Oznámení Vzhled může klamat!

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Belgam, 4/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Belgam

  Belgam Guest

  Letouny nedělá jen vzhled! Letouny dělají statistiky a vzhled!

  Také jste získali ty parádní designy pro letouny z Halloweenské akce, ale raději zůstáváte u designů Hercules nebo Havoc, protože jsou nabušenější?

  Ty tam jsou časy, kdy jste se museli rozhodovat! Ke každému letounu jsme přidali jsme druhý slot, kam můžete umístit designy, které mění pouze vzhled.

  Vidíte u svých letounů ty sloty označené písmeny C a S? Pokud umístíte design s bonusy do „funkčního slotu“ (S), vše funguje jako normálně; teprve až umístíte design do „kosmetického“ slotu, začnou se dít velké věci. Váš design bude mít vzhled odpovídající designu ve slotu C, ale zachová si statistiky designu umístěného ve slotu S.
  Jednoduché, elegantní a smrtící!

  Poznámka: Tato změna vyžadovala přemístění vybavení letounů do inventáře. Než se tedy vrhnete do boje, musíte si své letouny znovu vybavit, abyste si mohli užívat bonusy a vzhled.

  DarkOrbit – kde i vzhled může zabíjet.

  P.S. Faq bude prelozeno zitra, prozatim je originalni.
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 4/2/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.