť kameňom úrazu. Mnohý odporúčajú Maxthone zatiaľ kedže túto chybu zaznamenávajú zriedkavo.

    Od BP odchádzajú informácie správne a žiadnú chybu tam nezaznámenavjú ale samozrejme táto chyba je nahlásena a každý sa snaží najsť riešenie prečo sa Restart objavuje.

    Preto ak to je možné a nájdeš si čas potrebovali by sme aby si nám poskytol čo najviac informácií z tvojej strany a mohli sme to posunut ďalej, niektorý hráči už tak urobili a boli by sme radi ak by sa pridalo čo najviac z vás.

    Nech ťa neodradia všetky informácie, ktoré potrebujeme no žiaľ každá vec pomôže k dopátraniu.

    https://board-cs.darkorbit.com//threads/ohlasovani-technickych-problemu-ve-hre.97130/page-4

    Zatiaľ prajem príjemnú hru a čo najmenej podobných problémov.
     
    sused.FT.raziel a *Firefox1* tohle ocenili.
  3. Korben

    Korben User

    ╚═§pace══Master═╝, Ak je chyba mimo BP, tak to bohužiaľ ovplyvniť nejde. Osobne sa mi to objavilo len pár krát, používam mozillu a maxthon. Na maxthone sa mi to ešte nestalo.
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ano, mozem len potvrdit. Problem sa v maxthone vobec nevyskytuje. Zaznamenal som ho tam len cca 3x za mesiac...

    Kazdy komu to robi, odporucam pomenit prehliadace, tam bude kamen urazu.
     
  5. Maxthon približne 1 zo 100 kliknuti
    Chrome skoro stále.

    Asi takú bilanciu mám ohľadom tej chyby. Ostatné prehliadace nepoužívam takže odporúčam Maxthon.
     
  6. Ja hram iba na maxthone a už mi to robi non stop skoro. Ked chcem vyklikať branu tak sa musim psychicky pripraviť hodinu vpred. Na chrome tak isto a na mozile rovnako. No na maxthone stale proste tak neviem.
     
  7. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Já bych doporučil mít jeden prohlížeč pouze na DO, bez doplnků a rozšíření... krom ABP. A já hraju na opeře a musím jí smeknout poklonu, páč je to zatím TOP pro DO. Nevím, jak MAXTHON, ale Opera super...
     
  8. Korben

    Korben User

    ╚═§pace══Master═╝, ak ti to robí už aj na Maxthone, tak budeš mať u seba nejakú chybu. Osobne by som spravil kompletnú údržbu PC.
     
  9. Mě to zlobí taky na Maxtronu - od doby co byl naposled Ddos utok. Nevím kde je chyba ale PC udržuji v čistotě
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.