VRU na CZ1

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem ¤-Typek-¤, 8/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ahoj,
    tak jsem se znovu vrátil do hry a už delší čas (dva měsíce) lítám sám a už mě to nebaví.

    Jsem lvl. 19. Full lf3 + irisy, 3lf4.
    Lodě mám skoro všechny + pár klasických elitních designů (na vegu i goliho)

    Hledám klan, který se snaží hrát aktivně a má k dispozici discord, nebo ts. Vím, že jsou servery dost prázdné, všiml jsem si toho, ale doufám, že se tu někdo ozve, kdo by o mě stál.

    Mě samotnému je 19 a hru hraju od 2010- nejsem žádný nováček. Hrával jsem za KPzV, ale když jsem se je pokusil znovu kontaktovat, tak jsem zjistil, že už nelétají.
     
  2. Tak ono taky záleží, co od toho klanu očekáváš. Jestli nějakou výpomoc, co se týče farmení nebo spíše pomoc při boji, když tě někdo napadne na vlastní mapě, tak abyste ho vystříleli nebo spíše jen na pokec, vzhledem k tomu, že celá hra je teď spíše jen o točení bran (pokud jedeš na žebříček nebo hodnost).

    S klanem, u kterého by většina členů používala Discord se asi nesetkáš :D Pokud hledáš alespoň trochu aktivní klany, tak např. [BORN], [*MC*], [√AS™], [***], [«ΛC™]. Samozřejmě je lepší se domluvit na chatu a dojít za nima na ts. Většina to má i v podmínkách přijetí.

    Z těch jmenovaných bych ti asi doporučil [«ΛC™], i když abych se přiznal, tak nevím, jak to u nich moc chodí, každopádně mají tam i slabší lodě, ale jsou tam zkušení hráči. [***] bych ti pro změnu nedoporučil, vzhledem ke stylu létání :D - pokud jsi byl v KPzV (doufám, že to od nich nikdo nečte). Každopádně [BORN] a [*MC*] jsou nejaktivnější.

    Ale osobně bych se řídil hlavně tím, jak se ti líbí, jak se chovají na mapě, popř. i z chatu můžeš leccos vyčíst, a pak nějaká ta domluva na ts. Doufám, že jsem ti alespoň trochu pomohl. Ono je těžké najít nějaký aktivní klan, pokud tou "aktivitou" není točení bran. Vzhledem k tomu, jak je teď ta hra nastavená.
     
    Naposledy upraveno: 8/2/17
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  3. Diavolo

    Diavolo User

    Ahoj. No Sandy ti tady sice radí vcelku dobře s ohledem na to k čemu se dotazuješ. Jenže ve skutečnosti bych ti například já osobně ani jeden z těch klanů nedoporučil, a to proto že tvoje výbava zdaleka není elitní a všechny klany které jmenoval Sandy jsou zatížené wary. Byl by jsi pouze snadná kořist pro soupeře těchto klanů. Doporučil bych ti přijít na TS, zmiňované klany Born,*MC*,AC používají stejné TS. Takže by jsi mohl komunikovat se spoluhráči z firmy, připojit se k nějaké akci atd. nicméně přímo do některého z těchto klanů bych se vyloženě nehnal být tebou. Pro pobavení se spoluhráči stačí pouze TS, lítat bez klanu může být výhodnější něž se na první pohled zdá.
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Také primárně hrají na cz1 pod vru. Obaja Sandy_Rivers a Diavolo Ti poradili moc dobře.
    Pokud se nebudeš míchat do warů mezi klany Born,*MC*, AC, [√AS™]; můžeš si pak dělat své, bez obav.
    Firma vru na cz1 je unikátní v tom, že jako jediná ze všech serverů, opravdu tahá za jeden provaz.
    Osobně vůbec nikomu nenadržuji stranu. A v klidu si dělám své.

    Doporučuji si urobit předně Zety a Kappy, aby si pak měl full Havoc a full Herkul.
    Ze Zet hodně popadá klíčů kořistí, které se pak oplatí zbírat v dni Zeuse.
    V ten den pak na PVP mapách padají nejenom LF3, dílky do apise, nebo celý apis; také i mnohem vzácnejší lf4.
    - Jak si urobit slušný profil pilota, to snad víš. Hrubé lasery (Laserová Optika I a II.) a podobně.

    Když už opravdu toužíš být v klanu, tady je můj: [BHAG] bhagirátri.
    Nejsem sice zdaleka moc silný, ale kdykoli můžu poskytnout potřebně kredity přes 5% danovou sazbu.
    Jako odrazový mostík, pokud by Tě pak nepřijmoul jeden z těch výše spomenutých klanů. Baghira osobně.

    EDIT:
    Pak už máš vyhráno. Klan [«ΛC™] se ozval.
    Pokud si schopen přijmout jejich podmínky, popřeji už jenom hodně štestí.
    Ať Ti to s nimi hodně dlouho vydrží. :);)
     
    Naposledy upraveno: 9/2/17
    Jupiter33 tohle ocenil(a).
  5. Jsem členem klanu [«ΛC™], a chci říci, že pokud aktivně lítáš, tak tě mužem přivítat, ale podmínky tu máme taky, a tou je spolupráce a i to TSko.
    Pokud se někde lítá, nebo dělá nálet, a napíše se, že je potřeba pomoct, tak každý který k nám vstoupí se nesmí schovávat, ale jít a pomoct. Co se ohledně týče přijetí slabších hráčů, ano nabíráme i slabší hráče a těm pomáháme, vylepšit výbavu, pomáhat s úkoly atd...
    Ti hráči kteří jsou silnější, tak už lítají a kryjí si záda na vzájemně.
    Třeba nedávno jsem se střetl s jedním klanem a nalítli na mne 4 hráči, a jen díky tomu že se nevzdalujeme od sebe, tak jsme je rozehnali.
    Myslím si že u nás má každý hráč uplatnění, ať silný či slabý. Podmínkou je u těch silnějších dodržet jen pár rad které předávají zkušení hráči těm slabším, a nechat si poradit.

    Děkuji s Pozdravem .Dk.
     
    ¤-Typek-¤ tohle ocenil(a).
  6. Moc rád se k vám přidám. Už jsem před dvěma dny odeslal přihlášku ;)