Vývojářský blog 10/2015

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Korben, 15/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Korben

  Korben User

  Informace o aktuálním stavu plánování

  Ahoj všichni,

  Dnes bych vás chtěl seznámit s našimi aktuálními plány pro nadcházející tři měsíce a také vám prozradit něco málo o tom, na čem budeme pracovat v příštím roce.
  Jak můžete vidět, v tomto roce jsme implementovali spoustu nového obsahu a funkcí (jako například 3D režim). Kromě toho jsme pracovali na vylepšení komunikace s týmem moderátorů a komunitou (tedy vámi). Obdrželi jsme od vás spoustu pozitivní zpětné vazby, několik zajímavých návrhů a hodně povzbuzujících komentářů, což nás utvrdilo v přesvědčení, že jsme na správné cestě.

  V budoucnu chceme pokračovat ve vylepšování přístupnosti hry, přidávání nového obsahu pro hráče nízkých i vysokých levelů a celkovém omlazování hry. Nedíváme se na DarkOrbit jako na nějakého přestárlého dinosaura, nýbrž něco, co bylo právě vydáno. Hra má toho ještě hodně co nabídnout, takže jí i komunitě předpovídáme zářivou budoucnost.
  Mnoho z plánovaných změn a vylepšení má více účelů. Zaprvé mají usnadnit práci našim umělcům, programátorům a designérům a zadruhé zkrátí dobu potřebnou pro implementaci nových věcí. Tyto změny však, jak doufáme, přinesou také vylepšení, která uvítají noví i staří hráči a která budou patrná jak bezprostředně po vydání, tak po i dlouho po něm.
  Momentálně dokončujeme práce na Kuiperově bráně (dříve známá jako Streunerská brána), která bude vydána po Halloweenské akci (během níž budete moci vyhrát mimo jiné nový design letounu, zabojovat si v bráně akce apod.). Také se bude konat veřejný test funkce „Vybavení v klientu“, která by měla usnadnit správu vybavení a hangárů a připravit půdu pro novou funkci „Montáž“.

  První jmenovaná funkce bude spočívat v přesunutí hangárů z webu do klientu. To znamená, že už nebudete muset přepínat mezi klientem a webem. Zároveň bude tato funkce podporovat náš připravovaný systém výroby („Montáž“) . Ten vám umožní vyrábět mocné a vzácné předměty ze starých a neužitečných, které vám zabírají místo v inventáři.
  Příští rok přesuneme do klientu ještě více funkcí. A ano, jsme si vědomi problémů s realtimovými boostery a diskutujeme o plánech, jak je vyřešit. :)
  Další věc, kterou chceme udělat, je oddělit dekorativní designy a statistiky. Naším cílem je mít mnohem širší výběr možností. Jako první tedy chceme oddělit dekorativní designy od bonusů, abyste mohli určit, jaké bonus budou vaše letouny mít a jak budou vypadat.
  Na tyto kroky navážeme v roce 2016 přesunutím Materializátoru galaktických bran, Tech-centra a obchodu do klientu. Chceme přidávat obsah pro pokročilé hráče i začátečníky (nová galaktická brána je už na rýsovacích prknech). Také chceme rozšít systém přizpůsobení.

  Zatímco se všechno tohle děje, pokračujeme ve výzkumu a práci na vylepšení populace serverů, prevenci cheatování a Jackpot aréně. Zároveň nezapomínáme, že je před námi ještě spousta práce v oblasti vyvažování, neboť chceme na Orbitu vrátit dřívější pocit bezplatného hraní.
  Pokud máte nějaké nápady nebo otázky ke kterémukoli z výše uvedených bodů, podělte se s námi o ně. I pokud vám přímo neodpovíme, každá zpětná vazba je vzata v potaz při rozhodování o směru vývoje každé funkce.

  To je zatím vše. Co vy na to?
  S pozdravem,

  Kerensky
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku