Zablokování účtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jedno, 23/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jedno

    jedno User

    Dne 21.5.2017 jsem si koupil na svůj herní účet prémium a uridium dnes ráno po přihlášení mi vyskočila tabulka že nemám uhrazené položky co jsem si zakoupil ...
    platba kreditní kartou se mi zaúčtuje do 1-4 dnů co jsem zaregistroval.
    a chci se zeptat tedy jestli mám počkat dokud se to nevyřídí samo nebo uhradit danou částku přes PSC? protože bych byl naštvaný kdybych uhradil částku za PSC a později by se mi odečetla platba z kreditky

    omlouvám se za umístění tohoto vlákna nevyznám se na forum a na podporu jsem už psal a nic sem nezjistil

    ID hráče
    60764444

    Globální ID
    128345906
     
  2. Borat

    Borat User

    jedno s týmto ti pomôže jedine podpora hry, ale pokiaľ si už tam písal ako tu píšeš tak mi tu hoď číslo ticketu a ja to posuniem ďalej.
     
  3. jedno

    jedno User

    #702102
     
  4. Borat

    Borat User

    Ahoj jedno,

    Poprosil by som celé číslo ticketu. Vyzerá to napríklad takto Ticket#2222222222222222.
     
  5. jedno

    jedno User

    Ticket #702102
     
  6. Borat

    Borat User

    Ahoj jedno,

    Budeš si musieť napísať na normálnu podporu hry a nie na platobnú. Ako kontaktovať podporu.

    Hráč odoslaný na podporu hry.
    Lock.
     
    Naposledy upraveno: 23/5/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.