Zablokovaný účet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem martinster, 19/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martinster

    martinster User

    Na koho sa mam obrátiť keď mi zablokovali účet natrvalo, že vraj kvôli botovaniu pritom som nič také nepoužíval ? Do hry som dával PENIAZE a teraz sa idem prihlásiť a že som bol identifikovaný ako ***-užívatel a môj účet je natrvalo zablokovaný.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

  3. Korben

    Korben User

    martinster Ak si bol identifikovaný, tak na nikoho. Tu na fóre to neriešime. Nemáme ako.
    Na podpore to tiež neriešia, lebo je na to vyhradený špecializovaný team ktorý to rieši a ten si za blokovaním stojí.
     
  4. Korbene, takže identifikované botery ještě prověřují i nějací pracovníci BP? Protože pokud by zablokování účtu záleželo jenom na nějakém kontrolním programu, tak mě trošku mrazí - tvrzení, že je nějaký software 100% spolehlivý a neomylný je přinejmenším troufalé.
     
  5. Korben

    Korben User

    PetriCZech™ My dostaneme len oznámenie o zablokovaných účtoch. O tom ako prebieha kontrola informácie nemáme.
     
  6. martinster

    martinster User

    Ďakujem , skúsim napísať ešte na podporu, lebo ma to mrzí že bez dôvodu stratím účet do ktorého som dával peniaze.
     
  7. Zafod

    Zafod User

    PetriCZech™ mě osobně zase mrazí z toho kolik jsem za své působení na fóru potkal lhářů, kteří na 100% nikdy nic nepoužívali. Bohužel, opak byl pravdou.
    Z toho důvodu té kontrole celkem věřím. Pokud byla špatná, BP to vždy napravilo a omluvilo se :).
     
  8. -Neptun-

    -Neptun- User

    Zadofe no pochybuju to uz tu raz bylo ze je to 100% a kolik lidi dostalo ban za nic...
     
  9. Korben

    Korben User

    -Neptun- Prečítaj si poslednú vetu ktorú napísal Zafod.
     
  10. Zafod

    Zafod User

    Pochybovat je naprosto normální, na to máš právo :). Jen doporučuji číst celý text a
    nereagovat jen na jeho část, vytrháváš z kontextu :).
     
  11. Zafode, já s tebou naprosto souhlasím, že boteři nemají ve hře co dělat, souhlasím i s tím, že naprostá většina lidí, kteří si stěžují, že byli zabanováni neprávem, prostě lžou.
    Jen tvrdím, že žádný software nepracuje na 100% neomylně a to zabanování by měl ověřit ještě člověk. Možná se to děje, to nevím ani já, ani moderátoři, a pak je to v pořádku. Ale bez informací se každý den klepu, jestli při mé smůle něco v mém PC ten automat nevyhodnotí omylem jako boot a já, ač mám svědomí čisté, nepříjdu o svůj piplaný účet.

    EDIT: Můj příspěvek neberte jako kritiku, je to jen můj názor a každý s ním nemusí souhlasit.
     
    Naposledy upraveno: 19/3/14
  12. Korben

    Korben User

    PetriCZech™ To je dobré že sa klepeš, aspoň namyslíš na hlúposti. :D Ak by sa tak klepali všetci, tak kontrola by bola zbytočná. :)
     
  13. Zafod

    Zafod User

    PetriCZech™ já se neklepu vůbec, prostě hraji hru. Nikdy jsem ve ře nic nepoužil, nemám tedy proč se klepat. Nevěřím tomu že kontrola vezme něco jen tak. Pokud ano, jedná se o chybnou kontrolu a to zatím vždy BP vyřešil. :)

    Absolutně to není o tom že je má důvěra v BP neotřesitelná, jen si prostě nemyslím že by BP mělo zájem banovat čisté účtu. A zda to někdo kontroluje ručně nebo ne, myslím neví ani naši modi.
     
