Návrhy VYLEPEŠENÍ KONTAKTÚ v DARK ORBIT ( na mapě )

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ★₣ЯΦИŦΣЯΔ⋆Q´ΔИΔЯX!Δ⋆, 4/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

VYLEPEŠENÍ KONTAKTÚ v DARK ORBIT ( na mapě )

  1. Vypnutelné Off-line Kontakty ( nové tlačítko nahoře )

    100.0%
  2. Automatické Chat-Ignore ( další tlačítko u Ignorovat všechna pozvání )

    66.7%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Předem chválím velice tuto novinku, velice skvělá věcička, která v D.O. moc chyběla.

    Nicméně: Vypnutelné PŘÁTELE ( zelené on-line ..) ..stejně jako klan.. - ale nevypnutelné OFF-LINE kontakty?!? To se mi nezdá, si děláte asi legraci !! DD
    Ale budiž.. Klidně nechte i Klan i Přátelé vypnutelné ALE TY OFF LINE kontakty jsou za TREST !! D :D :D Pro ty DALŠÍ tlačítko - nebo místo KLANU ( proč by lidé byly jeden klan - kdyby se měly ignorovat..?)

    Také bych si moc moc přál, aby dole, kde je tlačítko Ignorovat všechna pozvání bylo ješte jedno tlačítko..: Ignorovat Blokované Osoby v Chatu ..! DD .. Čili: automatické Chat-Ignore -DDD ..To by byl takový klid, ..úplné VÝBĚROVÉ TICHO Z HOR. :D :D


    Pozitiva pro hráče: pohodlí ..pohodlí ..a zase jen pohodlí ..
    Pozitiva pro BB : prestiž ..prestiž ..a zase jenom více prestiže..

    Vyvážitelnost hry zde nehraje roli si myslím.. Jedná se o nebojovou utilitu.

    Negativa pro hráče: bylo by snadnější kontrolovat Černou listinu
    Negativa pro BP: toto je hračka naprogramovat, čili asi žádná..
     
  2. Korben

    Korben User

    ★₣ЯΦИŦΣЯΔ⋆Q´ΔИΔЯX!Δ⋆ Vysvetli mi prosím o čom presne je návrh.
    Ak je o ignore v chatu, tak si ho môžeš v nastaveniach vypnúť. A ak ti ide o nejaký filter v chate, tak to maš napísať jasne a k tomu prispôsobiť aj hlasovanie, v ktorom ti mimochodom chýba nesúhlas z návrhom.

    Ty si programátor ? Tak ak to je hračka, tak na BP rovno pošli program, ktorý len implementujú do hry.;)
     
  3. Mmm -) pravda .. tak dobrý zase nejsem, ale přeci jenom něco umím. -D Rád bych se pochlubil svými pracemi, kdyby to ovšem nebylo omezeno.-) Každopádně to první je velmi jednoduché ..Stačí zadat: Parametr = Off Kontakt GoTo invisible ..
    To druhé je horší .. ALE.. pro takové Mistry Cybernetiky jako je Dark Orbit Team to je hračka ( v porovnání s např: Grafika .. ale i mnoho dalších Neskutečných a Neuvěřitelných věcí, jenž vidím. :)
     
  4. Korben

    Korben User

    ★₣ЯΦИŦΣЯΔ⋆Q´ΔИΔЯX!Δ⋆ je rozdiel napísať nejaký kód a je rozdiel implementovať ho do hry tak, aby spolupracoval so všetkým s čím tento kód má súvis. Tak že to či to je , alebo nieje jednoduché, ba som si nedovolil tvrdiť, pokiaľ s tým priamo nepracujem. ;)

    Ja som hlavne chcel tvoje vysvetlenie návrhu a hlasovania.
     
  5. SauronL

    SauronL User

    Korben : Souhlas , kdo o programování neslyšel a ani to neviděl tak tady nemusí vykládat něco o jednoduchosti ;)

    K návrhu - mě to připadá zbytečné , stačí mít přidané opravdu jen ty, se kterýma opravdu nějak komunikuješ :D
    Sám nemám 70 přátel a tyhle kontakty mi vyhovují tak jak jsou a změny už nechci :D

    + Zapomněl si při hlasování přidat něco jako typu "Nechci změny" nebo "Nelíbí se mi to"

    Z tohoto důvodu se zdržím hlasování :rolleyes: ...
     
  6. Ok ok ok .. Tak beru zpět , že je to jednoduché D ..ale přesto si ale myslím , že je to pouhá chyba .. Že nemúžu vypnout off-line kontaky .. Opravdu mi to překáží, když kontroluju Black List ( černou listinu ..)

    Co se týče Hlasování: lze zatrhnout jen Jednu možnost nebo i Obě. Komu se nelíbí ani jedna - automaticky hlasuje Proti :D ..Tak je to i v realitě, ne?? Jestliže nejdu volit - pak to měnit nepotřebuji..
     
  7. Korben

    Korben User

    ★₣ЯΦИŦΣЯΔ⋆Q´ΔИΔЯX!Δ⋆ , Pozerám že 39 hráčov si zobrazilo návrh a len 5 hlasovalo za nejakú možnosť, čo znamená že väčšina nesúhlasí :D.

    Tak že návrh beriem nedostatočne ,chaoticky spracovaný a tak isto je zmätočné aj hlasovanie.
    Pre tieto dôvody návrh uzatváram. Ak chceš podať návrh znova, tak ho rozumne spracuj a tak isto spracuj aj hlasovanie.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.