Vybavenie - bug

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¤[K]i[K]o¤, 2/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Po dlhej dobe som to zapol a na oboch konfiguraciach mi v hre akoby "nenaslo" (neviem jak to napisat) vybavu. V hre mam staty lode zakladne, 300 rychlost, 1500 naklad...

    101173188
    cz3
     
  2. Korben

    Korben User

    Ak si dlho nehral, tak účet môže byť v tzv. holde, alebo je výbava zmazaná, čo sa môže stať už po mesiaci nepoužívania herného účtu. Napíš si na podporu a požiadaj o vytiahnutie účtu z holdu, ak to bude ešte možné.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Napisal som na podporu a odpisali ze "...nie je v statuse HOLD, ale je normálne prístupný."
     
  4. Warden

    Warden User

    ¤[K]i[K]o¤: A co jsi viděl za výbavu, když jsi v hangáru rozklikl inventář?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Vsetky moje veci su v inventary, ale v hre akoby ich nenacitalo
    [​IMG]
     
  6. Warden

    Warden User

    ¤[K]i[K]o¤: A prošel jsi všechny lodě? Projdi je všechny a vyhaž ze všech vybavení pomocí ozubeného kolečka (je vedle čísel pro přepínání konfigurací) a to v obou konfiguracích (konfa 1 a 2). Pak si výbavu vlož tam, kde ji potřebuješ.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. vymazanie konfiguracie to vyriesilo, ja som doteraz vzdy iba vyhodil vsetky veci z tade lebo som nevedel o tom tlacitku na vymazanie konfiguracie, dik za pomoc
     
  8. Warden

    Warden User

    ¤[K]i[K]o¤: Jsem rád, že jsme ti pomohli. Tak ať se ti daří ve hře. :)

    Problém vyřešen a téma tedy uzamykám.

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.