Začátek boxíkování&PET

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kover, 28/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kover

    Kover User

    Zdravím, mam pár dotazu. Předem děkuji za odpověďi.

    1) Chtěl bych začít s "boxíkovanim". Jak na to? Nemam ještě PET, ale výbavu lodi mam Full lf-3,full BO-2 a Full pohon. Mam i vsechny irise.

    2) Podařilo se mi našetřit materiál na Pet, ale nevim jestli se mi to vyplatí kdyz ted nemam iridium. Takze otázka zní, v jaké fázi hry bych si mel udělat pet a popřípadě k čemu?

    3) Navazuji na předchozí otázku. Jak nejefektivněji našetřit uridium?

    Děkuji:))
     
  2. 1) Jak na to? No klikat myší na boxy. Nejlépe s rychlou lodí - Vega nebo ještě lépe Spearhead (co se ti líp vydraží pokud to ješte nemáš)

    2) Super, tak kup PET. Zatím ti bude k ničemu ale pak si k nemu dokoupíš radary a protokoly záchrany (samozřejmě i mechanismus sběru) se kterými zvedneš své zisky ješte víc. Fáze hry? V té fázi už jsi. Tahle výbava ti v sperce stačí na únik pokud te nekdo bude honiť.

    3) Boxíkovaním s rychlou lodí, profilem pilota na sběr a pokud se ti chce investovat tak si kup i double booster.
     
    tylleiron tohle ocenil(a).
  3. Kover

    Kover User

    Děkuji. Ještě k tomu Petovi. Četl jsem něco o tom v jakem levlu u peta kupovat protokoly atd. Ale moc jsme to nepochopil. Co by jsi mi doporučil.

    A mam si urko z boxu šetřit na bránu(nemam jeste žádnou hotovou), nebo našetřit na formaci letounu. Mam zatim jen kreditove formace.
     
  4. V obchode si budeš môcť zvoliť aký level protokolu alebo mechanizmu kúpiš. PET by mal byť myslím že na leveli 8 aby si mohol kupovať mechanizmy a protokoli úrovne 3. Kupuj len tie. Nič na úrovne 2 a 1 nekupuj to je zbytočné.

    Bránu si môžeš urobiť tiež ale keď teraz dáš urko do brány tak ti bude dlhšie trvať našetriť na predmety do peta. Do brány dávaj uridium len pri posledných pár dielikoch. Celá brána za uridium to nerob hlavne nie teraz zo začiatku. To až keď nebudeš mať kde dávať uridium.

    Formácia? Možno bycikel na zdvihnutie rýchlosti a tým aj rýchlejšie zbieranie.
     
  5. Kover

    Kover User

    Jen jestli to chápu dobře. Udělat peta v montáži, aniž bych mu něco kupoval, udělat na něj lvl 8. Potom nakoupit protokoly a mechanismy. Koukal jaem ze lze koupit jaký-si balíček protokolu, ale vsechny jsou pouze lvl 1. Neni to tak ze bych je koupil jako lvl 8 kdyz bude můj pet lvl 8?

    Jestli by jsi pro mě měl nějaký tip. Tak mi ho sem napis prosim:) všechno se hodi.
     
  6. Každý mechanismus/protokol do P.E.T.a má 3 úrovně levelů: 1.level-->odemčený hned od začátku co si dotyčný hráč koupí P.E.T.a, 2.level--> dostupný od vyexpení P.E.T.a na level 5 a pak poslední 3. level--> dostupný od vyexpení P.E.T.a na level 8. Osobně doporučuju vyexpit P.E.T na level 8 a až pak kupovat mechanismy/protokoly na levelu 3, nižší levely se neoplatí a akorát zbytečně utratíš Uridium.
     
  7. Najlepšie sa boxikuje na mapách 4-3,4-2,4-1 (bojové mapy) a je dobré, keď máš profil pilota vylepšený na korisť v boxoch a taktiež je dobré lietať v neviditelnosti a na rýchlej lodi. A keď už máš peta na 8lvl kúp si zberac a zbieraj aj s ním, ale najlepšie boxikovanie je vtedy, keď si kúpiš aj double boxy (dvojitá odmena z boxikov) :D ale uridium sa dobre zarába nielen na boxoch, ale taktiež aj nicenim NPC (najlepšie cubikoni, kristalloni) :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Koukal jsem na to, pet z montáže má otevřených víc slotů, než když ho koupíš v obchodě. A tak i ušetříš uridium na sloty.
     
    Kover tohle ocenil(a).
  9. Kover

    Kover User

    Děkuji moc. Už nemam další otázky. :)
     
  10. Presne tak, vždy sa oplatí postaviť peta v montáži ;)
     
    tylleiron tohle ocenil(a).
  11. Borat

    Borat User

    Kover tak prajem ti veľa úspechov a najmä šťastia v hre a dúfam, že čoskoro sa vyšplhaš hore :)
    Túto tému považujem za zodpovedanú.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.