Vrátenie lode

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem (MFP), 13/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *pursuer*

    *pursuer* User

    Zrejme podpora nema ako overit,ci si danu lod mal alebo nie.Inak by to podla mna pripisali.Zrejme cakaju aj oni na hromadne pripisanie zo strany BP vsetkym hracom,co takto dosli o lode.
     
  2. Zakoupili jsme si klíče za reálné peníze, také jsme je dostali a použili je. To jaký v nich byl obsah je už úplně jedno, zaplatili jsme za klíče a ne za obsah. Další věcí je všudypřítomné VOP, souhlasíme s tím že musíme využívat pouze aktuální verzi hry a celkově hraním souhlasíme s veškerými podmínkami provozovatele. BP je tu svým pánem a nikdo z nás s tím moc neudělá...

    Já už si loďku vydražil dávno, každopádně přeji hodně štěstí těm, kteří stále čekají :).
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    No veľmi pekne to poriešili. Pohadzajú si to medzi sebou fórum a podpora ako horúci zemiak.

    Na druhej strane, ešte stále je tu možnosť dražby, aukcia. Prečo by mal hráč čakať na to, čo nebude nikdy? :rolleyes::eek:
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  4. (MFP)

    (MFP) User

    No vidím,že sa tu asi vyjadrenia od niekoho kompetentného nedočkám.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    (MFP) My po pol roku nemame ako overit ci si loď vlastnil, tak stare zaznamy sa v systeme neudrziavaju, bohuzial.

    Tuto vec hromadne riesil BP a lode pripisoval, mne osobne sa napr. vratili cca po 2 mesiacoch ked spustili systemovy script. Podpora ti danu lod uz pripisala na ucet. Pripisali ti ju len preto, ze nechceli len tak odpinkovat hracov co mali problem s updatom hangaru, pritom by sme to mohli urobit, kedze ide o staru vec. Mimochodom pri takom velkom mnozstve kreditov ake mas, si ju mohol mat vydrazenu za par supov....
     
  6. (MFP)

    (MFP) User

    Na margo toho pol roka,ak si pozrieš príspevky na začiatku,jediná odpoveď bola čakaťÁno podpora mi ju pripísala,za čo veľké dík danej osobe.Nechápem,čo tým myslíš stará vec,keďže na prvý krád ma vlastne,ako si to nazval odpinkali.A na margo kredito,mám si dražiť niečo,čo som si za reálne peniaze nakúpil?Trošku mimo misu nemyslíš?
     
    Naposledy upraveno: 3/11/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.