vzbavení lode a přesunutí do jiné lodě

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DjisiT, 8/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DjisiT

    DjisiT User

    Najde mi přendat vybavení z hangáru do hangáru nejsem tu moc často ale určite to šlo ted mi to píše vybavení všech hangáru a tam se mi zobrazí vsechno pak vybavení vengence tam asi třetina věcí ,pak hangar 2 goli jen par věcí ale většínu nemoho nikam na nasadit
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    DjisiT Pouzi ozubene koliesko vlavo hore pri konfiguraciach. Malo by to pomoct

    [​IMG]
     
  3. DjisiT

    DjisiT User

    Zdravím zase po nejake dobe jsem se pokusil přendat vybavení z hangaru do lode a pořád mam stejný problem vlastním podle souhrnu vybavení 3 lf4 .31lf3 ale do konfigurací do lodí mohu použít jen 21 lf3 zbytek mi nejde nasadit nikam mam 3 hangary a vybavení se rozdelilo nevim proc do kazdeho neco a pak je souhr vsech hangaru kde se mi vsechno zobrazí a do jednotlivejch lodi vsechno použít nemohu ze vsech lodi vsechno vyndám takze nic nemohu mít nasazené a použít mi ty veci do vsech lodí nejdou kolecko konfigurace jjsem zkusil vsechno mi to z lodi vynda ale zase mohu pouzít jen to co se vyndalo a zadnou vec nemam nikde nasazenu takze ji nemoho nasazovat podruhe je mozne ze nejakou chybu delam ja ale vim ze kdyz jsem používal goliho a vegu tak ni ty veci vyndat z jednoho a nasadit do druheho sli ted to nejak nefunguje tak pokud je nejake resení pokuste se mi pomoci diky Djisi T
     
  4. svi1

    svi1 User

    Jen pro jistotu: použil jsi ozubené kolečko ve všech hangárech a pokaždé v obou konfiguracích (1,2)?
     
    DjisiT tohle ocenil(a).
  5. DjisiT

    DjisiT User

    Díky za radu porosel jsem to a nasel jsem zbytek vybavení v letounech u jedne konfigurace takze moje hloupost a moc diky za radu DjisiT
     
  6. Borat

    Borat User

    Niekedy človek zabudne kde ma výbavu a som rád, že už to je tak ako ma byť :)

    Vyriešené.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.