Vylešenie predmetov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem (-bobo-), 20/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Zdravim chcem sa spítať či by ste nemohli prekontrolovať funkciu vylepšenia predmetov. Je nemozne aby 2 krat za sebou na 80% a potom este raz na 90% zlyhalo vylepšenie to nie je mozne...
     
  2. skusal si niekedy koleso šťastia? na 80% obvodu úspech na 20% nič. zle si točil :D:D ja upgradujem na istotu
     
  3. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    dobre ale 3 krat za sebou? takze teraz si idem davat na 20 % takze budem stale vylepsovat nie?
     
  4. dávaj na 100% a nemáš problém . ak dáš menej aj desaťkrát po sebe sa nemusí podariť
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    Záleží na okolnostech a štěstí..já to dám někdy na 20,někdy na 5%..na víc ne a buď se chytí nebo to zustane já to nehrotím..jediné co mám na 16 lvl tak jsou 10x lf4 a 30x nej štíty co mám z hitacu..jinak nic...taky na to dojde ale kolik tam padne neřeším.
     
  6. ja mam jenom irisky
     
  7. .KanaK.

    .KanaK. User

    hele já jsem testoval (zkoušel) upgradovat najednou 40 ks lf4 z 1lv na 2 za 5% nic na 10% nic na 15% nic pak různě do 70% nic ,to samé letouny atd. celkem cca 150k urka a nic , je to pouze o štěstí , a můj závěr pro mně? že nabízená šance na upgrady od 5% do 95% je nehorázná zlodějna na urko .Já dávám 100% a je to jisté to samé radím tobě.
     
  8. Korben

    Korben User

    (-bobo-) tie percenta úspešnosti sa ti nesčítavajú, jednoducho na každé vylepšenie je nové percento úspešnosti.

    Duplicitná téma.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.