Návrhy Vyvážení hratelnosti mezi novými a lepšímy hráči.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dont_kill_new_players, 9/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Pomůže tento nápad novějším hráčům užít si hru a při tom nenarušit hratelnost hry pro ty lepší ?

  1. Ano. (myslim že tento nápad by pomohl novým hráčům a neovlivnil ty lepší)

  2. Ne. ( Napište mi proč ne do komentářů)

  3. Možná. (Dobrý nápad, ale má to háček. Napište mi jaký do komentářů)

Výsledky jsou viditelné až po hlasování
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. whiskey21

    whiskey21 User

    no řeknu ti že hráč s lvl 10 a níž si určitě něbude posílat nehorázné sumy do hry .. a tohle je navíc každého věc kolik investuje , aby se co nejdříve mohl rovnat silnějším ...navíc dá se naexpit i bez investice
     
  2. whiskey21

    whiskey21 User

    Dont_kill_new_players no kdyby každý dělal co ty tak střílíme maximálně npc .. je to vesmírná hra .. prostě i pukání k tomu patří .. ti elitáci co tě sundávají taky pukali .. já mám střední výbavu a občas se mi též podaří sundat nějakého elitáka .. trochu na sobě mákni a pak nebudeš muset vymýšlet takové šílené nápady ..
     
    -baghira2-, svi1 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  3. Úplně nový hráč samozřejmě ne, ale hráč který už hraje na jinym serveru do toho klidně hodí. A on ví že za zabíjení (i spoluhráčů) je docela nemalá částka XP.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Takže ty by jsi radši ignoroval ty "lepší" hráče a střílel NPC, než začít střílet lepší hráče a nechat ty horší ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. whiskey21

    whiskey21 User

    Dont_kill_new_players tak jako nikdy jsem se nesetkal na mapě ,že by jen tak někdo střílel spoluhráče kvůli expum .. ba naopak každý chce mít plusovou čest .. to ,že tě někdo sundá u cubikona je jiná věc , to je hold chamtivost hráčů .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. svi1

    svi1 User

    Ano, ale mě to stálo 7 let hraní a trpělivosti než jsem se dostal tam kde jsem a věř mi, že zdaleka nejsem tam kde bych chtěl být.

    A to je jaký důvod? Řekni mi, co pro Tebe důvod tuto hru hrát? Co je důvodem hrát jakoukoliv hru?

    Nene, tady jde o Tvůj návrh a o to přesvědčit nás a nadchnout nás pro něj. No zatím jsi například mě osobně nedal absolutně žádný argument, který by mě alespoň trochu nechal na pochybách, zda na tomto návrhu něco je co by se dalo použít do hry.

    To říkáš teď. Schválně to vydrž, makej na sobě a za pár let, něbo třeba jen za půl roku mi napiš, že jsi nikdy nesestřelil slabšího hráče.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  7. whiskey21

    whiskey21 User

    hele myslím ,že tahle debata už nemá nějak smysl , mám jiné věci na práci než tu někomu vysvětlovat smysl hry ..kdyby si hrál tuhle hru v minulosti věděl by si ,že to bylo dost podobné , jen si nechcípl na 2 rány , ale na 10.. taky tu bylo jen pár vyvolených co bylo full (FEG) a když ho chtěl někdo slabší zničit ,tak si někoho zavolal . takhle to funguje i ted , stačí si najít v té hře kamarády :)
     
  8. Myslim že nikdo nebude souhlasit a vim že můj nápad je tedy špatný.
    Koukněte se na tuto hru za 5 let, kolik hráčů zde bude.
    Doufam že si tuto hru užijete až tu budete jen vy a žádný nový hráč.
    Díky za to že jste si to přečetli. Nemá cenu někomu říkat že hra umírá když oni sami jsou ti co ji zabíjí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Zabíjí ji botaři, ne poctiví platící hráči. Jestli neuneseš, že nesouhlasíme s tvým návrhem, není to naše chyba. Smiř se s tím, že vždycky mít pravdu nebudeš, i v životě.
     
