Vývojářský blog 12/2015

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Belgam, 30/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Belgam

  Belgam Guest

  Ahoj vesmírní piloti!

  Doufáme, že si užíváte zimní prázdniny, jak jinak než s hrou DarkOrbit. U nás na velitelství DarkOrbit je však rušno jako vždy a dnes bych chtěl mluvit o naší nejnovější funkci, která byla nedávno implementována na náš testovací server – Vybavení v klientu.

  Chtěl bych poděkovat všem hráčům, kteří se zúčastnili beta testování, neboť nám tím velmi pomohli s identifikací technických problémů. Ačkoli je funkce stále ve fázi vývoje, chtěli jsme vám ji představit ještě před koncem roku. Jako vždy jsme od účastníků beta testu získali spoustu zpětné vazby a jsme potěšeni, že spousta z vás shledala funkci užitečnou. Jedním z našich hlavních cílů je zpřístupnit hlavní funkce hry bez nutnosti měnit záložky a bez chyb souvisejících se synchronizací, které se čas od času objeví. S naší 3D aktualizací a spoustou dalších plánovaných vylepšení bychom rádi viděli, jak si naši hráči užívají DarkOrbit v režimu celé obrazovky. A jelikož neustále přidáváme speciální úkoly a další akce, bylo by o to příjemnější mít všechno na jednom místě a moci spravovat celý inventář v jednom okně, včetně upgradů.

  Kromě toho nyní pracujeme na několika změnách, které, jak doufáme, vyřeší některé urgentní problémy.

  V prvé řadě jsme si vědomi toho, že většina z vás je zvyklá na odhlašování ze hry kvůli správě vybavení a na to, že se nemusí pokaždé vracet na velitelství. Účelem nového systému vybavení je usnadnit hráčům správu inventáře a hangárů. Aktuální systém umožňuje hráčům vybavovat neaktivní lodě kdekoli, i když nejsou poblíž velitelství. Na základě vaší zpětné vazby bychom však chtěli zpřístupnit vybavování všech lodí, včetně těch aktivních za předpokladu, že hráč není v boji nebo v zápase či frontě UBA. Co si o tom myslíte? Dejte nám vědět prostřednictvím komentářů níže!

  Za druhé, jak už jsme dříve zmiňovali, chtěli bychom prodloužit dobu trvání všech boosterů o 20% bez navýšení ceny. Domníváme se, že to je nejschůdnější řešení, které dá všem nějaký ten čas navíc pro správu inventáře. Napadají nás i jiná řešení, jako například pozastavení chodu boosterů v oblasti velitelství, ale obáváme se, že by mohla vést k neočekávaným problémům a způsobit více škody než užitku. Opět by nás zajímal váš názor na tuto záležitost.

  Za třetí, někteří z vás dali najevo své znepokojení s novým systémem upgradů. Jsme toho názoru, že nová pravidla upgradů jsou mnohem více transparentní, díky čemuž je celý systém přímočařejší, jednodušší a předvídatelnější. A třebaže je pravdou, že někteří hráči mohou mít štěstí a získat určitý upgrade levněji než ostatní, dle našich statistik činí u více než 90% upgradu šance na úspěch 100%, takže v drtivé většině případů člověk ani štěstí nepotřebuje. Na základě těchto údajů se domníváme, že upgrady by měly být jednoduché a přímočaré.
  Nakonec bych chtěl mluvit o obavách některých hráčů ohledně možnosti spravovat inventář bez přihlášení do hry. Zajímalo by nás, co si o tom myslíte. Osobně považujeme inventář a hangáry za klíčové prvky hry, které by měly být blíže samotné hře a hráčům v ní, a to platí dvojnásob v případě nových hráčů. Mít inventář v oddělené záložce narušuje plynulost hry a jsme toho názoru, že hráči by měli být schopni používat některé dobré předměty hned, jak je získají. Eventuálně bychom chtěli dosáhnout toho, že hráči budou mít všechny klíčové funkce hry na dosah ruky přímo ve hře.
  Těším se na vaše názory. Dejte nám vědět, co si myslíte o vybavení v klientu a jaké další funkce by podle vás měly být přístupné přímo ze hry. Napadají vás nějaké užitečné funkce, které ve hře chybí?

  Závěrem bych chtěl poděkovat všem našim hráčům za jejich podporu a užitečnou zpětnou vazbu. Vaše vášeň pro hru je právě tím, co nás žene kupředu. Přeji vám všem příjemné prázdniny a uvidíme se v příštím roce.

  S pozdravem,
  KrisKelvin
  Vedoucí designér, DarkOrbit
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.