Chyby Všeobecné chyby na serverech

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ, 19/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím členy na tomto fórum udělal jsem zde tohle téma aby jste se zde mohly přidat do diskuze a přidat i své chyby co vidíte na svém účte nebo na serveru.

    1. Chyba - Opětovné přihlašování na mapu.

    Dal jsem Start a nic čekal jsem 10 minut ani to nemělo snahu dostat na mapu, tak kde to jako jsme!!!

    [​IMG]

    2. Chyba - Seknutí na mapě - Nevím jak to napsat.

    Sbírám si na mapě boxy a najednou boom chytnu asi lag nebo nevím co to je a mapa se sekne že to vypadá jak na Vánoce - Vánoční Stromeček
    [​IMG]

    3. Chyba - Ztracené přihlášení

    Dám start naběhne tabulka kde je login denní a pak boom hodí to tabulku a já dávám zkoušet furt dokola a nic s toho dělám to asi snad 10 minut a nic. pak mě ta hra má jako bavit jí hrát.

    [​IMG]

    4. Chyba - Okno s kontakty

    Kliknu na okno abych se podíval kdo je online a vidím jen prázdné okénko a to samé i s herním chat to samé. Mohl by to někdo opravit ty chyby.

    [​IMG]

    Jak to tak vidím tak buď budu dělat bránu až v noci nebo k ránu protože teď k večeru se to nedá ani hrát když se to seká a najednou boom ani se nejde opravit prostě nic. Mě doslova to začíná odrazovat takové chování od BP a ještě řeknou že se na to podívají technici a bude to vše snad opravené až příští týden tak by mě zajímalo jak máme jako hrát???
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. 123812

    123812 User

    Jak jsi psal v té druhé témě - ano BP si tím odrazuje hráče. Už mě to taky začíná štvát :(
    Spaceball, hodina upgrade, vortex - servery nezvládají samotný vortex a oni si tam přidají ještě další 2 akce.
    Fakt jsem zvědavý na to pondělí, kdy budou x2 odměny. To se nepůjde ani přihlásit (ani ráno).

    Kdo ví, jestli BP vůbec o tomhle ví, přes den jsou v práci, nic se neděje a když odejdou, tak jsou večer problémy :( .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    Je úplne zbytočné tu takéto a podobné témy otvárať a viesť diskusiu smerovanú na BP. BP o problémoch vie a snažia sa ich vyriešiť a lusknunutím prstu to nejde, tak si to uvedomte. Keď Vám hra robí problémy, tak to vypnite a k to nevyriešia, tak sa venujte niečomu čo má zmysel.

    Na hlásenie problémov v hre, tu máme určenú tému.

    Uzavreté, LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.