za co ban 2

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem NEPO-1-ACE, 10/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. NEPO-1-ACE

    NEPO-1-ACE User

    napsal jsem na chat pouze to co mi prislo ve zprave,takže jsem reprodukoval to co system bigpointu povolil aby mi prislo postou,a kdyby to admin cetl tak pokud premysli asi by reagoval jinak,ale jak jsem pochopil už pred lety,admini si mohou cokoliv.a že nehledám vlakna na ban,nezajima mne to,vim že v tomhle se nikam nedovolam protože admin ma vždy pravdu.A na foru jsem byl naposledy pred lety,a i když ma ted lepsi kabat,řeči jsou tu stejny vždy držíte spolu a jste neomylny.
    NEPO
     
  2. CrazyLove

    CrazyLove User

    Takže keby Tvoj kamarát vyskočil z okna na 12tom poschodí a povedal nech skočíš za ním, skočíš? Lebo podľa toho, čo si tu napísal, to tak vyzerá.

    Jedna vec je slušne požiadať o preverenie daného mailu v príslušnej sekcii, a iná opakovať a kopírovať to do chatu.

    Tým, že skopíruješ vulgárny alebo inak nevhodný mail na chat, si nijak nepomôžeš, iba sa znížiš na úroveň toho, kto to napísal. Lebo tú istú vec si použil aj Ty. Síce len prekopíroval, ale použil.
     
  3. NEPO-1-ACE

    NEPO-1-ACE User

    hmmm,pouze jsem napsal co mi prislo,ale to neřeš,stejne jako vždy maji admini pravdu DD a abych se zachoval jak požadujete abych toho kluka napraskal, a vy jste mu s chuti dali ban za to že to tak prožívá,zachoval bych se presne jako vy,a to by mi pak bylo asi zle.Nic nebojte zase sem minimalne dva roky nepujdu,je to tu fakt stejny jako pred lety,ješte jste mi zapomněli poradit že zavada neni u vas ale že si mam vyčistit počítač.
    NEPO
     
  4. Korben

    Korben User

    NEPO-1-ACE Nikto nemôže za to aké máš myšlienkové pochody. Ban som ti dal ja osobne a nepotrebujem sa za niekoho schovávať. Dokážem možno pochopiť ak niekto by písal podobný text šeptom , ale prečo si vulgarizmy písal oddelene ? Prečo si vedome obchádzal systém ? Ak si nechcel nikoho "napráskať" tak si si to mal nechať pre seba a nie to hádzať v globálnom chate na sklo.
    Mne je zle s takých čo sú tak zaslepený že si svoju chybu ani neuvedomujú.
    Tu ti to vysvetli aj spoluhráč , ale ty si zakomplexovane budeš tvrdiť svoje. Ty máš svätožiaru a my sme zlý. :rolleyes:
    Uvedom sa o čom píšeš a láskavo nás neurážaj.

    Tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.