Návrhy Vylepšenie aukcíí - Diskusia + hlasovanie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Septarzx, 3/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Súhlasíte z návrhom ?

Anketa uzavřena 10/11/18.
  1. Ano

    83.3%
  2. Nie

    9.5%
  3. Ano , vyjadrim sa

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. Nie, vyjadrim sa

    7.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Narážky smazány.

    Ohlédně skylabu, sem zvědav jak se za den dá prodat 12 milionů kreditů; pokud nepoužiješ 1250 U na okamžité odeslání.
    Totižto, né každý si může dovolit vyhazovat tolik urka, když je potřebuje na mnohem důležitejší předměty ve hře.
    - Je nemožné vydělat 12 milionů kreditů denně bez použití urka, jenom čekáním, pokud potřebný čas na odeslání neuběhne.
    K skylabu jenom tolik, nakolik ho používám denně a i to na přehození jediné aukce, na GA5 nestačí. Pokud ste v obrazu.

    Dále přehazování na poslední chvíli, mi kóšer vůbec nepřídě.
    Jako kdyby to dělal někdo permanentně jako autopilot a druhému je to ke zlosti.
    Přehazovat denně 100 000 000 kreditů není vůbec lehký špás, nervy jak na drátu v čudu, po případě lakomci popřát ať se s tým zadusí.

    Proto bych ocenil nápad hráče PanMajster: "Že by bola napr. polhodinova aukcia a nie jedno-hodinova, tym padom by bola aspon vacsia sanca na vydrazenie napr. konkretne maskov a dostalo by sa to ku viacej hracov".
    - Alespoň by to byla, jako taká spokojenost. Protože tak, jako je tomu teraz, je to absolútně k ničemu.

    P.S.: Měl bych malý nápad, zabránit všem hráčům v přehození aukce na posledných 10 vteřin. A byl by klid.
    Pokud by to někdo porušil, dražený předmět by nedostal, kredity by mu propadli (bez navrácení); obdržel by to druhý hráč v pořadí.
    - Až to by bylo fér, co se týče rovnosti, při přehazování aukce. Howgh..

    Ovšem, vadilo by to jenom těm, co úmyselně druhé okrádají v aukcii a znehodnocujú jí všem. Ámen.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/11/18
    Wings-scorpion-Ali a bhagira22 tohle ocenili.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    To mě zajímá taky? Jak se prodávají kredity?

    Jsem průměrný hráč a poslal jsem si promerium? doba transportu : necelých 21 hodin?
    06.11. 17:31Promerium prodáno. (20987) + 27,283,098 k.
    P.S. já bych navrhoval z hodinové aukce udělat minutovou? Vždyť budou Vánoce ne?
     
  3. Tak rovnou můžeme aukci zkrátit na 59 minut a 50 vteřin :rolleyes: Tvá logika mě opravdu zaráží... Aukce byla od začátku dána jako poslední a nejvyšší částka vyhrává aukci. To že nejsi schopný házet na konci aukce není problém ostatních hráčů. Připadá mi to stejné, jako kdyby při normální aukci při počítání "Poprvé, podruhé, potřetí" už nesměl nikdo přihodit..úplný nesmysl ;)
    Pokud dobře počítám, jsem dokonce schopný s premiem vydělat za 24 hodin přes 30milionů kreditů díky skylabu a bez použití okamžitého odeslání o_O Tak asi někde děláš chybu ;)

    Jak už jsem napsal. Pokud by bigpoint chtěl vrátit hodnotu kreditů, musel by vrátit zpět starou akci, kdy jsem dražil "naslepo" irise za 200mega, protože jsem se bál, že mě někdo přehodí a já o kredity přijdu :)
     
    Juráás a FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenili.
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Koukám, že se na to, jako první ozvali Tí, kterí úmyselně druhé okrádají v aukcii a všem jí znehodnocují.
    Po pravdě, čekal sem mnohem konstruktívnější kritiku, než vyzdvihování toho, co je výhodné pro lakomce v posledných vteřinách.

