Vypadky spojenia uprostred brany

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem viking171, 5/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. viking171

    viking171 User

    Je normalne, aby ma v priebehu boja pri game v roznych kolach uz treti raz vyhodilo s tym, ze doslo k preruseniu spojenia, alebo nieco podobne? Na obrazovke sa objavila ikonka ako zo skladacky puzzle s vetou "Shockwawe flash has crashed".
    2x sa mi podarilo po kliknuti Nacitat znova normalne prihlasit a pokracovat tam, kde som zacal, no dnes som prisiel o zivot. A vzdy sa to stalo vo vlnach, kde bolo 80 npc. Je problem v pripojeni, alebo mam nieco s flash playerom, viete niekto poradit? Prist o branu len kvoli tomuto a este k tomu dve kola pred koncom by ma asi j....
     
    Naposledy upraveno: 5/4/16
  2. ALIEN***

    ALIEN*** User

    Mne to nejde ani zapnout :-/ ale dostal jsem Premium :D
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Když ti to píše tuto hlášku tak je to problém flashplayeru, případně slabého výkonu PC. Zkontroluj si zda máš aktuální verzi FP, pro lepší výkon povypínej zbytečnosti jako programy na pozadí, stahování, okna v prohlížeči jako facebook apod.
     
  4. ALIEN***

    ALIEN*** User

    Muzu prosim vedet, proc mi nic nenajde kdyz napisu "http://darkorbit.com/" ? Je jina URL adresa nebo jak ? :)

    Diky
     
  5. ALIEN***

    ALIEN*** User

    A prosim, proc jsem dostal premium ? :) (nenadavm, jsem moc rad)
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  7. ALIEN***

    ALIEN*** User

    Pouzivam Chrome :-/ a nikdy s Darkorbitem nebyl problem :)
    ---------------------------------------
    To same!
    -------------------------------------------
    Ono je tehc problemu ale vice...Kdyz dam start, tak mam pouze cernou obrazovku a prijde mi to nejake celel pomale (napr. GG se nenacitaji skoro)
     
  8. a myslím si že to nie je mojim PC ale vaša chyba
     
  9. ALIEN***

    ALIEN*** User

    Ano, vsechno ostatni jde, tak jak ma :)
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ALIEN*** nepiš prosím víc příspěvků pod sebe, je tu funkce Upravit příspěvek. Jak správně přispívat na forum.

    No tak vypadá to nejspíše na nějaký globální problém, nicméně s tím nic neuděláme, musíme počkat až to znovu nahodí.
     
  11. ALIEN***

    ALIEN*** User

    Ano, pardon, koukam prave na to, ze to vypada nejak blbe ty prispevky pod sebou :)
     
  12. *eagel*

    *eagel* User

    taky nenaloguju skončí to na černé obrazovce
     
  13. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.