Výpadek Bigpointu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Som_Čarovný, 10/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, chtěl bych se zeptat co se včera navečer stalo že vypadla hra Darkorbit a celý BP. Hledal jsem na forku a nikde nic jsem nenašel ani na chatu nikdo nic neví ? Děkuji za odpověď
     
  2. Warden

    Warden User

    Som_Čarovný: Problém byl dle mě pravděpodobně u poskytovatele připojení do internetu, díky němuž má firma BP připojeny své servery do sítě. Výpadek se týkal vlastních hlavních stránek všech serverů provozovaných v Německu (i Asie1, která sem byla minulý týden přesunuta), vlastního portálu BP, ale i fóra a dokonce i týmového TS. Herní servery a servery provozované na americkém kontinentu postiženy výpadkem nebyly. Dle informací na tom u BP v noci pracovali a vše naběhlo někdy před čtvrtou hodinou ranní. Víc o tomto výpadku nevím.
     
    Som_Čarovný, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  3. Dobře díky moc a chtěl bych se zeptat budou zato davat nejake bonusy třeba slevak nebo EE zdarma ? jako kompenzaci že to nešlo? nebo ne ? :)
     
  4. Warden

    Warden User

    Som_Čarovný: To ti bohužel neřeknu. Zatím toto neřešili a myslím, že jsou rádi, že tuto noc mají za sebou a že servery jedou. Předpokládám, že se ale k tomuto vrátí a určitě se objeví i oficiální vyjádření a možná i nějaká kompenzace. Slevák to ale určitě nebude. Nepředbíhal bych.
     
    Mamina71, Som_Čarovný a -baghira2- tohle ocenili.
  5. dobře, děkuji moc za info mužete zamknout vlakno :)
     
  6. Warden

    Warden User

    Dobrá vlákno uzavírám a myslím si, že BP se k tomuto výpadku ještě oficiálně vyjádří.

    Vyřešeno.

    LOCK
     
    *Firefox1*, -baghira2- a Som_Čarovný tohle ocenili.
  7. Warden

    Warden User

    P:S: Tak nedostupnost serverů ze soboty na neděli byla způsobena problémem v datovém centru BP a odpovědní pracovníci budou řešit případnou kompenzaci.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.