vrátenieTagu klanu do deníku

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _»ωє•cαηт•ѕтop«_|20|, 22/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chcel by som sa opýtať či by bolo možné pri zostrele hráča aby v denniku pred menom bola aj skratka klanu v ktorom ten hrac je? Niektoré klany majú v skratke klanu specialne znaky a je dost tažké ich nasjst hlavne ked pri zostrele hraca v denniku neni pred menom skratka klanu. Ešte asi cca pre mesiacom tam tie skratky boli.
    Ďakujem
     
  2. Zkratky klanu v deníku nikdy nebyly, možná jen pokud ji hráč měl ve svém jménu.
     
  3. Korben

    Korben User

    Tag klanu nieje súčasťou nicku hráča a ani tam nebol.
     
  4. limitles ci ako sa to volas. Chcel by som ta trošku vyviest z omylu pretože tie skratky klanu pred menom hraca boli v denniku preto to sem píšem bola to velmi dobra vec. je to asi mesiac do zadu čo už sa tie skratky klanu pred menom hraca neobjavujú.
     
  5. Zafod

    Zafod User

    _»ωє•cαηт•ѕтop«_|20| nebo jak se jmenuješ, tag klanu hráče, kterého máš v deníku nikdy uváděn nebyl. Uváděna vždy byla pouze příslušnost k firmě.

    Jediná možnost je že ho hráč měl jako součást svého nicku.

    edit: čauky Kenny .)
     
  6. Kenny

    Kenny User

    Pokud ho tam chceš, tak si dej návrh, do aktualizací a nápadů.)
    čus zafode :))
     
  7. zafod splachni sa ked nevies a nerob tu zo seba chudaka každeho koho sa opýtas na chate tak ti potvrdi ze ta skratka tam bola. ked nevies tak nepis

    KENNY ok dakujem za info
     
  8. Kenny

    Kenny User

    Já bych ale taky řekl _»ωє•cαηт•ѕтop«_|20|, že tam ta skratka nebyla...
     
  9. Zafod

    Zafod User

    _»ωє•cαηт•ѕтop«_|20| nebo jak se jmenuješ (pokud se tě dotklo toto, uvědom si že používám tvá slova :D), věz že ze sebe chudáka nedělám. Jasně jsem vyvrátil tvé tvrzení. Naprosto slušně. Tudíž nechápu proč se navážíš do mé osoby. Věz že chudáka ze sebe dělat nepotřebuji a do toaletní nádoby splachuji pouze exkrementy. Má osoba by se tam opravdu těžko vešla. Nevím kde se na chatu ptáš, ale ta zkratka tam opravdu nikdy nebyla. Právě protože vím tak píšu.
     
  10. Kenny

    Kenny User

    Jen bych podotknul, že Zafod byl dobrým moderátorem.)
     
    Naposledy upraveno: 24/1/14
  11. Zafod

    Zafod User

    Kenny tj jedno co jsem byl a jaký jsem byl ;). Jen jsem zde uvedl informaci na pravou míru. Bohužel _»ωє•cαηт•ѕтop«_|20| vadí že nemá pravdu a nedokáže pravděpodobně přiznat že se spletl. Místo toho se raději uchýlil invektivám.
     
  12. Korben

    Korben User

    Neaktuálna téma.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.