Vtipy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem LukTok, 9/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LukTok

    LukTok User

    Zdravím,

    Tak nějak jsem hlouběji přemýšlel o této sekci. Takový ten diskuzní koutek..., je možno zde diskutovat i o vtipech? Že by se tu založilo jakoby vlákno, ve kterém by se vymýšlely vtipy o DO v rámci slušných mezí? Nebo jen přispívaly vtipy již existující na obecné téma?

    Pokud ano, nezamykejte, kdyžtak si upravím tento post a zahrnu sem i pravidla vtipů, aby to nebylo pro nikoho urážející, apd.

    Pokud ne, děkuji za objasnění :)

    Takové to pobavení mimo hru i na foře není k zahození :)

    Prosím o odpověď jen od moderátorů/adminů, děkuji.
     
    Zafod tohle ocenil(a).
  2. Zpráva BIS pro prezidenta republiky: Nečas spí se sekretářkou, Kalousek s pistolí pod polštářem, kníže spí už tři roky non-stop, a LukTok s myší v ruce:D
     
  3. Já myslím že ne, přece jenom je to fórum ke hře, a vtipy si můžem spamovat na zeď :p :D
     
  4. LukTok

    LukTok User

    Čolku, právě, že ne. Na zeď můžeš hodit zprávu max. o velikosti 140 znaků. To je na vtip setsakramentsky málo... :) ale tak když už jsme začli, tady máte jeden kus černého humoru:

    Pacient zemřel a lékař takhle jemně oznamuje pozůstalé manželce tuto smutnou událost: Vážená paní, mám pro vás dvě zprávy. Jednu dobrou a jednu špatnou. Nejdřív vám řeknu tu dobrou: Vysoké teploty vašeho manžela už klesly...
     
  5. Zafod

    Zafod User

    A ta špatná zpráva? :D:D

    Obávám se že tohle téma zde neprojde. I když na Tureckém fóru hrají slovní fotbal, to se pak nahánějí posty :D.
     
    ❦Čοlεκ❧ tohle ocenil(a).
  6. Teoreticky by se mohla uspořádat soutěž o nejlepší made-baj-majself vtip na motivy DO :)

    A když už tu téma je: :D
     
  7. LukTok

    LukTok User

    Jinak není špatný nápad dle mě. Uvidíme, co nám na to později sdělí moderátoři fora :)
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Nemusí říkat nic, stačí otočit zámkem :D. Moje padělky už nefungují.

    Hele tenhle vtip se hodí k DO:
     
    LukTok tohle ocenil(a).
  9. LukTok

    LukTok User

    :-D
     
    ~~Befo~~ tohle ocenil(a).
  10. Jé tady to bude lítat, tipuju že do rána budeme srkat přesnídávky brčkem jak nám admini nabančí :D
    EDIT: Zafe: [​IMG] => [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/12/13
  11. Zafod

    Zafod User

    Nj Čolku, páč se tu sešli dva největší spameři a já :D.

     
    ~~Befo~~ a LukTok tohle ocenili.
  12. Korben

    Korben User

    LukTok tak nič také tu nebude , ešte tu nieje ani jedna celá stránka a už tu
    ❦Čοlεκ❧ poruší pravidlá vložením obrázku cez nepovolenú stránku.
    Máme dosť roboty aj bez toho aby sme museli kontrolovať spam ktorý by tu vznikol.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.