z minimum na full?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pecko, 23/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pecko

    pecko User

    ako sa dá dostať z minimum hp na full? aj ked je pod palbou? píšem plné HP
     
  2. stefan.sv

    stefan.sv User

    skus napisat aka lod to bola aegis?ked ano tak ta sa opravuje sama schopnostou oprava bz a opravovaciou schpnostou alebo mohol hrac este pouzit bojoveho robota tech factory plus dalsi tech transfer energie tim ze pali po tebe prenasa bz na svoju lod..to je asi tak vsetko cim by sa mohol opravyt.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    To samé hammerclaw. U nej funguje to samé, čo u aegisky, akurát má vylepšenú opravu bz.

    Pokým neuvedieš druh lode, asi ťažko sa bude dať prísť na koreň problému.
    A tým aj každá rada vyjde navnivoč.
     
  4. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Ještě dodám solace.
     
  5. Warden

    Warden User

    pecko: Předpokládejme, že hráč má loď, jenž se sama neopraví (tedy nemá Solance, Aegis, Hamerclaw). Dále předpokládejme, že nepoužil ani bojového robota, ani přenos energie. Je tu ještě jedna možnost. Hraje ve skupině hráčů, kteří mají loď Solance. Pokud jsou všímaví, stihnou ho opravit i za boje. Není to nic nemožného.

    Stačí toto vysvětlení?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. pecko

    pecko User

    no dakujem, ja som sa na to hned pozrel, a bola to ta nova lod hamerclaw, ale za tak rychlo mala full hp sa mi nezdalo, no prv som sa postazoval a az potom som hladal. ale ci fakt opravy lod pod palbou do full tak to je az prilis
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Warden

    Warden User

    Jsem rád, že se to vysvětlilo. Víš, ne všichni jsou poctiví, ale většina hráčů hraje fér. Máš k tomuto tématu ještě nějaký dotaz?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    pecko Nemyslim si, ze by si zrovna v tomto mal hladat nieco nepovolene, ono hra je plna pochybnych uctov, no tu skor ide o vyuzitie specialnych schopnosti. Ono ak ma hrac skupinu kde su lode Solace a lod Hamerclaw, tak pri dobrej spolupraci ho mozu rychlo opravit. V dnesnej dobe uz hodnoty ci uz dmg, stitu alebo HP skacu rychlo a hra je moc prekombinovana...

    Mimochodom mohlo ist aj o toto, hrac pouzil schopnosti na opravu, no zaroven vtedy aj prepol na inu formaciu, napr. diamand ale chevron, tieto formacie maju nizsi zaklad HP a ono to mohlo vyzerat, ze sa opravil do full aj ked realne HP nebolo plne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. pecko

    pecko User

    ďakujem, viete z nových lodí preferujú cyborg, takze viem ako funguje, na ostatok som sa nezameral, ale dobre vediet, inak urcite mal diamant, takze vsetko v poriadku :) mozete lock
     
  10. Warden

    Warden User

    Považuji tedy za vyřešené.

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.