Vypadáva spojenie na hernej mape

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *SATKO*, 1/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ahojte,na GE1 pri hraní vypadáva pravidelne na 3-4 sek. spojenie mne aj manželke ,tiež GE1.Poskytovatelov pripojenia na net máme každý iného.Robí to ešte niekomu ?
     
  2. to dělá všem .. po poslední aktualizaci hry společnost BP nezvládá opravovat chyby ... přidává spousta vylepšení ale hratelnost je nulová ...
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  3. To víš, že jo. Například GA5 je nehratelná. Zatím čekám, až opraví bugy a ostatní chyby ve hře, pak zas budu hrát. Zatím se bavím v UBA, ta sice jde, ale není sezona a ještě ji neopravili, i když na ní pracují, dle oznámení.
    *SATKO* taky to nehraješ první rok, to vydržíme, jako vždy.
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  4. *SATKO*

    *SATKO* User

    Dakujem za odozvy,asi je to v háji. Cruenta máš pravdu vydržíme.V minulosti si poradil,že v takej situácii pomáhaš manželke z prádlom ešte tú techniku používaš ?
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. Už jsem myslel že mám problém jenom já!!!!:rolleyes:
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  6. *SATKO*

    *SATKO* User

    -*-*-*-*-*-*- díky za tvoju odozvu,tiež som mal za seba ten dojem
     
  7. Koupíš pračku, myčku a pak to tam ještě musíš dávat sám, je to děs :D.
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  9. GE1 mne spojenie zatial nevypadáva, ale laguje to poriadne....

    No tak už sa nedá ani prihlásiť, táto situácia sa opakuje každý víkend, každú akciu, som fakt zvedavý, kedy to dajú v DO do poriadku, pretože je jasné, že chyba je na ich serveroch.....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/10/16
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  10. *SATKO*

    *SATKO* User

    Dnes od včasného rána mi to zatial šlape v pohode -GE1
     
  11. Po rannom reštarte je to zatial v poriadku, ale v noci to bolo nehrateľné, nechápem prečo, keď o probléme vedia neurobia častejšie reštart, keď už nevedia chybu odstrániť, ale to by museli v sobotu prísť do práce, a načo by to robili, keď cez víkend hrá najviac ich klientov - teda hráčov, ktorí im posielajú výplaty....
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  12. Borat

    Borat User

    Tak aj na discorde povedali, že GE1 už by mala byť dnešným ránom stabilná tak verím, že to už aj tak ostane.
     
  13. Ber to tak jako majitelé té hry. Je to hra, takže nejde o národní bezpečnost... Když myslíš, že to nedělají dobře, tak jim na ty výplaty neposílej, třeba, když vás bude víc, tak to pochopí a budou to řešit.
     
  14. Je to opäť tak zalagované ako včera.....no čo dodať....asi nič...problém pretrváva už niekoľko týždňov, na mieste BP by som sa od hamby prepadol pod zem.......ale my im nestojíme ani za slovo PREPÁČTE
     
    -baghira2-, jaritko a SSCUltimateAero tohle ocenili.
  15. Borat

    Borat User

    -baghira2- už sa s tou ligou opakuješ. Nechceš to hodiť ešte do všetkých tém čo sú na fóre? :rolleyes:

    A kecaš úplne mimo témy takže najprv prečítať a potom odpovedať.

    OT zmazané.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.