Zpetná vazba Vyzvedněte si nyní svůj bonus

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Joe, 5/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Joe

  Joe Guest

  Zdravíme, Piloti!


  Zpočátku bychom se chtěli omluvit za zmatek o bonusové rezervaci z včerejšího newsletteru. Nyní jsme aktivovali bonus pro všechny účty s potvrzenými e-maily v našem seznamu a Vy si jej můžete jednoduše vyzvednout přihlášením ke svému účtu (pokud jste v současné době přihlášeni, odhlaste se prosím a přihlaste se znovu). Chcete-li si ověřit, že jste dostali bonus , prosím zkontrolujte deník.

  Vzácně se vyskytly případy, že někteří ještě nedostali bonus. Pokud jste jedním z těchto uživatelů a měli jste předevčírem zvolený příjem newsletteru, vložte v tomto speciálně vytvořením tématu na foru pouze své ID. Podpora bude postupně předávat Vaše uživatelské ID do týmu DarkOrbit ke zpracování. Zároveň to nám dá šanci analyzovat, proč Váš e-mail nebyl na našem seznamu , abychom předešli těmto problémům i v budoucnosti.

  Ještě jednou vám děkuji za pochopení.
  Váš DarkOrbit tým
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 6/8/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.