Výpomoc mezi vlastními účty

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem imrija, 20/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. imrija

    imrija User

    Zdravím,

    rád bych se zeptal, jestli je následující postup proti pravidlům:
    hráč A(VRU) chce sestřelit hráče B(VRU), ale nechce mínusovou čest a nemůže vyhlásit válku. Tak si založí účet C(MMO), přiletí na mapu, nastřelí hráče a na svém hlavním účtě hráče B beztrestně odstřelí.

    Zdůrazňuji, že hráč A a C je stejný člověk, pouze jiný účet.

    Někdo mi snad i říkal že je zakázáno lítat na dvou účtech najednou (?).
    Osobně toto považuji za nedovolenou výpomoc mezi vlastními účty a chci se zeptat, jestli se nemýlím, popř. kde takovou praktiku mohu nahlásit.

    Díky za odpověď.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    imrija tak to vazne netusim, ale neni zakazane vlastnit vice uctu na jednom serveru, nicmene pravidla stanovuji ze mezi nimi nesmi dochazet k zadne (prime ani neprime) interakci. Otazka vsak je jestli se da ten postup co popisujes brat jako interakce mezi vlastnimi ucty ci zneuzivani/zvyhodnovani. Pravidla rikaji:

    4.1. Pushing


    Pushing je zakázán ve všech našich hrách bez výjimky. Pushingem se rozumí interakce mezi dvěma nebo více účty za účelem jakéhokoli zvýhodnění alespoň jednoho z těchto účtů. Zákaz pushingu platí jak pro více účtů provozovaných jedním hráčem, tak pro účty náležící více hráčům. Tým podpory si vyhrazuje právo rozhodnout, zda interakce mezi účty odpovídá definici pushingu.

    4.2. Multiaccounting


    Multiaccounting (provozování více účtů jedním hráčem) je povolen pouze v případě, že je hráči k tomuto počínání udělen výslovný souhlas.
    Ve hře DarkOrbit je v zásadě povoleno provozovat více účtů na jednom serveru za předpokladu, že mezi těmito účty nedochází k žádné interakci. V případě porušení pravidel mohou být zablokovány všechny dotčené účty.

    4.3. Farming


    Používání účtů k tzv. "farmingu" je zakázáno. Farmingem se rozumí provozování účtu, jehož jediným účelem je poskytování výhody jinému účtu (např. prostřednictvím poskytování zdrojů, zasílání žádostí o přátelství, hromadného zasílání dárků apod.)

    Nicmene na foru se hraci neproveruji.
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
  3. imrija

    imrija User

    Díky za odpověď - takže jednoduše si nemám dělat iluze že by za to daný hráč byl potrestaný.
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    imrija to jsem nerekl, jen jsem napsal ze na foru daneho hrace neproverime. Pokud mas podezreni ze porusuje pravidla, mas moznost to nahlasit na podpore hry, s potrebnymi udaji (jmeno-a hrace, server, cas, strucny popis). Ale co ti odpovi to netusim.
     
  5. Já se upřímně přiznám že mám s podporou týkající se těchto problémů velice nepříjemné zkušenosti..
    Po každé se obrátí že dělají maximum a to je vše..
    A když chcete se jich na to optat proč tak vám začnou vyhrožovat ignorováním emailu..A začnou být i v některých případech hrubí.
    Toto se například stalo mému kámošovi.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    ♥*Imunne_To_Death*♥ prosím ťa veci typu JPP (jedna pani povedala) tu predsa riešiť nebudeme. Tvoj kamoš ti to určite hovoril a tým mohol upraviť to ako to bolo.

    imrija tu ide o uhoľ pohľadu, najlepšie by to vedeli posúdiť v BP. Osobne si myslím, že k výpomoci si druhým účtom tu dochádza, avšak, ide o to kto komu pomáha, pretože zostrel sa počíta tej malej loďke a neviem či práve o to hráčovi ide. Asi chce skôr len "škodiť". Ale hovorím, nie som kompetentný toto posudzovať a záleží od uhľa pohľadu.
     
  7. imrija

    imrija User

    Díky za odpovědi - myslím že mu šlo jen o to aby měl klid na mapě aniž by mě musel střílet do minusu.

    Na podporu to posílat nebudu, jen mě to zajímalo.
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    imrija tak jak napsal kolega, tady to nedokážeme jednoznačně posoudit, záleží na úhlu pohledu. A když jsi se tedy přišel jen zeptat, nějaké odpovědi jsi dostal, a předpokládám že nemáš dalších otázek, tudíž myslím že už tu není dále nic k řešení..
    Uzavírám, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.