Návrhy Vylepšení systému opravování letounů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DeadlyMageCZ, 24/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli byste, aby byl tento návrh zaveden do hry?

  1. Ano

    10 hlasy(ů)
    45.5%
  2. Ne

    12 hlasy(ů)
    54.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pravděpodobně každý znáte ten pocit, když už už máte vyexpený letoun, ale pak , ještě před jeho postupem na nový lvl ho musíte opravit, a ztratíte úplně všechny našetřené body. Technicky vzato tedy neztratíte pouze jeden lvl letounu, ale dva. Můj návrh je takový, že by se, při opravě letounu, 50% bodů převádělo na snížený lvl letounu. Nižším levlům by to rozhodně prospělo, obzvláště na větších serverech, kde je každý odstřeluje na potkání. Těchto 50% by se od určitého lvlu(pravděpodobně od lvlu 15) začalo s každým lvlem snižovat až na 10%, kde by se zastavilo ( míru, s jakou by se s každým lvlem tento "bonus" snižoval by si Bigpoint určil sám)

    výhody: Hráči by byli se systémem opravy více spokojení, menší lvly by měly lepší šanci zlepšit si výbavu. Pro klany nevidím žádné výhody, a pro bigpoint taky ne.

    nevýhody: Bigpoint by musel trochu programovat, a trochu experimentovat s čísly, aby při případném zavedení tohoto návrhu vyvážil jeho dopad na hru

    P.S. Je to můj první návrh, tak buďte trochu milosrdní prosím.
     
    Naposledy upraveno: 24/5/14
  2. Já bych to upravil ať si hráč vybere jak ho chce opravit: 1) ze urko to by bylo těch 50% ztráty a za 2) za kupon a to by se snížil lvl.
     
  3. Nevím, jestli jsi mě dobře pochopil. Myslel jsem to tak, že když si člověk opraví letoun, tak tomu se stejně sníží lvl, ale 50% bodů nasbíraných před opravou se převede na snížený lvl.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.