Návrhy Vrátenie úridia/česti do úkolov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Septarzx, 26/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Súhlasíte z návrhom ? (až po prečítaní) ďakujem

  1. Ano

    50 hlasy(ů)
    90.9%
  2. Nie

    5 hlasy(ů)
    9.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Septarzx

    Septarzx User

    Vrátenie úridia/česti do úkolov

    Komu to vyhovuje ? a komu to škodí?

    Vyhovuje to práve BP ľudia musia kupovať učko aby sa mohli zlepšovať či už točením kubikonov alebo nejakým iným "ťažkým"
    spôsobom ako napr dokola točení brán. = Demotivácia robiť rovnaké veci každý deň. Hľadať nové riešenie ohľadne spríjemnenie hry a vtiahnutia do zábavy.

    Úkoly = Motivácia -=Demotivacia

    Úkoly znamenajú v tejto hre najväčšiu stratégiu a práve preto by mali obsahovať špeciálne odmeny ako BZ Česť a určtite malo by zahrňať aj urídium.
    Práve Úkoly by mali byť motiváciou získať v tejto hre viac ako len lietaním po mape a ziskavaním BZ česti.. Treba ľudí motivovať a nie Demotivovať odobratím uridiia z úloch...Ja mám môj vlastný názor že bola to hlúposť odobrať mali by ste si porovnať za ten čas koľko ľudí botovalo a prípadne robilo četne úkoly a bavilo ich robit ako teraz točiť brany dookola a strácať zmysel hry .. Uridium znamená v hre veľa a malo by byť na určitých miestach ako v ukoloch..

    A komu to škodí? Práve rovnako ako vyhovuje aj škodí pretože hráči prichádzajú o motiváciu robiť úkoly ako som spomínal BZ a česť už veľa hráčov nezaujíma keď to robia tak kvôli vylepšeniam a tak ďalej..

    Doplnené: Veľa ľudí sa pripája iba Počas akcie pretože vtedy si môžu splniť zaujímave úkoly.. Prečo niesu zaujímavé misie každý týždeň ? nemyslím tým zostrel 20 streunerov dostaneš 1 tetrathin myslím nejaké čo by do hry pritiahli hráčov nie odpudili..


    Návrh
    je rozhodujúci a veľmi dôležitý ako motivácia hráčov vrátiť do hry a konečne plniť skutočne zaujímave úlohy.

    Keď bude hra zaujímavejšia ľudia sa o hru budú viac zaujímať.. treba nie len reklamy robiť ale aj niečo zaujímave Ďalší návrch bude o týždeň prosím vyjadrite sa a prípadne padne otázka anketa aby sme sa mohli trošku pohnúť a spraviť pre hru niečo
     
    Naposledy upraveno: 26/7/18
  2. bobson9393

    bobson9393 User

    Súhlasim s návrhom. Je to dosť smiešne že robíme nejaké úlohy ktoré nám trvajú aj niekoľko hodin a dostanete zaňu smiešných 500-1000 uridia z čoho sa neda poriadne nič vylepšíť. Takže za mna jednoznačne áno
     
  3. je to střílečka nebo darkorbit farmení ukolu :rolleyes: To zde chce i psychiatra někdy :D:D Ukoly muzes delat a nebo nemusís jsou doplnkem HRY pokud nechces lovit . Pokud ti nestaci odmena z ukolu +NPC co sestrelis do neho - muzes stavet brany za pala a vydelavat. A nebo jen strilet NPC z toho mate taky Učko čest. a nekdy i vic nez z ukolu :eek:
     
  4. Honzin

    Honzin User

    Máte pravdu málo úkolů.
    Mně by se třeba líbil

    Uber kristallon /10000

    Takových by mohlo být. :)
     
  5. Septarzx

    Septarzx User

    samozrejme je to strílečka ale kedže ľudia nie su v hre tak si veľa nezastrielaš mám pravdu najskôr ľudia musia mať motiváciu zapnúť tu hru
    veľakrát ju zapnú práve kvôli akcii či špecialnym úkolom splniť .. no prečo ich nemať každý týždeň ? ľudia budú v hre častejšie.
     
