Chyby Výbava

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Milan..Stýblo, 22/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Stává se vám to také?

Anketa uzavřena 29/1/15.
  1. Ano

    2 hlasy(ů)
    33.3%
  2. Ne

    2 hlasy(ů)
    33.3%
  3. Někdy

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. Ještě se mi to nestalo

    2 hlasy(ů)
    33.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,
    Tak už mám 10 HH ale to je jedno..
    Chtěl sem si po dlouhé době zalítat na fénixovi ale když hodím CPU slotů 4 na fénixe tak mi o napíše toto: CHYBA! Tento předmět nemůžeš použít pro tento slot.
    Skoušel sem vše i přesně sem pokládal cpu na to místo kde má být a i jinné např: opravovací robot ale některé jdou nevím co stím když tak mi napište jestli se vám to taky stalo a kdyžtak mi poraďte.
    CPU sem dával i do letounů a tam šlo... tak nevím nevím kde je ta chyba už jednou se mi to v minulosti rok teď nwm 2012-2013 také stalo.
    Děkuji za všechny odpovědi a rady.
    S pozdravem Milan.
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Vse si urcite neudelal, staci pouzit ozubene kolecko v hangaru vedle prepinani konfiguraci.

    Anketu zneuzivat kvuli tomu je zbytecne a hlavne tam nemas v ankete . delam nekde chybu?
     
  3. To jsem udělal taky vše co píšeš vše sem udělal ;) :-*
     
  4. okej :-* tak ať s tím udělají ;))))))
     
  5. Mohl by ses vyjadrovat trochu lepe, ale to tu resit nebudeme. Funguje to tedy nebo ne? Bylo by dobre to napsat.
     
    Naposledy upraveno: 22/1/15
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Milan..Stýblo kdo ma tu na foru co s tim udelat? Zkousel jsi odstranit vybaveni ze vsech hal, a pak to naskladat znovu?
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Milan..Stýblo Rob co sa ti hovori a trosku sa snaz komunikovat, my ti chceme len pomoct...

    Zmaz vsetko pomocou ozubeneho kolecka, kompletne sa odhlas, vypni prehliadac a precisti cely PC, zapni iny prehliadac a chod do hry cez neho, potom to skus nahodit do konfiguracie.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.