Vzkaz pro Arya :-)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Arge«ft«Tomliiik, 9/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. S tímhle jsem začal asi po 6000 skocích ... 6000x sem létal přes 2-1 jako ... nechci být sprostý aby nebyl postih ještě horší :)

    Ne, tady opravdu nelze s poctivostí daleko dojít když jiní tam jsou skoro jako doma :) to jen odpověď pro tebe když jsi mi zamkl(a) téma bez mé reakce ještě :) mějte se :)
     
  2. Arya

    Arya User

    Arge«ft«Tomliiik: Ohledně skákání, tam je to zkrátka tak, že někdo má více štěstí a stačí mu často jen pár skoků. Někdo může mít i víc skoků než ty a nedostane se tam ani jednou. Bohužel, jistota, že se každý z nás na mapu ??? dostane, není. Pokud se bavíme o chybě, kterou hráči využívají a tímto mají snadný přístup na tuto mapu, tak ta je nahlášená.

    To, že někdo využívá chyby, přece neznamená, že ji budeš využívat taky. Chceš dohnat ostatní i za cenu podvodu? Já osobně jsem vždycky byla a budu pro poctivou hru. :)

    Předchozí téma jsem zamkla proto, že tady už jedno téma na mapu ??? máme. V předešlém tématu jsem ti na něj dala odkaz a dám ti ho i tady ;) Tak pokud chceš probrat něco dalšího k bonusové mapě, tak klikni na tento modrý text: Diskuze: mapa ???

    Zodpovězeno, zamknuto.
     
    *Firefox1*, -baghira2- a Minerva tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.