Xenomit ..?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •√=PΛCΛN=ΣIC™, 29/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jen rychlý dotaz na zkušenější hráče ..

    Mám asi 250.000 Xenomitu a vůbec ho nevyužívám .. otázka tedy zní ..?

    Schovat, bude se mi jednou hodit a chybět mi v boji

    NEBO

    Zapnout automatické zušlechťování, abych stále nemusel zušlechťovat ručně, když chci nasbírat nějaké ty kredity navíc ..?

    Děkuji za odpovědi a rady ..
    Pacan
     
  2. Já to kombinuju. Když nemám vyloženě čas se s tím crcmat - hlavně v bránách - dám automatické zušlechťování. Když vím že na to čas mít budu, tak to prodávám nezušlechtěné.

    Xenomit ti asi k ničemu nebude. Nějaké budoucí využití na něco jiného se nikde neuvádí, takže klidně zušlechťuj.
    Sice vyděláš prodejem méně kreditů ale zase se nemusíš docela dlouho zabývat tím že máš plnej nákladní prostor po 4 NPC.
     
  3. Warden

    Warden User

    Bezejména*cz: Jen tě opravím v jednom. Xenomit je již dnes využitelná a velmi důležitá surovina a to pro CPU zaměřování. Bez toho máš v soubojích dost podstatnou nevýhodu.

    Odkaz: Zaměřovací CPU AIM02

    •√=PΛCΛN=ΣIC™: Osobně zušlechťuji ručně a Xenomit schovávám na souboje. Navíc je výhodnější prodávat Prometid a Duranium než Prometium. Máš k tomuto tématu ještě nějaké dotazy?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. No o jiném využití nepíše. V boji samozřejmě na CPU ale jiné využití nemá.
    Mohl jsem to napsat líp no.

    prchlik : nebo mít výhodu starou xy let :
    [​IMG]
    Shapire design na Golika.
    Njn, kdo mohl vědět tenkrát že přijde PET a jeho výhody.
     
  5. Prodejní mech. v PET samozřejmě mám a právě taky zušlechťuji ručně, na Prometid a Duranium a stále prodávám .. Jen jsem chtěl vědět, jestli Xenomit má vůbec reálně využití, že by se to přivádělo samo, bez neustálého klikání i za cenu menšího výdělku ( a prakticky by menší ani být nemusel, protože bych sebral opravdu každý cargobox, přičemž teď občas vynechám, protože nemám zušlechtěno a nemám místo ) .. Ale Xenomit tedy schovám a budu pokračovat dál ručně ..

    Děkuji za odpovědi, můžete LOCK .. Pacan
     
  6. stefan.sv

    stefan.sv User

    Xenonomit sa vyuziva aj pri insta stite a myslim ze aj pri smart bombe tak ze neplitval by som ho len tak na zuslachtenie :) a pri zameriavaciom cpu tiez
     
    Warden a svi1 tohle ocenili.
  7. Warden

    Warden User

    •√=PΛCΛN=ΣIC™: Ano, jsou i další využití co ti zde uvedl spoluhráč stefan.sv. Osobně považuji za rozumné Xenomit raději uschovávat. Považuji tedy za vyřešené.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.