  10. S tim jsem se smířil už před dlouhou dobou a řekl jsem že můj nápad neni dobrý. Jen jsem k tomu podotkl že tahle hra umírá a že všichni jen zabíjí nové hráče. Což je špatně a je mi jedno co mi řeknete, na to názor nikdy nezměnim.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. whiskey21

    whiskey21 User

    tenhle nápad by stejně neprošel . Ani kdyby se to dostalo k vedení bigpointu ... a myslím ,že jsou tu o dost závažnější věci , které by se měli změnit .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. svi1

    svi1 User

    Inu né vždy se podaří napsat dobrý nápad. Věř mi, že zde lidi psali už horší návrhy :)
    Tohle tady čtu už několik let. Ano, hráčů ubývá, ale není to tím, že by je někdo střílel na začátku.
    My si tady přečteme cokoliv. No ne vždy nutně musíme souhlasit s čímkoliv. Ale opět opakuji: tady už byly napsány daleko větší blbosti :D:D - bez urážky.
    Napsal jsi to sem veřejně, tudíž jsi to řekl mimo jiné i mě a mě by teď zajímalo, jak a čím tuto hru zabíjím?
    Nikdy neříkej nikdy :D:D:D

    Hlavně se nevzdávat. ;)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  13. **Dexter**

    **Dexter** User

    Dont_kill_new_players mě příjde že jsi jeden z těch slabších hráčů, který plače na chat nebo neví jak se zlepšit a jediné co ho napadlo napsat na fórum návrh, který - doufajíc projde, tak aby jsi si mohl v klidu střílet a nebýt níkým rušen...pletu se?
     
    Sandy_Rivers tohle ocenil(a).
  14. Tuto hru ničí jenom uplakánci!!
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dont_kill_new_players, jak vidím je tu hodně hráčů, kterí odsoudili Tvůj nápad na neúspech.
    Vysvětlím Ti proč.

    Buď tak laskav a odpověz mi na to správně:
    "Dobro dobrem oplácej a zlo zase zlem. Co je na tom podle Tebe špatné, ptám se?"

    Když sem začínal na cz1, mou drobnou piranhu bez jediného letounu, ničili pouze eic piloti.
    Ale již téhdy sem se držel tohohle: "Aký požičaj, taký vráť. Ale ešte s väčším kameňom, pokiaľ to pôjde."

    A také, by sem se Tebe chtěl opýtat ještě na tohle:
    "Když Ti někdo v téhle hře, hodí do Tebe kamenem; pak Ty hodíš do neho chlebem?"
    - Zamysli se občas nad sebou.

    P.S.: Co myslíš, jak to podle Tebe dopadlo se mnou na cz1?
    Screen: https://gyazo.com/de736df3831614adb8c93b5e37ca5de3
    Ty si nikdy neznal přírodní zákony přežití? Pořád být tým, kdo přežije a zabíjí?

    Eic pilotům na cz1 nikdy nic neodpustím a je mi to jedno, jestli má: 8, 10, anebo 14 lvl.
    Proč bych měl být já, ke novým a slabším hráčům, pořád být ten hodný; když ke mě, tam není vůbec nikdo?
    - Na tohle mi Prosím odpověz.

    Vysvětli, jak se chceš postoupit v téhle hře, pokud nezabiješ ani jen jednoho nepřítelského hráče?
    - Jak se míniš, pak vůbec posunout? Hraješ předce akční střílečku, né Farmeramu. Přispůsob se tomu.

    Si předce snad vůbec nějaký lovec, nebo ne?
    Na tyto sentimentálnosti vůbec nemám náladu, tak se Prosím Tě spamatuj!
    Jenom zbytečně mrháš mojím časem. To si se ještě vůbec, v této hře nic nenaučil?

    Každý by měl předce vědět, že se budě muset o sebe v krutém vesmírů, postarat sám. Tohle je základ přežití!
    I v Biblii se napokon uvádí: "A svíce bezbožných napokon zhasne!" ;) Aby si věděl, že sem si to úplně celé přečetl.
     
