Výpadky minimapy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Crystal, 9/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Crystal

    Crystal User

    1. takže často sa mi na pvp mapach stane že mi vypadne minimapa, proste na nu nejde kliknut, vzdy musim relog
    problem nastave ked chcem pred niekym uniknut, kedze nejde minimapa, musim tlacit mysou a vsetci vieme ze takto je takmer nemozne niekomu utiect, dnes som popripade takto neutiekol vege na spearhedovy..len kvoli tomuto

    podla reakciu nie som jediny komu sa to deje, odpisali mi dalsi hraci ze maju uplne rovnaky problem obcas
    divne je ze sa mi to stalo uz asi 30x ked som bojoval alebo utekal s hracom, nikdy sa to nestalo napr. v GG alebo pri farmeni npc, co je dost zvlastne

    2.
    [​IMG]

    [​IMG][/URL]

    3.
    Congratulations!
    You have the recommended Java installed (Version 7 Update 51).

    4. Flash Player
    You have version 12,0,0,44 installed

    5. Google Chrome
    Verzia 32.0.1700.107 m
    Prehliadač Google Chrome bol aktualizovaný.
    Windows: MS Windows 8 Pro 64-bit
    PC: Intel Pentium CPU B970 @ 2.30 GHz, 4,0 GB RAM , Intel HD Graphics


    6. Server GE7 [​IMG]72680509

    tiež by som rad pocul nazory a skusenosti inych hracov ci maju podobny problem diki :)
    inak PC cistim pravidelne

    a deje sa to len v poslednej dobe, predtim som nieco take nezaznamenaval
     
  2. Iszy

    Iszy User

    Toto jsem take ve hre zpozoroval..casto se mi tohle deje na spodnich mapach..a prave ze jenom v pripadech kdy jsem napaden hraci, ze zacatku jsem si myslel ze vynechava mys, ale kdyz jsem zacal pouzivat jinci tlacitko 2klik tak problem byl stejny...btw minimapa nereagovala ikdyz jsem pouzival touchpad

    Jednou me dokonce nahanela gola a dokud neodskocila z mapy tak jsem hold nemohl pouzit minimapu ( neportoval jsem ale stale zustaval na stejne mape u brany)..bohuzel jiz nevim kdo to byl..mel jsem jeho nick ve schrance ale zapomel jsem si ho ulozit.
     
  3. Tohle se dost řeší na anglickém fóru. Nějaký nový druh programu. Odkaz ti dávat nebudu, aby se na mě modi nezlobili :D. Určitě to bez problému najdeš. Popisovali to tam naprosto stejně:eek:. Stejně to nikdo nevyřeší, tyhle věci dělají systémově, takže si klidně piš nicky, nikdo je neblokne, jenom pro to, že to tu napíšeš. Mimochodem, na cz1 jsem za takové obvinění dostal ban na chat, a jsem rád, že už skončil.
     
  4. Crystal

    Crystal User

    nj uz mi doslo ze je to programok :) len som si nebol 100% isty, inac by som rad pocul aj nazor modov, cisto len nazor, nejdem tu nikoho obvinovat ani podobne veci....len by som bol rad vedel ci maju podobne skusenosti aj oni a ci je to na BP nahlasene dikes :)
     
  5. Korben

    Korben User

    Crystal O tomto probléme sa už na fóre diskutovalo, len neviem či na starom alebo tu. No o probléme sa vie. A žiadny názor od nás nečakajte, žiadne iné informácie k tomu nemáme.
     
    Crystal a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  6. Crystal, znamená to, že se asi zas posunem o pár míst v TOP:D. Tak uvidíme, těším se.
    Když už mi posílají motivační e-mail "Completely remade but without the bots!" tak by měli držet slovo
     
    HΞℓℓ•Câηηση tohle ocenil(a).
  7. Big_Bass

    Big_Bass User

    To by nám měl vysvětlit, jak přesně nedržejí slovo? Myslím si, že proti botům udělali docela tvrdý krok (což je jedině správně), ale i přes, dalo by se říci, exemplární tresty se pár obuvníků najde, 100% efektivitu prostě nezaručíš. A co se týče změn, myslím, že jich v poslední době proběhlo opravdu hodně.
     
  8. Korben

    Korben User

    Hráči stále hľadajú ako podvádzať v hre , ale teraz aspoň taký hráči dostanú okamžite ban. Každý takýto hráč už riskuje 100% zablokovanie účtu bez možnosti jeho obnovenia. Tak ako si mysleli poniektorý že sa na nich nedôjde, tak si to myslia možno aj teraz. Na každého sa raz dôjde a každý takýto hráč skončí.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.