    To ostatní ještě překousnu, ale tohle ne.

    P.S.: Nesmysl to není. Také je odečet od jeden po deset při KO soupeře v ringu. Pozri pravidla v boxu. :rolleyes::rolleyes:
    Tolik slušnosti pro méně šikovné, by ste měli mít. Jak je vidět, až natolik Vám to vadí, nakolik Vám to schází.
     
    Naposledy upraveno: 6/11/18
    bhagira22 a Wings-scorpion-Ali tohle ocenili.
  5. Tohle je aukce a ne box! Nechápu co tyhle dvě věci mají společného? Mícháš jablka a hrušky a říkáš tomu argumenty ;)

    PS: Aukce nepoužívám a vše si včetně boosterů kupuji za uridium, protože je to pro mě výhodnější, takže tolik k tvému okrádání v aukci ;)
     
    Naposledy upraveno: 7/11/18
    FrOg!_Is_Back_[SvK] a Juráás tohle ocenili.
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    pyяø•uиsтøppαblє, napsal:
    "Připadá mi to stejné, jako kdyby při normální aukci při počítání "Poprvé, podruhé, potřetí" už nesměl nikdo přihodit.."
    - Proto sem Ti pravidla v boxu spomenul. Nakolik je to stejné. Také se nesmí po čísle deset, pokračovat v zápasu.
    - A to je právě důvod toho, proč to v aukcii chci prosadzovat. Nakolik je to víc fér a stejným metrem pro vše hráče.
    Rozumíš vůbec řeči mého kmene? Pokud ano, Děkuji.

    P.S.: Doufám, že sem to již, dostatečně vysvětlil.
    Přiznávam, koukal sem na box. No a? Ti Pravidla jsou mnohem lepší a důstojnejší nežli v rámci jedné aukce u této hry.
    - Vždy si za tým budu stát. Tým bych už pověděl úplně vše.
     
  7. -baghira2- chytrému napověz, hloupého kopni.. Box a Aukce... nechápu proč se tu snažím vést diskuzi s člověkem, co o této hře nic neví a vše z čeho nemá on přínos je podvod a nečetné. Očividně nechápeš podstatu aukce a vlastně ani význam tohoto slova. Jelikož v aukci čas nehraje roli, ale jde o nejvyšší přihozenou částku, tedy pokud tě jiný hráč přehodí, třeba i vteřinu před koncem, znamená to, že je za dražený předmět ochoten dát víc než ty. Navíc tento systém zavedl samotný bigpoint s příchodem Aukce 2.0, kdy nechal zobrazit aktuální nejvyšší přihozenou částku a hráči mohli házet i na konci aukce "na jistotu". Možná by jsi měl jít boxovat místo hraní této hry, když ti pravidla "přijdou mnohem lepší a důstojnější nežli aukce v této hře" ;)
     
    svi1, ZOHAN a Juráás tohle ocenili.
  8. Honzin

    Honzin User

    Konec aukce na DO se dá přirovnat k takovému pomyslnému dražiteli s kladívkem u kterého můžeš přihazovat nejvyšší nabídkou i poslední vteřinu.
     
    pyяø•uиsтøppαblє tohle ocenil(a).
  9. Alespoň někdo chytrý, kdo to pochopil :)
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  10. Přesně tak!!:)
     
  11. Arya

    Arya User

    -baghira2-, to co navrhuješ je nesmysl. Aukce končí v určitý čas a každý hráč má možnost přihodit ve kteroukoliv dobu. Klidně i 5 sekund před koncem. Hráč, který aukci vyhraje, nikoho neokrádá. Zkrátka přihodil dřív a předmět vyhrál. Neobviňuj hráče, kteří v aukci vyhráli z krádeže.
     
