Voucher 4.2.2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem zukato9, 13/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zukato9

    zukato9 User

    Dobrý den dne 3.2 sem dostal voucer od Vás který sem uplatnil 13.2.2014 a patrně jsem nic nedostal přesto že mi to napsalo že voucher byl v pořádku přijat. Zvažoval sem kam to napsat , ale přijde mi to spíše jako technický dotaz ke hře a proto se omlouvám jestli sem to napsal do špatné kategorie. Děkuji za vyřešení.

    CZ3 ID:93688754
    -----------------------------------------
    Dobrý tak už se mi to připsalo nicméně když už to tu budete číst tak bych se chtěl zeptat jak to že mi přišel jen 1 voucher marně sem to hledal ve vhodných tématech ale nenašel sem jasnou odpověď děkuji moct
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/2/14
  2. Zafod

    Zafod User

    Kolik jsi jich čekal?

    Btw: tlačítko upravit...
     
  3. Kenny

    Kenny User

    Chodili maximálně 3 kupóny.
    Spearhed + hangár,
    250ee + 5000 x4
    10 klíčů +50 logdisků
    (Aspoň co jsem dostal já)
    Hangár + loď prý měla být motivace pro neaktivní hráče..
    Ovšem já aktivní jsem :D (Chyba v metrixu)
     
  4. Sid

    Sid Guest

    zukato9 nepiš nám zde prosím více tvých příspěvků pod sebe, pokud ještě nikdo nereagoval, používej prosím tlačítko upravit u tvého předchozího příspěvku pro doplnění informací.

    Přečti si prosím Jak správně přispívat na fórum děkuji.

    Mimochodem, také ti nemuselo přijít vůbec nic, neexistuje jakýkoliv nárok na podobný bonusový kód. Nicméně, kdo má vše v pořádku, hraje a má správně nastaveno přijímání buletinu, obvykle jednou za čas minimálně jeden bonusový kód obdrží.

    Máš ještě nějaký dotaz k tématu?
     
  5. zukato9

    zukato9 User

    Asi už nemám žádný dotaz , jen nechápu podle čeho se soudí kdo kolik těch kuponu dostane...
     
  6. Sid

    Sid Guest

    zukato9 tak to ti asi nevysvětlím, ale mohu vřele doporučit moc si s tím hlavu nelámat.

    Považuji tedy za zodpovězeno a vyřešeno.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.