Vývojářský blog

Diskuze na fóru 'Vývojářský blog' zahájená uživatelem Belgam, 25/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Belgam

    Belgam Guest

    Ahoj, vesmírní piloti!

    Minulý týden byl pro nás docela hektický. Kromě implementace tréninkové arény jsme konečně odstranili kapacitu munice a souběžně pracovali na dalších rozsáhlých aktualizacích. To jen abyste věděli, že se neflákáme. Opak je pravdou – ve vývoji je spousta vzrušujících funkcí, které už nastínil RickDekard ve svém příspěvku, a několik dlouho očekávaných oprav.

    V tomto bodě bych rád poděkoval všem z vás, kteří se zúčastnili diskuze k mému nedávnému příspěvku na blogu. Je-mi líto, že jsem nemohl odpovědět všem, nebo spíše že jsem neměl příležitost do diskuzí zasáhnout tak často, jak by si mnozí z vás přáli, ale buďte ujištěni, že vaše komentáře beru vážně a nic z toho, co nám napíšete, není ignorováno.

    Pokud jde o bránu LoW, dospěli jsme k závěru, že tato funkce zasluhuje více pozornosti. Naším cílem je vytvořit zcela novou a hráčsky atraktivní LoW bránu, která by skýtala velkou výzvu a zároveň lákavé odměny. To by ale vyžadovalo spoustu času, takže jsme našli jiné řešení: zvýšíme obtížnost brány, takže bude opět skupinová, a vylepšíme odměny.

    V případě Battleraye nebyla zpětná vazba dostatečně jasná, takže tady je podrobněji rozepsaná myšlenka k prodiskutování: Chceme, aby byl Battleray přístupný všem hráčům pokoušejícím se plnit úkoly, ale zároveň představoval atraktivní skupinový cíl pro klany. Přemýšleli jsme tedy o vytvoření speciální verze Battleraye, kterého by klanům stálo za to lovit, ale kterého by nejprve museli najít na jedné z map. Najít „obyčejného“ bude snazší a také bude představovat menší výzvu. Možná budou existovat také další kopie pro solo hráče.

    Dále mě nesmírně těší váš velký zájem o Tréninkovou arénu a už teď pracujeme na tom, jak ji udělat ještě zajímavější a napínavější.

    Pokud máte něco na srdci, přispějte do příslušného vlákna na fóru. Zajímají nás zejména vaše názory na Tréninkovou arénu a Arena a komentáře k obecným herním problémům.Diskusia-Tréninková aréna

    Taky doufám, že jste si řádně užili halloweenskou párty na Orbitě, a něco mi říká, že s blížícím se koncem roku na vás čekají další překvapení… Zdá se mi to, nebo se Slunce ochlazuje?

    S pozdravem… a rýmou…,

    KrisKelvin

    Vedoucí designer, DarkOrbit
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.