Vyjádření k odpovědi Belgama u minulého postu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Arge«ft«Tomliiik, 7/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. https://board-cs.darkorbit.com//threads/sdileni-uctu.74246/#post-602939
    1. Jen bych se chtěl zeptat kdy a kdo se připojil na můj účet z Prahy :)
    2. Nevim s kým hrávám DO a zároveň bydlí 3Km ode mě, jediný koho znám poblíž a hraje DO bydli odhadem 800-1200 metrů odemě ... O něm sem se ''vyjádřil'' v postu o kterém tady píšu že občas hráváme na stejné IP pc/Ip wifi, nebo jak to je, v tom se nevyznám :)
    3. Sem si 110% jistý že sem si žádný účet nezaložil a ani sem se na něj nepřihlašoval abych jej střílel, to zřejmě víte, ale proč to na mě neshodit že :)
    4. Proč když si člověk podá dotaz hned projedete celou jeho IP ale když žádá o unban nebo o to aby si zjistil za co a na jak dlouho má ban potřebujete jeho UserID/BIG
    .........................
    Dále bych se chtěl na něco zeptat mimo tohle téma abych nezakládal více vláken.
    Proč když se na chatu někdo zeptá je-li tam moderátor a on/a danému hráči vyjímečně odpoví že ano tak proč nedokáže odpovědět NIJAK na dotaz že hráč létá na 5-3 v mlze v masku?
    --------------------
    Prosím budete-li odpovídat tak na otázku proč takhle (ne)reagoval moderátor .. ne na to že mám ban právem a podobné jako vždy, sem si vědom toho že sem ban dostal právem :)
    [​IMG]
     
  2. Korben

    Korben User

    Ak máš nejakú sťažnosť , tak sa sťažuj na podpore hry.

    Téma smerovaná na moderátora / administrátora.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.