  14. No Zafe, já se klepu i když nemám důvod. Mé okolí bylo postiženo pří tom posledním listopadovém průšvihu a dokud se neprovalilo, že to bylo špatně, tak jsme všichni byli šmahem označováni za lháře. Z podpory i ústy některých zde přítomných moderátorů by pouze opakováno jak je to 100% a jak je to prokazatelné a něco se začalo dít, až to začalo být díky množství stížností divné. Bohužel některým moderátorům to nebylo divné ani po té lavině :-(
    Protože v IT dělám v oblasti zdravotnictví , tak vím kolik testováni probíhá, než se něco do špitálu ostře nasadí. Vůbec nedokáži pochopit jak se to mohli stát. Další věc, kterou nedokáži pochopit je styl jednání. Sice to prý bylo jasně prokazatelné (to je doslovná formulace z mailu z podpory) , ale nikdo důkaz nechtěl poskytnout. Pak se těžko prokazuje nevina, když nevíš proti čemu se bránit. Stačilo napsat "Botoval jsi dne xx.xx.xxxx v dopoledních hodinách" a hráč by měl šanci něco vysvětlit.
    Tentokrát je sice negativní odezva malá, přesto po této zkušenosti nebudu tvrdit, že všichni stěžovači jsou 100% boteři. Uvaž situaci, že i tentokrát je v tom 100% SW mála chyba, která omylem označilo 2 hráče ze všech zabanovaných. Prostě programátor si dal špatný předpoklad a je to. Jak se ti 2 mají šanci bránit?? Nijak, podpora jim pošle automatický mail, že toto je konečný verdikt.
    Proto se já klepu, kdy doplatím na chybný předpoklad programátora kontrolního SW. Na druhou stranu věřím, že je ten listopadový průšvih poučil. Protože pokud by se to opakovalo, tak by to bylo s DO opravdu špatné.
     
    »vojta« tohle ocenil(a).
  15. Korben

    Korben User

    Petrášek3 Uvedom si jednú vec. My moderátori a podpora , sme len sprostredkovatelia. To čo nám BP doručí , to pošleme ďalej.

    Systém blokovania boterov je jedna z vecí do ktorej nevidíme a tak len môžeme predložiť to čo dostaneme od BP.

    Ty tu teraz tiež píšeš o niečom o čom nemáš tušenie. Tak ako aj od teba, tak aj od druhých nezasvätených hráčov , sme denne z niečoho obviňovaný a napádaný. Mnoho krát to ani nevidíte.

    Práve v tom prípade keď boli neprávom blokovaný hráči, sme niekoľko krát odosielali požiadavky na opätovné preverenie konkrétnych účtov. Tak že nerád tu vidím nejaké obvinenia na adresu moderátorov.
    Odpovede ktoré v tedy vznikali, boli práve len na základe reakcie hráčov.
    Moderátor môže pracovať len s tým čo má a môže podať informácie len tie ktoré má. Vymýšľať a klamať nemôžeme.

    Pár rokov túto hru hrám a neklepem sa. Nie preto že som moderátor , ale preto že sa nemám prečo klepať. Už som to tu raz napísal, ak by ma systém neprávom označil, tak na túto hru viac ani nepozriem.

    Ty si prečítaš len pár príspevkov , kde hráč tvrdí že nič nepoužíval. My sme prečítali už tisíce príspevkov , kde to hráč tvrdil aj potom ako sa priznal , tak že preto my zaujmeme v tomto prípade nestranný postoj a predložíme len to čo dostaneme.

    Prečítaj si pozorne to čo písal autor témy Ban za delší boxikování ?, a napíš čo si o tom hráčovi myslíš.
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Petrášek3 ak BP povie, že systém je 100% môžem si ako moderátor vystupujúci v ich mene tvrdiť, že tomu tak nie? Nie nemôžem.

