Výměna designu u lodí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *ILoveYou*1, 1/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, hraju darkorbit něco málo přes 5 let a vždy jsem věděl jak změnit design u lodi goliath. Nebyl by stručný návod jak pouhým kliknutím změnit ten design? Ten nový hangár je nepřehledný a nevidím nikde změnit design u aktivované lodi prosím poraďte jsem v nesnázích. Děkuji za odpověď
     
  2. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

  3. sice vím že to tu asi nepatří ale mám dojem že společnost BP upadá. Protože mi to píše v hangáru že mám 119 skoků a v herním okně mi to píše že mám jen 4 :) tak ted nwm zda jsem nebyl ze strany BP poškozen protože tohle je dost ošemetná situace. Za další viděl jsem vlákno že se neexpí letouny což hráčům způsobili značné problémy. Za další bych chtěl upozornit na to kde ted najdu, která lod je na jaké mapě. Příjde mi to od společnosti BP jako kdyby dala do darkorbitu verzi demo kde není dořešené v podstatě nic. Z toho odkazu jsem pochopil že stránku hangár předělali ale to je asi tak všechno. Zásadně jako hráč v této hře jsem nebyl dostatečně informován že se budou podnikat nějaké aktualizace. Nikde jsem nenašel od moderátorů nebo od někoho z vedení že by ty nové aktualizace byli až tak nedodělané. Hraju to 5 let cca. A od začátku říkám toho vývojáře nebo programátora by měli zastřelit když dělá takové chyby.
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    *ILoveYou*1: Prohození skoků a oprav v hangáru je jen zobrazovací chyba. Co se týká pozice lodí, musíš je mít zařazeny v oblíbených. Potom zjistíš kde jakou loď máš úplně stejně jako dříve.

    Jinak oblíbené lodě jsou velmi důležité, nahrazují původní hangáry. Ovládáš je následovně:

    [​IMG]

    Pokud máš lodě v oblíbených, tak zjistíš kde je úplně stejně jako dříve. Viz, obrázek:

    [​IMG]



    Zkus si prostudovat návod, co napsal Jessie: Nový systém hangáru SHIP Expo Lookz



    Další otázky zkus pokládat ve vlákně DISKUZE: M.A.S.Q.U.E. Shiplookz™ – časté dotazy
     
    Naposledy upraveno: 1/6/16
    Sentiero tohle ocenil(a).
  5. ted je mi vše jasné ten obrázek jsem potřeboval :)
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Duplicita, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.