Vrátenie lode

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem (MFP), 13/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. (MFP)

    (MFP) User

    dobrý deň,písal som na podporu,ohľadom vrátenia základnej citadely a odpísali mi,že sa to rieši na fóre,tak teda poprosím o vrátenie
    moje id:34545278
     
  2. Korben

    Korben User

  3. (MFP)

    (MFP) User

    Citát zmazaný
    dobre,takže akým spôsobom mám postupovať,som to z tých odkazov nepochopil
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/6/16
  4. Korben

    Korben User

    Predchádzajúce príspevky sa necitujú, je jasné na čo reaguješ.

    Oznamy si si mal prečítať. Je tam napísané, že sa problémy budú riešiť. Tak že nemáš ako postupovať, musíš čakať na opravu, tak ako my všetci.
     
  5. Mne sa uz zakladne lode vratili
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Mohu potvrdit, i já jsem dnes během dopoledne dostal všechny základní lodě zpět. Zřejmě již dnes náprava problému proběhla či probíhá.
     
  7. Nó, já som ich už dostal asi 4 dni do zadu :D +/-
     
  8. Mě chyběly tři lodě, základní verze Spearhead, Aegis a Citadel, před pár dny jsem obdržel zpět Spearhead a Aegis, ale Citadela mi stále chybí. Měl jsem za to že to připisují postupně, no ale podle toho jak tu čtu, tak byly vráceny všechny najednou. Takže u mě bude asi chybka...a teď co s tím, stále čekat?
     
  9. Korben

    Korben User

    Taký maličký základ, je ID účtu.
     
  10. Promiň, nečekal jsem že se budeš chtít mrknout na účet, jen jsem se zeptal :). ID 41612670 cz1
     
  11. 7sarny7

    7sarny7 User

    Ahoj, chybi mi ciadel a spirhead v zakladu.doted sem je nedostal z5. Bude to asi tim ze sem na nich mel veteran dezigny ale asi bych mel mit obe ne? Prosim o navraceni. Dekuji ... ID 166104647 cz3

    Ps: doufam ze jsem s tim necekal prilis dlouho.
     
  12. Ahoj, už je to nějaká doba co jsem se ptal po lodi která mi chybí, do teď ji nemám. Máme nějaké informace ohledně toho, zda bude ještě vrácena nebo mám smůlu?
     
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Łïmïtlεşş nejsi sám, a bohužel první hlášení bylo zavřené s tím že se nejedná o bug, opravdu nevím kam se přitom ten člověk díval.. Takže hlášení je podáno znovu a snad už to dopadne dobře.
    Nicméně jak je ti určitě jasné, globální problémy mají přednost před problémy pár jednotlivců, a momentálně je k tomu problémů celá spousta.
     
  14. Aha, mě osobně to teda moc netrápí, ale šlo mi o princip, vydali hlášení lodě jsou zpět a přitom to nebyla úplně pravda. Zase na druhou stranu chápu že projíždět zdroják a hledat chyby je náročný, zvlášť tady kde se na hře podílelo hafo lidí, za tu dobu bude zdroják pěkná slátanina...Každopádně díky za odpověď Marvine, takto mi to stačí :).
     
  15. (MFP)

    (MFP) User

    No takže už je to zopár mesiacov a loď mi stále nevrátili,ako mám teda postupovať?
     
  16. Myslím že už není jak postupovat, pochybuji že ty ztracené lodě ještě někdy vrátí, času na to bylo dost. Holt si je budeš muset taky zase vydražit.
     
  17. (MFP)

    (MFP) User

    No ona nebola za kredity,bola za kúpené bedničky,takže vlastne za hotovosť.
     
  18. Já vím, řešilo se tu že chybí pouze lodě které se našli v těch placených bednách, také jsem přišel o citadelu. Ale jak říkám, myslím že tento problém se už nedořeší.
     
  19. Sentiero

    Sentiero User

    (MFP) já být na tvém místě, tak napíšu na podporu.

    Takže se to nechá vyšumět a jakoby se nic nestalo? Oni trestají hráče za to, že podvádí skrz pamyent, ale oni samy dělají to stejný akorát v bledě modrým. Když si za něco hráč zaplatí, tak by to měl obdržet a mělo by mu to zůstat. Chyba se stát může, ale když už se stane, tak by ji měli napravit a to u všech. Obzvlášť když se ví, že to byl obsah z beden za reálný peníze.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. (MFP)

    (MFP) User

    No veď uvidíme,ako sa k tomu kompetentní vyjadria,minule mi na podpore odpísali,že s tým oni nič nemajú a že sa mám obrátiť na fórum.Odpoveď si môžete prečítať hore.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.