    Naposledy upraveno: 10/7/18
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Návrh jsem ani nečetl, ale tu baghírovu směs česko-slovenských výrazů jsem vůbec nepochopil-
    R.I.P. jeho gramatika. A citovat tu bibli? To se tu smí? Není to ta skrytá reklama, či snad propagace?

    P.S. baghiro? jak poznám na mapě level nepřítele v lodi, tedy pokud nestřílíš jen pety, protože ten je vidět?:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    A kdybych snad chtěl tvůj výkřik do tmy zde oznámkovat jako diktát, tak by mi nestačla stupnice do 10-ti.

    Edit: Tak jsem si nakonec ten návrh celý přečetl a být pracovníkem v BP, tak ti i zatleskám a b o t e ř i snad i skáčou radostí.
    Za prvé mají začátečníci ochranu a pokud nemají kamarády, tak slabá osobnost v této hře dlouho nevydrží. Toto není simulátor, ale hra, která má svůj příběh a svůj vývoj. Je to o penězích, nebo o spoustě času.
    Zapomínáš na to, že je spousta úkolů na hráče a dokonce i na konkrétních mapách.
    Takže bych tento návrh nepovažoval za dobrý a propracovaný.

    Edit 2: pro přírodního spisovatele
    Povinné čtení : P.S. učiteli národů by z toho písemného projevu praskla zřejmě cévkao_Oo_Oo_Oo_Oo_O
    3. Pravopis

    Jen málo lidí jsou učitelé češtiny a ovládají pravopis dokonale. Proto zde může psát kdokoli. Každopádně ale doporučujeme, abyste si před odesláním své příspěvky ještě jednou pročetli. Velké množství pravopisných chyb může vést k nechtěným nedorozuměním.
     
    Naposledy upraveno: 10/7/18
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Na mapě level nepřítele v lodi, nelze vidět. Ale na hlavní stránce jo. Pod pilotem.
    Pokud je v novém okně, pak se zjeví externí stránka Tvého profilu. Do řádku hledání, tam kde je napsáno:
    "Zadej užívatelské jméno" dáš jméno protihráče / soupeře, kterého míniš sestřelit. Tuhle možnost využívám
    mnohem časteji, aby sem nebyl napadnut, někým mnohem silnejším od sebe. Díky tomu se dozvím na jaké
    lodi hrajě a jestli se mi hodí do úkolů, až pak začnu po ní střílet. Nikdy nekonám nerozvážně a nepřemyšlene.

    A proč asi? I v přírodě platí pravidlo: "Že silnejší loví slabších." - A tady je tomu stejně.

    Jinak je snad naprosto logické, že každý ať už má hodnost jakou chce, tak zásadně vždy napadá slabší hráče a maximálně se pustí do souboje se stejnou hodností a když už bojuje s někým s větší hodností, tak jen protože ho napadl ten s tou vyšší. V podstatě je to stejné jako v přírodě tzv. zákon džungle, který funguje asi takto: proč by lev (dejme tomu major) napadal stádo slonů (generál) když ví že má mizivou šanci na úspěch a bude rád když uteče než ho sloni rozdupou když se opodál nachází zraněná antilopa (např. důstojník) logicky napadne antilopu, protože je to prostě snadná kořist a má téměř jistý obídek a ještě k tomu, ho to nebude stát moc sil. A úplně stejně to funguje na DO, ale aby Tě to úplně neodradilo od hry, tak musíš spatřovat naději v tom, že i ten generál začínal jako malinkatá lodička bez letounků s jedním laserem a musel se nějak vypracovat a myslím, že dnes začínající hráči mají nesrovnatelně lepší podmínky, aby ustáli začátek, než měli ti, co se dnes mohou honosit vysokou hodností.

