Vyskakovaní reklam v prohlížeči

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _$*Lotr*$_, 9/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _$*Lotr*$_

    _$*Lotr*$_ User

    Chci se s tím, toho konečně už zbavit a pořád se mi to nedaří když používam Mozilu je to tu pořád vyskakovaní reklam a u Opery ne jen že ja můžu použivat jen Mozilu takže jiný Brow.... prohlížeč nepožívam nevíte prosím jak se s tim mam vypořádat aby už ty reklami nevyskakovaly a vubec se neobevovaly :D prosím dekuji všem kdo mi pomužou dík :D
     
  2. Korben

    Korben User

    Nástroje > možnosti > obsah > potvrdiť blokovanie nevyžiadaných vyskakovacích okien.
     
    havranpara*20*lvl tohle ocenil(a).
  3. Alebo si stiahni prgram ADBlock, ja ho použivam a osvedčil sa mi
     
  4. Korben

    Korben User

    ADBlock by som použil až ako poslednú možnosť. Každý program zasahujúci do internetu a prehliadača, má za príčinu vzniku prípadných problémov v hre. Skôr by som radšej odinštaloval prehliadač a jeho súčasti a znova nainštalovať prehliadač bez zbytočných zásuvných modulov.
     
  5. No ja ho použivam už dlho, a zatial som v hre nemal žiadne problemy
     
  6. Logan

    Logan User

    _$*Lotr*$_ tak ako skusil si co Ti poradil kolega?
     
  7. _$*Lotr*$_

    _$*Lotr*$_ User

    Dekuji převelice super funguje to cos mi napsal to jak mam odinstalovat a nainstalovat nove, ale určite si stahnu ten program, take vyzkouším díky moc Pařmeni :D opravdu super dík moc jste mi pomohli to víte, dietu fakt nemusím :D - reklama
     
  8. Korben

    Korben User

    Vyriešené, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.