  6. Akce jsou každý měsíc takže pro někoho dobré pro další´patné ve hre uz je dost moznosti co delat , nejvetsi motivace ve hre by byla odstranením b.t useru nic vic. Nejake ukoly to nezachrani s hezkou odmenou aby jsme na ty hrace zapomely.
     
  7. Karlosray

    Karlosray User

    ano nektere odmeny jsou uplne k smichu myslim uridium
     
  8. Navrh krásně rečeno ale ono i ukol z lodicek nekdy neni zadne ucko
     
  9. 100% súhlas keď som začínal s DO (rok 2006) tak som plnil prakticky furt misie a nie preto že by tam bola tá odmena uridia a kr aj to ale za té misie vola aj primeraná odmena a preto ma to hlavne bavilo robiť ale od tej doby čo zmenili tie misie a všetko dávajú iba do BZ ktoré je podla mňa nanič od levelu kde máte prístup do všetkých máp nanič akurát na rank ale ja osobne na rank nehrám od vtedy čo dali nové misie ich prakticky vôbec nerobím lebo sa mi to ani za takú odmenu nechce robiť strávim s tým kopu času kvoli pár stovkám uri a kr to ani nehovorím a je aj pravda že veľa ludi sa pripája iba vtedy keď sú nejaké špeciálne misie čo ma za dôsledok to že servery sú prázdne keď není žiadna akcia s veľa ľuďmi som sa o tom aj bavil.
    Kedysi boli mapy preplnené ľuďmi, basy boli úplne plné robili sa nálety na x-1 a teraz ? preletím úplne všetky mapy a zo šťastím nájdem možno troch ľudí kto nemá komplet najlepšiu výbavu a 100k dmg
     
  10. Karlosray

    Karlosray User

    šlo to do haje když zrušily ted denni bonus to je 200 urka a logdisk uplne si to uridium syslí , nekde jsem i četl že chteji dokonce zrušit i bonusovy boxy a to znamena že další urko zmizí ze hry pro nas ,ted jsou ukoly a vnem skoro žadne urko to je ubohost teto hry , a ješte ani nejsou schopní dat uridium nebo logdisk do kalendáře jsou to ubožaci . klidne si me tu zablokujte jak chcete ale co jsem tu napsal je hola pravda
     
    Naposledy upraveno: 1/8/18
  11. Asi im nestačia ich zisky tak chcú ľudí prinúťiť kupovať viac a viac uri za real money ale akurát strácajú viac a viac hráčov
    To že dali preč 200 uri 1 logistik a 1 GG a namiesto toho dali kalendár kde je každý deň iný bonus zas neni až tak zlé vzhladom nato že veci v tom kalendáry majú ovela väčšiu cenu ako 200 uri a 1 logistik...nakonci máš dokonca aj LF4 ktorú len tak lahko si nevyrobíš...teda pokial nemáš všetko :D
     
    Naposledy upraveno: 1/8/18
  12. Earthquake

    Earthquake User

    Ja stale pisem/hovorim, ze taketo hry ako je darkorbit je velmi tazke hrat z hladiska neplatica. Ja sa len ludom cudujem, ze stracaju cas hranim tejto hry, kde teraz kebyze zacnes od znova tak dokial to urobis bez toho aby si do toho vrazil peniaze tak ti to bude trvat tisicky hodin hrania.
     
  13. Z toho vyplýva čo hovorím ja nestačia im zisky tak hru zmenili na pay to win pred tým ano tiež boli akcie ako Happy Hour a Mega Happy Hour ale bolo to iba veľmi zriedka a trvalo to maximálne hodinu vtedy sa mohlo aj niekoľko hráčov potešiť že je konečne nejaká akcia keď už kupujú uri a podobne a všetko bolo v pohode ale teraz je helix 350%-400% dokonca už aj 444% som videl aj niekoľko krát za týždeň a na niekoľko hodín a podľa môjho názoru je toto jedna z ďalších vecí čo túto hru tak pokazilo v dnešnej dobe už majú rozbehnutý hráči všetko a nový nemajú proti ním šancu a odradí ich to z hry
    Ja osobne som si všetku výbavu sám vydrel a štve ma keď vidím ako keď niekto robí cubi (keď už nemá uri načo míňať) alebo sú na akciách z ktorých je dobrý drop hoci už ten drop majú ale musia tam byť a kaziť hru slabším hráčom
    Ja nechápem ako môže niekoho baviť hra kde hneď od začiatku má úplne všetko za pár sto eur si je schopný kúpiť niekoľko miliónov uri a všetko hneď pokúpiť keď bolo HH a MHH bolo to ok lebo to bolo raz začas a nebolo to tak prehnané ale teraz... najradšej by som to všetko zrušil
     