    P.S.: Silnejší vždy lovili slabších, to sú zákony prírody.
    A veľmi dobrý príklad toho, ako to momentálne funguje na darku. V podstate ide o to, aby si zabil (zostrelil) a prežil.
    Slabší je vždy zraniteľnejší a teda omnoho vhodnejší objekt lovu; ako omnoho silnejšie vyzbrojená elitná loď.
    Leopard si takisto netrúfne na leva alebo tigra, ktorý je 4x silnejší od neho. Antilopy ako je impala, alebo jeleň axis v Indii, alebo
    neskúsená menšia opica je jeho najčastejším objektom záujmu; ktorý mu poslúži ako potenciálny zdroj koristi. Teda jeho obedom.


    Aj DO sa vyvíja. To čo navrhuješ, je síce fajn pre firemnú spoluprácu; ale bol by to spiatočnícky krok späť.
    Proste je na každom jednotlivcovi, akým spôsobom chce vlastne hrať.
    A je fajn, že sa tomu momentálne snaží nový majiteľ BP vyhovieť.

    Navyše, začínajúci majú teraz oveľa viac výhod ako kedysi. Pr.: x1 mapa, museli sa všetci tlačiť na základni. Dnes je x1 mapa
    voľné miesto pre novo príchodzích. Nikto ich tam neohrozuje, pokým sami na oveľa silnejšiu loď nepriateľa ako prví nezaútočia.
    Alebo opravy lode po zostrele, kedysi Ťa oprava vyšla na 500 Ur., dnes ju máš zadarmo.

    Záverom dodávam. Aj napriek tomu že DO je dosť náročná hra, nakoľko je náročná; predovšetkým je to strieľačka, tu ide o to
    vytrvať na nej. Zjednoduchčená už je aj teraz, viac než dosť. Padlo tu už toľko úvah o tom, či pokračovať v tejto hre alebo nie.
    Jednoducho musíme ísť ďalej. Ako raz povedal Ľudovít Štúr: "
    Naspäť cesta nemožná, napred sa musí ísť!"

    P.S.2: A j
    eště sem nikde nepočul, že by se z Bible, tady nesmělo citovat.
    Pro málo znalé, Bible je kniha kresťanů, sloužíci k hledání vlastného spůsobu; jako skrytě komunikovat, jenom s Bohem.
    - Od kdy je propagace toho špatná? To jenom výše jmenovaný hráč závidí, protože jí zrejmě ani 1x úplně celou nepřečetnul.
     
    Naposledy upraveno: 11/7/18
    ·вяησ· a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  18. To už neni normálne tieto vaše nápady. Prirovnám ti to: "Kúpiš si nejakú FPS (First person shooter) hru. Si v nej nový, takže hru moc neovládaš a nie si v nej ani dobrý. Vieš čo to znamená? Znamená to že akonáhle sa dostaneš do prestrelky tak ležíš mŕtvy. A ty si teraz myslíš že XY hráčov nechá dané individuum kvôli tomu že je nový?" Sa uvedomte, je to vesmírna strielačka,.. Ja keď som začínal tak sme hrali štýlom aby nás nikto nesundal. Z portu na druhý port (aj keď to bola mapa našej firmy) sme lietali len v skupinách, vo väčšine prípadoch keď si šiel sám si doletel priamo na základňu lístkom 1. triedy od enemy hráča... Lietali sme opatrne, popri radiačnej zóne, sundal nás enemy? Sundal,.. a čo? Veď predsa to je zmysel hry. Ďalšia vec je to že teraz nový hráč má zadarmo alebo v minimálnej hodnote to čo sme my mali za týždne nahraného času. Chcete im to ulahčovať viac a viac. Úprimne, čo čaká hráč keď hrá "darkorbit - vesmírna strielačka"? Veď aj v mene je celý zmysel hry. Tak mi nehovor že hráč, ktorého sundajú prestane hrať :D... Hrávaš futbal? A keď prehráte tak ho prestaneš hrať? Kam sa podela logika? Čo návrh, to blbosť. Z môjho pohľadu. Mier
     
    Naposledy upraveno: 27/7/18
  19. Arya

    Arya User

    OT smazano. Tímto tématem se zabývá Diskuze- maximální DMG. Polož svůj dotaz prosím tam, ať máme forum přehledné.;)
     
  20. Alyctro

    Alyctro User

    oki ,díík
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.