Vývojářský blog

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Belgam, 25/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Belgam

  Belgam Guest

  Ahoj vesmírní piloti!

  Tento krátký příspěvek se bude věnovat především naší pokračující snaze o zvýšení férovosti a přístupnosti hry.
  Chtěl bych poděkovat všem hráčům, kteří se zúčastnili beta testování minulý pátek. Zavedli jsme nově přepracované červené a modré boxy s kořistí a vy jste jich posbírali více než 110.000! Z výsledku jsme byli nadšeni.
  Odstranili jsme téměř všechny předměty nízké hodnoty a vytvořili kompozici odměn, která by pro vás měla být podstatně atraktivnější. Ještě musíme doladit vydávání super-atraktivních odměn, jako jsou lasery LF-4 s vzácnou municí, štíty, novými loděmi apod. Určitě vás potěší, že jsme vyházeli veškerý šunt. V červených a modrých boxech tak už nebudete nacházet MCB-25 a podobné věci.
  Už se těšíme, až v dohledné době uvidíme nové červené a modré boxy s kořistí také na živých serverech. Samozřejmě budeme bedlivě monitorovat statistiky dropů a v případě potřeby provedeme v budoucnu ještě další úpravy.
  Ještě bych rád připomenul, že odměny z boxů jsou založeny na pravděpodobnostech, které zůstaly nezměněny, takže se připravte na to, že někdy se k vám zkrátka štěstí obrátí zády. Chceme však dosáhnout toho, že kdykoli získáte odměny, budou smysluplné a hodnotné.
  Doufám, že si užíváte Ultimativní bitevní arénu a UBA Expo, a těším se na vaše ohlasy.

  S pozdravem,

  KrisKelvin
  Vedoucí designer, DarkOrbit
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.