    pyяø•uиsтøppαblє tohle ocenil(a).
  12. KOKOSKAA

    KOKOSKAA User

    Jak zde napsalo již více hráčů, tento návrh je absurdní. Skylab a výdělek raději nepočítám, protože každý hráč, který už má něco odehrané umí vydělat 4x více než mu skylab pošle a to co mu skylab pošle využije ke střílení. Nepamatuju si už kdy naposledy jsem prodával suroviny ze skylabu. Suroviny prostřílím na laserech a jsem schopen vydělat i 200mega deně :)
    To, že nemáš full lod, není náš problém - tímhle už směřuji k aukci - jednoduché CPU se draží za pár tisíc :) Iris se dá vydražit tak za 5% toho, co ty irisy stáli nás FULL hráče. Baghi na test serveru s fullkou nezískáš tolik zkušeností ze hry, jako z nomálního serveru s tím stejným účtem :)
    Nechci být offenzivní, ale Baghiro více se věnuj hře a svému OLDFegu než vypisování na foru, o věcech, kterým nerozumíš :)
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Aj extrémní názor je jenom názorem. Až tolik publicity, zde na fóru si rozhodně nezasluhuje.
    "zabránit všem hráčům v přehození aukce na posledných 10 vteřin" padli už i horší nápady, než je tento.
    I když, až takový strašlivý zrovna není. Tak si za ním stojím. No a? Někdo se zasměje, jiný :rolleyes::rolleyes: a jdeme dál.

    P.S.: Problém není v tom, že nemám full loď; ale v tom, že sem vůbec nebudoval skylab výše od 5 lvl. Má línost.
    Jenom maličká otázečka: Co je to ten OLDFeg? Nějak ten výraz, nikde neumím najít. Ani v abecedním seznamu není.
     
    Naposledy upraveno: 8/11/18
    bhagira22 a Wings-scorpion-Ali tohle ocenili.
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak tě přehodí 11 vteřin před koncem aukce a ne v poslední vteřině. Co by se změnilo? Vždycky by tě někdo přehodil ne?
    Logika nepustí.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  15. KOKOSKAA

    KOKOSKAA User

    Jak napsal zohan vystihl přesně to, co jsem měl na mysli. Je jedno kdy to tam hodíš a jestli tam dáš 10sekund lock na přihazování před koncem. Takhle jedině můžeš udělat jak je to v jiných aukcích. Házet dokud částka není tak vysoká, že už nikdo nechce přihazovat - tzn. aukce by ve výsledku trvala i 10 hodin na jeden předmět :)
    OLDFeg = výbava co v době tvoji slepé aukce bylo full :) LF3, BO2, 8 iris :)
     
  16. Navrhuji zrušit všechny aukce.. nebo to nemá cenu..co tam mám dražit masky ?

    Legendární aukce jsou pryč...tyto aukce jsou ničem.. i kdyby aukce byla co minutu.

    A to přihazování 1s před koncem je vtip..
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Také navrhuji všechny předměty z aukce přemístit do 25-denního bonusového kalendáře.
    Pak aukce definitívně zrušit. Ať je klid. Pak by se ulevilo drvivé většině hráčů.
    - Nakolik současné aukce, jsou již, fakt o ničem. Souhlasím s hráčem •ŞĦΘCK▪

    P.S.: Kdyby to chtěl někdo napadnout, tak to bylo myšleno, jako vtip. :D
     
    bhagira22 a Wings-scorpion-Ali tohle ocenili.
  18. :D Vasa negramotnost ma pobavuje... :D
    Co tak zrusit uplne akce ? Rovno aj kalendar zrusime, a vlastne zrusme cele DO.
    Mna to bavi prehadzovat v poslednej sekunde... :D Niekedy to nevydá, ale podari sa to casto.
    Hold ma niekto rychlejsi PC, internet a nehraje na práčkach ako zjavne hrajete vy...
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  19. Honzin

    Honzin User

    Ale ty jsi jí taky moc nepobral si to po sobě přečti.''Mě zase ta tvoje''.
     
  20. chattt

    chattt User

    může být v klanu, kde mu pár milionů dají:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.