Chyby Vracení ztracenych modulu do CBS

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem VirgiCZE, 4/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. VirgiCZE

    VirgiCZE User

    Dobrý den, včera se mněly vracet moduly do klanovích stanic (CBS) mně ovšem nic nepřišlo z5.

    ID:90516230

    PrtScn mejch modulu: https://ctrlv.cz/Udxs

    Děkuji moc
     
  2. Malcolm

    Malcolm Guest



    čo znamená že scrip začal včera vracať moduly a jeho práca skončí ked vráti všetkým hráčom všetky moduly.
     
  3. VirgiCZE

    VirgiCZE User

    Korben psal at napišu na forum. A je tam napsano dnes ne že bude pokračovat.
     
  4. Gahan

    Gahan Guest

    Bohužel přišla informace že né všem se toto navrátilo ale pracují na tom .
     
  5. Malcolm

    Malcolm Guest

    myslím že každý script má rýchlosť ktoru dokáže pracovať.Uvedom si koľko hráčov musí daný script skontrolovať a vykonať nápravu. . Ale odpoved si dostal od Gahana.
     
  6. VirgiCZE

    VirgiCZE User

    Pardon čekam na to už cca 3 měsice tak se nedivte že ma trpělivost už neni na mistě ;)
     
  7. Gahan

    Gahan Guest

    Ano i nás to samozřejmě mrzí že vzniklo tolik chyb a trvá to tak dlouho ted už se jen můžem modlit že stím pohnou :)
     
  8. Korben

    Korben User

    Pozriem sa na to a následne uvidím aký bude ďalší postup. Tvoj príspevok potrebujem aby som ho mal na očiach. Tak že maj strpenie. :)
     
  9. VirgiCZE

    VirgiCZE User

    Děkuju
     
  10. Tak isto aj mne chýbajú stratené moduly... Je to už naozaj dlhá doba a potešil som sa keď pridali ten script, ale BP zasa raz nesklamalo a nič sa mi stále nevrátilo :) 2x RAM-MA, 1x DEFM-1, 1x HULM-1 + 1x LTM-MR.. všetko na 16lvl samozrejme
    GE3 [​IMG] 62966224
     
    Naposledy upraveno: 8/8/16
  11. tak já se taky přidám ´=) po dlouhé čekací lhůtě na navrácení modulu se stále čeká dál,ani mě ještě nebyli navráceny moje ztracená dětátka(moduly) =) doufám že se to brzy napravý =) [​IMG]68241319, CZ1
     
  12. Korben

    Korben User

    V to dúfame všetci. :)
     
  13. VirgiCZE

    VirgiCZE User

    4.8.2016 založeno vlakno. Dnes 22.8.2016 a moduly stale nikde. :D toto už neni ani normalni ani sranda. :/
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

  15. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Došla informácia, že bol nahodený skript na vrátenie zvyšných stratených modulov takže by sa to už malo práve pripisovať na účty postihnutých hráčov
     
  16. Ahoj pry uz se vracely moduly ale me se stale nic neobjevilo v hangaru
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

  18. 86554055 diky
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    HAPPY-JOKER. Tvoj problem som posunul dalej, pravdepodobne sa stale najdu hraci bez vratenych modulov.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.