Návrhy Vyvážení hratelnosti mezi novými a lepšímy hráči.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dont_kill_new_players, 9/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Pomůže tento nápad novějším hráčům užít si hru a při tom nenarušit hratelnost hry pro ty lepší ?

  1. Ano. (myslim že tento nápad by pomohl novým hráčům a neovlivnil ty lepší)

  2. Ne. ( Napište mi proč ne do komentářů)

  3. Možná. (Dobrý nápad, ale má to háček. Napište mi jaký do komentářů)

Výsledky jsou viditelné až po hlasování
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. chattt

    chattt User

    Myslím si, že to přestanu hrát dřív :) ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. veď lvl 12 máš do pár hod. hrania.. A dovtedy tam máš nejakú ochrau začiatočníka
     
  3. Citace smazána.
    Přečti si to co se týká bodování vybavení a řekni mi co si o tom myslíš, prosím. :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/8/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Už som to čítal, každú vec vo výbave chceš bodovať a zamedziť hráčom s vyššim počtom bodov strielať hráča s nižším. To čo si o tom myslím som už napísal

    Inak, posledný príspevok nemusíš citovať
     
  5. 1980milan

    1980milan User

    nechcel som hlasovať ale zahlasoval som určite nie!! toto je bojova vesmírna strielačka každý začinal od 0 nikto nedostal hotovú lod a všetci sme si prešli neustálim zostrelom silnými hráčmi a nikto neprestal kvôli tomu hrať práve naopak chcel som sa zlepšit a vrátiť im to.Toto je hra na roky a aby sa stal hráč silným potrebuje mať trpezlivosť,výdrž a chuť napredovať aj za cenu tých ťažkostí na začiatku.Hra je teraz tak dobre nastavená hlavne pre nových hráčov ako nikdy pred tým zadarmo opravy,nove LF len za prihlasenie a veľa iných TOP veci za ktore sa kedysi platilo.K zostrelom poviem len jedno je to bojova hra vidim červenu a strielam je mi jedno slabý, silný, seržant , major,general pokial je to nepriatel .... treba si nájsť klan a verím tomu že ti pomôžu a časom začneš aj ty hrať hru tak ako je nastavená a ako sa aj má hrať strielanim nepriateľov.
     
  6. Arya

    Arya User

    Dont_kill_new_players, Ahoj, prosím necituj předchozí příspěvky. Pokud reaguješ na odpověď hráče, ihned nad tebou, netřeba jeho post citovat, protože je jasné k čemu se tvá odpověď vztahuje. Odpověď stačí napsat do dolního okna na konci stránky.
     
  7. 1980Milan K tomuto jsem se už vyjádřil. Hodně štěstí až nebudešmít koho střílet a chci vidět tvůj výraz až tuto hru zavřou, protože tu nebudou hráči. #DobřeNastavenéProNovéHráče - Z mého pohledu se nezměnilo nic na tom že na CZ-3 nový hráči sedí na základní mapě a jsou afk, protože nemůžou ani vytáhnout paty ven. Tato hra rozhodně neni dobře nastavená pro nové hráče. Pokud se ti to tak zdá, tak se zkus přihlásit na CZ3 a zkus být silný. Musíš si nejdřív uvědomit jak to bude a neporovnávat jak to bylo. Budoucnost této hry je dle mě lepší, než sestřelit 10x nějakého flaxáčka.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. 1980milan

    1980milan User

    Nemusim sa hlásiť na cz3 hram 10 rokov ge1 viac nemusim hovorit a hra určite neskončí, boli sme noví aj my a stale sme tu
     
  9. To že hraješ 10 let na GE1 jen znamená že netušíš jaký je to být nový hráč v této době... a že jsi byl nový když tato hra byla populární a stále jsi tu, vůbec nic neznamená pro to co jsem řekl.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. 1980milan

    1980milan User

    keby si pozorne čítal moje prispevky ,tak ako ja tvoj návrh vedel by si ,že práve viem aké to je byť noví hráč a s oveľa ťažšími podmienkami ako sú teraz ale už sa k tomu nebudem vracať.Len mám jeden dotaz keby si mal silnú lod elite vybavu a dobrý klan hodnost plukovník tak by si nestrielal slabšich hráčov a nižšiu hodnosť keby ste robili skupinový nalet pripadne 1vs1 ? vážne nám chceš toto tvrdiť ??
     
    Naposledy upraveno: 24/8/18
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    1980milan má v podstate pravdu, aj keď sa Ti to nepáči.
    - Vysvetlím: Elitný klan, ktorého si členom, robí nálet. Ako sa zachováš?
    1) Budeš strieľať spolu s ním a zostaneš v ňom.
    2) Nezostrelíš nikoho, ani tú flaxu a vyhodia Ťa z takého klanu.

    Čo si z toho vyberieš? Ako sa rozhodneš, to predurčí; akým hráčom v tejto hre, budeš naďalej.
    Ak budeš milosrdný ku každej flaxe, nikdy to z Teba neurobí ultra full elitného hráča a neposunieš sa vyššie.

