Výbava

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem noobistik, 12/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. noobistik

    noobistik User

    Ahoj, k Darkorbitu jsem se vrátil po několikaleté pauze. Aktuálně mám loď sentinel 17 LF-3, 1 LF-4, 6 Štítů, 2 iris a 2 studijní body.
    Na účtu mám 100k uri, a proto žádám o radu jak s ním co nejlépe naložit.(zda koupit štíty, peta, studijní body....)

    Díky za rady ;)
     
  2. Byť tebou idem do štítov a ak nemáš pohony, tak aj tie. Irisky si vydraž, tie sa neoplatí za U kupovať.. a Pet tiež nie je zlá investícia, ale keďže sa dá teraz aj zmontovať, tak by som prv skúsil to.
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Dorob si LF3, Dorob si elitné štíty.
    Kúp si peta, do neho Kamikaze (len ak máš premium) a čo budeš potrebovať
    Rozhodni sa ako chceš zarábať uridium, strieľaním, boxíkovaním alebo paladkovaním. Tomu prispôsob svoje hranie
    • Strieľanim
      • môžeš začať prispôsobovať PETa, otvárať si postupne sloty na strieľanie a pod
    • Boxíkovanie
      • Daj nejakú investíciu do Protokolov Záchrany, kúp si zberačovy mechanizmus, ak môžeš kúp si na týždeň double boxíky a môžeš boxíkovať na PVP
    • Paladkovanie
      • Do peta radary, mechanizmus na zber surovín, a sedet na paladku
    Ja odporúčam boxíkovanie, no len ak máš možnosť si kúpovať double boxíky a časom si prisposôb aj profil na boxikovanie.

    Ak zbieraš Extra energie, za ne začni stavať Zety na havoky a pod.


    Sumár, určite urobiť základnu loď, PETa, Do profilu si kup na začiatok nejake body aby si mal minimálny zaklad kedze zety ti nazbieraju dooooost veľa bodov. Následne za EE alebo Uridium robiť Zety (najlepšia brána na odmeny) a pomaly sa vyšvihnúť nahor.

    Toto by som urobil ja :)
     
  4. Polas

    Polas User

    No boxikovanim moc člověk nezbohatne já měl dabl a byl jsem rád za +- 7k uridka za hodinu.
     
  5. *pursuer*

    *pursuer* User

    Polas - takze tebe je malo 7k uri za hodinu? Co ma povedat potom hrac,ktory striela NPC a zarobi za hodinu tak 4k uridia?
    To by vyzeralo,keby hraci mali kopu uridia za nic,nik by si ho uz nekupoval a kazdy by mal hned vsetko full :rolleyes:
     
  6. Polas

    Polas User

    Nejsem slabý hráč vydělám mnohem víc střílením ale co si pamatuji tak se vydělavalo o dost uridka vic min. 12-13 k za hodinu ted je to tedy slabota.
     
  7. *pursuer*

    *pursuer* User

    Polas - neboxikoval si nahodou vtedy,ked nefungovali protocoly v PETke?A inak ber do uvahy aj to,ze ziskavas municiu,ci EE,za ktore vystavias branu a mas tiez dost vela uridia a elitnej muni.
     
  8. Polas

    Polas User

    Beru to ze mám profil pilota na boxi a skoro plnej pet protokol i záchrany tak proto je jasné že se musí počítat i ta munka a ee ale prostě před pár roky se vydelavalo rychleji.
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Chalani, buď zakladateľovy poradte alebo to nechajte tak. Nehádajte sa tu o tom, ako čo bolo kedysi.
     
  10. 1980milan

    1980milan User

    vačšinu čo ti treba si môžeš dražiť keď už investovať tak si daj aspoň 8 - 10 bodov do profilu pilota štíty lasery podla toho čo píšeš môžeš okrem draženia získať aj z úloh ktoré máš k dispozícii je ich teraz určite viac ako bývalo
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.