  14. Earthquake

    Earthquake User

    Logicky rozmyslajuci clovek by zistil, ze sa mu neoplati do hry vrazit 100 eur, ale radsej si za tych 100 eur kupi nieco ine ;) a ma istotu, ze ma skoro vsetko. Uvedme si napriklad spaceball - event, na ktorom strielas do lopty, ktora sa po urcitom DPS podla firmy snazi dostat do portalu smerom na x-5 mapu. Avsak dostane sa tam slaby hrac? Odpoved je NIE. Pokial nie je v klane, ktory ma vsade zakladne a ma spojenectva a PON s nepriatelskymi firmami a ti hraci su pozliepani ako taka zuvacka dokopy. Dalsi event Hitac. Dostanes sa tam ako slaby hrac? Ano mozes to vidiet prechadzat, ale to je vsetko. Skusis raz vystrelit a uz ta daju dole o par stotin. Jednoducho si myslim, ze by najlepsie bolo ak by sa spojenectva a PON medzi firmami zrusili. A v klane MMO by mohli byt LEN a LEN mmo hraci.
     
  15. Dle mého by stačilo jen vrátit staré úkoly, však jsem taky tehdy protestoval proti novým úkolům.
     
  16. Earthquake

    Earthquake User

    Vies je rozdiel robit ulohy, kde znicis 10 kristallonov ako ulohy, kde vsetko zacina od 1000. To nema zmysel robit, odmena za ulohu je 15000. No naco by som to robil, ked tu "odmenu" viem urobit z 15 cubikonov, ktore mam do 45 minut maximalne.
     
  17. Staré úkoly na piráty jsem sice dělal půl roku, ale toho půl roku jsem byl na mapě a střílel !!! Kolikrát jsme byli na 5-1 v pěti na každém portu a stříleli, dnes tam nikoho nepotkáš měsíc. Takže tak jsem na začátku vydělal 400 000 U. Proto jsou dnes ty mapy prázdné, začínajícím se ty úkoly nevyplatí dělat, než mají nějakou výbavu na cubi. A ano, byly to tisíce NPC, od tisíců Interceptor po 50-100 Battleray . V pěti lidech byl ten úkol za chvíli. A brali jsme do skupiny i golíky a slabší lodě, ve 12 lvl s dvěma flaxáčema, protože tak se tady dřív dělali kamarádi, nezapomněli.
     
    Naposledy upraveno: 4/8/18
  18. Septarzx

    Septarzx User

    No ja by som si tiež prial staré úkoly plus doplniť nové niejaké... bohužial túto požiadavku píšem asi len do vzduchu..
     
  19. Zafod

    Zafod User

    Úkolů a odměn není nikdy dost. Ale v dnešní době se dá nahrabat cokoliv a jakkoliv, důležité je aby to bylo poctivě.


    Teď něco z mé Trollí povahy:

    Septarzx tobě to musí být přece jedno. Skončil jsi s hrou...
    Sorry, já musel :D
     
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Septarzx, tak vítaj v mojom týme večných nespokojencov. :D
    Ani jeden z nás nehraje túto hru, ale vždy budeme chodiť na fórum a kritizovať túto hru.

    P.S.: Fórum a hra je rozdiel. Vždy som si to myslel, hoci som to ani raz nedal najavo.
    Aj negatívna kritika je správna, pokým je vyjadrená slušným spôsobom a taktne.

    Zafodovi to však nemôžeš mať za zlé. Vždy bude základom, na ktorom vznikla, vyrástla súčasná cz/sk komunita.
    A tomu nemôžeš odoprieť. Nebyť Zafoda, tak by ani Korben nemohol byť medzi nami, za čomu je obrovská Vďaka.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.