    Iný príklad je toho, ak BP tvrdí, že 100% bojuje proti boterom a ja osobne vidím, že tomu tak nie, áno, tuna mám svoju hlavu a svoj názor lebo do veci vidím, avšak v prvom prípade týkajúcom sa systému nevidím nič, len to, čo mi je povedané ;)

    Ako poznamenal kolega za 2 roky moderovania som čítal neskutočné množstvo príspevkov, neskutočné množstvo správ v klane či riadkov chatu ako sú ľudia nevinní, po pozretí na účet mali samý grade (za starého systému) či niekoľko banovaných účtov na svojej IP (nový systém). Ak sa z tohto mraku vynorí pár naozaj nevinných jedincov potrestaných chybným systémom, pričom BP si stále tvrdí svoje, odpusť mi moju nedôveru. Ak si myslíš, že môj prístup je tak strašne zlý kludne ma môžeš na poste moderátora vystriedať, ja však vždy pracujem s informáciami čo mám pričom sa nie raz stane, že "zmením zo dňa na deň postoj" - v týchto prípadoch som za blbca ale to z dôvodu zmeny informácii nie z dôvodu toho, že by som ľudom neveril alebo bol proti nim. Hold toto všetko obnáša práca moderátora, zadarmo a denne podozrievaný a urážaný. Od človeka ako si ty by som však to pochopenie očakával.
     
  17. TRIXT

    TRIXT User

    Korbene a Kubino. Právě proto, že ani vy do toho tak úplně nevidíte, neměli byste šmahem někoho označit za lháře. Věta, "Bohužel i kdyby jsi byl nevinný, není proti tomuto verdiktu odvolání." by byla lepší než obvinění typu "Lžeš". Ten člověk se skutečně nemůže hájit a hodit všechny do jednoho pytle je špatné. Nevím, zda jsi někdy zažil, že jsi byl křivě obviněn bez možnosti se hájit. Je to dle mé osobní zkušenosti hrozný pocit bezmocnosti. Holt, ne vždy pravda vítězí. Tím ale nechci nijak zpochybňovat to co BP dělá. Je to dobře a DO se opět povzneslo, ale nějaké principy případné kontroly by tu měly být. Ti skuteční průšviháři o ni asi žádat nebudou. A pokud by žádali, dalo by se to řešit např. rozšířením trestu i na další servery.
     
  18. Korben

    Korben User

    Nepamätám si že by som ja alebo niekto s kolegov, niekomu napísali že klame,
    pokiaľ som som si není istý , tak nikoho neobviním, na rozdiel od hráčov ktorý napádajú moderátorov.

    Tak to by si sa vééľmi čudoval. Práve Taký najviac mnoho krát kričia a toľko presviedčajú, že sú nakoniec sami presvedčený že sú nevinný. Nespočetne krát sme sa už o tom presvedčili , tak že v tomto ohľade som dosť skeptický a je veľmi málo hráčov ktorým by som vedel veriť. Pár krát som sa popálil , že som dôveroval niektorým osobám a dosť som sa sklamal.
    Tak že nedôverujem, ale ani neobviňujem.

    Keďže toto je hra , ktorej majiteľom je BP, tak je len na nich ako si prevádzkujú túto hru. Hlavne BP musí mať 100% dôveru k tomu čo robia a určite po poslednej blamáži si dobre overia účty ktoré zablokujú.
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    TRIXT na to ale pozor, my sme nikoho z fleku nenazvali klamárom, podozrievavosť a nedôveru nemôžeš čítať medzi riadky a domýšľať si. Druhá vec, ak je človek známa firma a je to potvrdené napr. GA. Osobne mi príde nereálny hrací čas 20 hodín denne v priebehu roku, bezohľadu na chybovosť programu ... by si neveril, ale aj takí nám prídu tvrdiť, že sú nevinní ;) Treba sa na to pozerať globálne nie nás súdiť z 1 prípadu. Štatisticky keď to tak zhrniem tak sa chodí sťažovať viac hráčov, kt. skutočne podvádzali ako tých, kt. hrali čisto a systém ich chytil, podstatne viac.
     
  20. SASFIRE

    SASFIRE User

    No tak to je špatné ja vždy přes den nechám lod n paladium odstavenou a po 5 minutách du zahejbat s myší aby se mě ne odhlásila to mužu byt označen jako *** user když sem moc online :D?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.