Vyrobím přezdívku na míru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ölümek, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ölümek

    Ölümek User

    Zdravím, i na tomto foru vám vyrobím kteroukoliv a jakoukoliv přezdívku v této sekci Vyrobím přezdívku na míru, napište si a já vám ji dám do tohoto prvního postu ;) Přezdívku si vymyslete kteroukoliv a máte-li nějakou speciální prosbu, tak si ji tam připište :)
    ---------------------------------------------------------------
    Já tu přezdívku neudělám hned, ale určitě se časem dočkáte. vaši přezdívku pak vložim do tohoto prvního příspěvku, do jeho dolní části k novějším přezdívkám.[​IMG]
    ---------------------------------------------------------------

    PŘÍKLAD: Ahoj nejedlicku, udělej mi prosím tě nick na jméno Prostě Chlap. Díky moc za snahu. [​IMG]
    Já vám ho udělám, dám ho na 1. stránku a mohl by vypadat třeba takto. nejedlicek: «•Ϸяøŝŧє•ÇħłλÞ•»
    Odpověď: Moc se ti to povedlo, děkuji [​IMG]
    ------------------------------------------------------------------
    Máte-li někdo nějaké zvláští přání ohledně ohraničení (např. křížek) tak mi to napište do komentářů a já vám to upravím a vložím to do 1. komentu [​IMG] Klidně si o úpravu napište, jméno rád upravím [​IMG]
    Jestli se vám nelíbí ohraničení okolo vašeho nicku, tak si ho můžete zkopírovat od jiného nicku. Zas tolik různých ohraničeních neznám a proto je pak opakuju.
    ------------------------------------------------------------------
    Přezdívky jsem již vyráběl na předchozím fóru, takže vás opět zdraví spamer nejedlicek :D


    Přezdívky:

    Nové přezdívky:
    «Ʌωєηǥєя♦23»
     
    Naposledy upraveno: 6/12/13
  2. Belgam

    Belgam Guest

    A ja cekam kdy se tu ukazes. ;)

    Jinak ano i zde bude stejne pravidlo vse do prvniho prispevku.
     
  3. Kenny

    Kenny User

    Tak, hlásím se jako první zákazník :D
    Mohl by jsi mi prosímtě, udělat přezdívku s jménem Awenger23 ? :)
    Budeš tak laskav ? :) Dík
    EDIT : Moc se ti to povedlo, děkuji [​IMG]
    :D Máš to pěkný, díky :) Veselý Vánoce :)
    EDIT 2 : Máš to rozbitý :D NA mapě se to Ʌ neobjevuje :D
     
    Naposledy upraveno: 6/12/13
  4. Tak to jdu zkusit :) Popral by ses s jmenem patrik ? :D
    Předem děkuji :)
     
  5. CROW

    CROW User

    Ahoj nejedlicku, udělej mi prosím tě nick na jméno VЯΔИΔ*©ØЯVŲŞ. Díky moc za snahu. No a Nejedličku zkus to díky sice se mi libí ,ale jestli mi postavíš hezčí? klidně i bez toho corvus. Diky;)
     
  6. Chtel bych poprosit o nick REBELANT... dekuju vopred
     
  7. Prosim te moc o nick. Bloodyangel
     
  8. Tak olu po druhé . Něco na nick Pablo?
     
  9. Ölümek

    Ölümek User

    Zdravím, nemám žádný čas vyrábět přezdívky, všem se omlouvám ale chtěl bych požádat o zavření tohoto témata, alespoň dočasně, děkuji!
     
  10. Korben

    Korben User

    Na žiadosť autora uzavreté.

    LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.