Voyager balíček

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dinosam-SVK-, 24/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravím,
    som si povedal že do tejto hry nevrazím ani cent na premko ale:confused::D ...mám otázku - oplatí sa kupiť toho cyborga? vpodstate ak odpočítam cenu uridka čo je počas helixu 400k nejakých 25 € tak zvyšok vychádza na 35 €...z toho použiteľné pre mňa bude akurát cyborg, munícia a hyperplasmoidy ...takže moja otázka znie - ak by ste boli v takej situácii kúpili by ste to alebo doporučili by ste mi to kúpiť?:D dík za každý názor :)
     
  2. Ty na něj nemáš součástky v montáži? Já osobně jsem dokoupil pár součástek, suroviny jsem měl, zaplatil jsem do 10euro max.
     
  3. nemám olej, súčiastky by som už zohnal :D ale to by som sa zase nevedel rozhodnúť či urobiť cyborga alebo hammera:D ale v každom prípade som si to nechal prejsť hlavou a asi mi to netreba:D zaobídem sa bez toho a 60€ asi viem investovať aj lepšie:D
     
  4. Třeba ti vyjde cyborg jako odměna v bráně, zrovna včera byla možnost v kappa.
     
    Naposledy upraveno: 26/10/19
  5. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Přátelé, nevíte někdo, zda tyto balíčky vydrží do 14. 11.? Děkuji. :)
     
  6. Arya

    Arya User

    Neaktivní téma uzamykám a přeji hodně štěstí ve hře.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.