Výběr prohlížeče

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mr.S.T.A.L.K.E.R.yea, 7/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    Používám na hraní Maxthon, ve kterém mi nejde 3D zobrazení, ale oproti Chromu mám v průměru o 10fps víc. Napadlo mě poradit se tu s Váma jaké máte zkušenosti s různýma prohlížečema. Zkoušel jsem dneska Coowon prohlížeč, ve kterém jsem na 3D zobrazení měl 2x víc fps, než u Chromu a Maxthonu. Jenže mi to hází chybu na pluginu, nejde přeinstalovat ani aktualizovat na novější. Adobe to bere jako chrom, takže některé postupy jsou jiné. Nevíte někdo o nějakém jiném prohlížeči, který je zaměřený pro hráče?
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Já používal chrome,ale jednu dobu se my začala hra strašně sekat a byla nehratelná,tak ted použivám mozilu a celkem to jde.
     
  3. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Ja uz to psal mockrát a i jinde. Od urcite doby hraji na Opere a ta mi absolutne sedi. Na tomto prohlizeci mem pouze povoleny doplnek ABlock a nic vic. A pouzivam ho vyhradne jen DO. Obcas procistím ccleanerem a nic vic a vse slape napohodu i ve 3D.
     
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Hraju na Mozille ve 3D, v Opeře mi to jde jen taky ve 2D. Chrome se po chvíli hraní seká.
     
    Naposledy upraveno: 7/2/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Zajímavé. Mě Chrome jde bez problému ve 2D. Snad menší škubnutí, to však mi nevadí.
    Pod Operou nebo Microsoft Edge také výborně jede. Problémy žádne. Zatím.

    P.S.: Od ledna 2016 hraju pod Chrome, a doteď sem pořádnej lag ještě neucítil.
    Sám nevím, čím to je. Hlavně, ať mi to tak nadále vydrží.
     
  6. jedině MOZILLA na te mi jede vsechno v pohode nemenil bych
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. nechcem tu moc mudrovať o prehliadačoch ale myslím že chyba je uplne niekde inde kedysi ked bola chyba v hre prejavovala sa u každeho hráča rovnako teraz to už tak nie je každý hráč ma iné chyby niektoré su spoločne ale večšina je rozdielných mám tri učty a každý sa mi správa uplne inak či sa to týka pet alebo grafiky bugov a aj FPS mam rozdielne tak si myslím že to v prehliadači to asi nebude
     
  8. Selendix

    Selendix User

    Jestli vytvoří downloadable klienta, tak bude po problémech s prohlížeči ;)
    A propo, proč používáte málo známé prohlížeče Coowon, Maxton a divné klony Mozilly.
    Na podporu BP u těchto prohlížečů zapomeňte.

    Používejte mainstream prohlížeče, jen u nich, pokud by byla chyba se ní BP bude zabývat.
     
  9. Jupiter33

    Jupiter33 User

    já používám microsoft edge, to je dobrý prohlížeč, dále používám chrome nebo mozzilu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).

  10. Tak třeba já na tom coowonu necítím žádne problémy, jen ten problém s pluginy, ale s tim nepomůže BP to je jasné. Ale chtěl jsem pro porovnání vědět kdo co používá. V noci jsem si stáhl všechny zmíněné prohlížeče a nikde se nedostanu na tak vysoké FPS, takže asi začnu uvažovat o upgradu PC, jen nevím u čeho začít aby to opravdu ovlivnilo FPS.
     
  11. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Používam safari ale tak to asi málo kto z vás môže mať. Na windowse som preferoval stále Maxthone, skúšal si to preinštalovať? už som dlhšie nehral DO na maxthone takže netuším či to ide ale malo by.
     
    -baghira2- a pepouch tohle ocenili.

  12. Přeinstaloval jsem to a stejně nic, on bude problém, že adobe atd, berou Maxthon jako Chroma.
     
  13. ja som kedysi hrával cez Chrome, avšak začal som tam mať problémy s Flash playerom - tiež mi tam prestalo jedného dňa ísť 3D-skúšal som ho preinštalovať, menil som všeliaké nastavenia, ale nič nepomohlo a tak isto mi tam blbol aj fullscreen.....hral som chvíľu aj cez Mozillu, ale vtedy (cca pol roka dozadu) tá hra nebola stabilná dobre pre Mozillu, pretože občas mi to úplne z ničoho nič laglo.....preto som prešiel na Maxthon a čo sa týka mojich skúseností s priehladačmi, tak si myslím, že je to aj ten najlepší na túto hru (teda pre mňa)

    .....keďže tebe tam nejde 3D, tak sa ti zrejme stalo to isté, čo mne s tým Chromom a pokial nie si nejaký technický týpek do takýchto vecí, tak ti ostáva len napísať na podporu Maxthonu alebo Adobe, nech ti poradia, čo s tým.....ale najlepšie asi spravíš, keď vyskúšaš iné prehliadače a myslím, že nájdeš nejaký, na ktorom ti to bude všetko fungovať

    pretože ako písal aj ***SAK∑.feat.CR∑Đ***, proste každému hráčovi funguje hra najlepšie na inom prehliadači a tiež som toho názoru, že treba hladať chybu niekde inde.....pretože čo môže hráč s tým spraviť?.....môžeš akurát tak stiahnuť prehliadač a Flash player a ak to nefunguje, tak moc na výber nemáš, ak sa v tom nevyznáš.....hlavne vždy sťahuj Flash player cez prehliadač, v ktorom hrávaš.....pretože pre každý prehliadač je iná verzia Flash playeru

    a také malé rypnutie na záver.....ono je teraz asi jedno aký prehliadač použiješ, pretože tá hra tak neskutočne laguje, že to asi bude lagovať na všetkých :D
     

  14. Já hodně dlouhou dobu hrál přez Maxthon, ale právě kvůli tomu 3D jsem začal hledat jiný, ve všech je to stejné jen v tom jednom mi to jde nádherně. Jneže je celkem otravný při každém načtení stránky klikat na tentokrát spustit plugin. Napadlo mě napsat na podporu prohlížeče nebo tak, ale poslední aktualizace byla v roce 2013, no a jejich domovská stránka ja mrtvá, takže projekt prohlížeče Coowon pravděpodobně došel ke konci :D budu to hold muset zkousnout s nižším fps, než udělam nějakej upgrade pc.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.