    P.S.:
    Teraz som v pomykove, z toho čo napíšem, ale zažil som to, v tejto hre.
    Bolo to kedysi na jar roku 2014 na serveri cz3, spriatelil sa so mnou hráč cudzej firmy, čo robil v silnom klane nálety.
    Nikdy som však po ňom nechcel, aby ho vyhodili z klanu; len preto, že ma nestrieľal. O to si ma viac vážil a chápal to.

    A pointa? Priateľstvo vydržalo roky a drží stále.
    Veľmi krátky a nepokojný je život tých, ktorí zabúdajú na minulosť, nedbajú prítomnosti a boja sa budúcnosti.“ - Seneca
     
    Naposledy upraveno: 24/8/18
  12. Ano to chápu.
    Spíš nechápu jaká je zábava v tom nalétávat na mapy kde lítají flaxy.(chápu pokud se zatoulá na PvP mapu)
    Taky nechápu proč by se nemohli silní hráči střílet jen mezi sebou ... a ne Elite vs Newbie.
    Každopádně pokud vás členi "lepšího" klanu nutí do sejmutí flaxek, tak to neni silný klan, ale jen parta *sprosté slovo* co střílí flaxy.
    Zkuste udělat nálet na nepřátelskou cubikon mapu. Podle mě to bude mnohem zábavnější a budete se muset snažit navzájem podporovat.
    Ale na mapách kde lítají jen flaxy... tam lítáte a naklikáváte jednu loď za druhou ... co je na tom zábavného ? nechápu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Jen eště dodávam že se výš už moc nedá posunout když se tak koukam jak někdo "dokáže" 10 hodin v kuse zabíjet npc. I kdyby, ranky mě nezajímají. Mě zajímá hra.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. 1980milan

    1980milan User

    v našom klane sú aj slabý hrači (flax) a maju ulohy, to znamena že ak som dobre porozumel tejto hre tak je ničiť nepriatelov a ja ako skusený pomaham členovi môjho klanu strielať nepriatelov ak sám to nedokaže a ked sa pritrafi NEPRIATEL napríklad aj fax tak mu pomožem lebo má na to úlohu a nebudem hladat po všetkých mapách šefa plukovníka až generala aby som tu ulohu pre neho splnil červena je nepriatel !!ak chce niekto strielat len NPC a mať pokoj je na to mapa low ale ak si najdeš dobrý klan so všetkym ti pomôžu aj s elite
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  15. Yep, nice.
    Jinými slovy flaxa neflaxa, tato hra umře na nedostatek nových hráčů.
    Už se těšim.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    V podstate máš pravdu. Akurát v BP sa snažia o to, oddialiť neoddialiteľné.
    Lenže tým, čo stvárajú v poslednej dobe, sa ten súdny deň darku neúprosne, o to viac približuje.
    - A tým, túto hru, pochovávajú ešte viac.

    P.S.:
    Pochop: ani ja, ani Ty, ani 1980milan, ani -••ÐełteN••- a ani nikto z tohto fóra, tomu fakt nezabráni.
    - Raz túto hru, budú musieť zavrieť, s tým nič bohužiaľ neurobíme.

    Akurát zabíjanie slabších hráčov silnejšími, je len maličký klinček oproti tomu, s čím túto hru úplne zabili.
    - Pre lepšie pochopenie.

    Smutné na tejto téme, je len to; že úplne zbytočne, rozdeľuje hráčov proti sebe. Nakoľko, by mali držať spolu.
    Všetci spoločne sa nachádzame na tej istej lodi - menom Darkorbit, či sa nám to páči, alebo nie. A to nás spája.
     
    Naposledy upraveno: 25/8/18
    Fazer7λητк tohle ocenil(a).
  17. 1980milan

    1980milan User

    osobne si nemyslím že hra skončí momentálne ju hrá velke množstvo hráčov ale nie je to vidieť lebo je veľa serverov.Neviem aký zámer v minulosti mali ale asi sa prerátali ked dali do prevádzky take množstvo serverov a teraz vidime že ich spájaju. Hra bude pokračovať ma velku základnu ludí ktorý sa radi vracajú aj ked pol roka nemusia hrať a dajú si pauzu ,naplnia sa sepomom a potom zase vybehnu na orbit :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. V časoch keď pribúdali servery boli mapy preplnené 5x viac ako teraz spojené cz2,cz3,ge2. Takže museli tie servery pribúdať. No časom začalo ubúdať hráčov a preto to je tak ako to vyzerá a preto zase spájajú.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. 1980milan

    1980milan User

    to ano bolo viac hráčov máš pravdu ale 60 serverov je aj tak podla mňa dosť. Niektoré čo vznikli vôbec nemuseli byť ale my do toho až tak nevidíme :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Máte pravdu ...
    Sice nemůžu pomoc proti zabíjení slabších hráčů a tak vás aspoň prosím.
    Občas se sem tam nad nima smilujte a pokud možno jim třeba i pomocte.
    I já jsem byl rád že mi někdo pomohl když jsem začínal před 9 lety.
    Díky a hodně štěstí na orbitu. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.