Začátek na foru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ölümek, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ölümek

    Ölümek User

    Jen bych měl dotaz,
    říká se kdo hledá najde, ale já nenašel :D Jdou dát zase do popisu userbary někde? Nějak mi to nejde najít, abych měl v popisu nějaký odkazy, userbar atd.. Omlouvám se, jestli jsem jenom slepej že se tu ještě dobře neorientuju, ale sem to nikde nenašel tak případně díky za radu ;)
     
  2. V podpise obrázek máš takže tuším že už jsi našel :D, nebo je problém jiný?
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Vzdyt ho tam mas.
     
  4. Ölümek

    Ölümek User

    Já myslím userbar, a jestli myslíš že něco mám v popisu, tka pak sem to asi našel, ale já to nevidím, v tom je ten problém :D
     
  5. Tak v tom případě pořádně omrkat nastavení uživatelského účtu pro fórum, tuším že to tam někde bude:).
     
    LukTok tohle ocenil(a).
  6. Ölümek

    Ölümek User

    Už jsem to našel, musí se to povolit, takže super, to je všechno, jen jsem tu chtěl opět svůj známý userbar a omlouvám se, jestli je to OT, ale ještě se tu vůbec neorientuju a to i když sem to hledal ;) :rolleyes:
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Vyreseno a uzaknuto.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.