Záchrana darkrobitu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 8/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete zachránit darkrobit a hrát spravedlivou hru ?

  1. ANO

    66.7%
  2. NE

    33.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Krásný den,

    napadl mě návrh, že zachráníme hru darkorbit. Návrh spočívá v tom, že se zabanují všichni nepoctiví hráči na pvp 4-1, 4-2, 4-3 a dalších mapách firem MMO, EIC, VRU, kteří hrají nepoctivě

    Dále se prověří všichni hráči z rukavice a v případě postihu přijdou o výhru ale také se jim zabanují účty.

    Co se pak týče hráčů na ostatních mapách, tak ti by byli důkladně prověřeni a v případě detekce nečisté hry by byl udělel ban.

    Myslím, že situace je neunosná a já chci a ostatní hráči aby jsme hráli zcela čistou hru.

    Návrh spočivá i v prověření hráčů s naklikáváním.

    Výhody:
    záchrana hry
    návrat hry do starých dob
    nepřidávání novinek, eventů ale banování hráčů

    Nevýhody:
    hráči přijdou o své full elit účty
    naštvanost
    už nebudou hrát

    Myslím si, že je to fér návrh a byl bych rád kdyby jste dávali ANO, zdrželi se zbytečných komentářů..pokud NE tak proč..

    Návrh by byl poslán přimo na vedení BP, kde by s tím něco konečne dělali k prospěchu hry.
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dík za petici. Velice dobrý a jasně definovaný návrh, o co má jít. Jsem jednoznačně pro.
    A jak jsem se vyjádřil již v jiné témě. Milerád se zde pŕidám a podepíšu se.

    Něco takového, tu doopravdy scházelo. Už bylo na čase. A pomůžu s překlady.
     
  3. Perňa

    Perňa User

    Hlasoval jsem pro NE :p
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Odborný preklad, výlučne v anglickom jazyku, vychytal som tomu všetky muchy:

    A beautiful day,

    I thought the suggestion that we would save the darkorbit game. The suggestion is that all rogue players on pvp 4-1, 4-2, 4-3 and other MMO, EIC, VRU maps that play dishonest are banned.

    Next, all players from Gauntlet of Plutus will be checked out and in case of penalty they lose their accounts, but bills will also be billed.
    As for the players on the other maps, they would be thoroughly tested and in the event of a dirty game being detected it would be banished.

    I think the situation is unbearable and I want and the other players to play a completely clean game.
    The proposal is also in checking players with clicks.

    Benefits:
    Rescue the game
    the return of the game to the old days
    not adding news, events, but banning players

    Cons:
    players lose their full elite accounts
    extremely angry
    they will no longer play

    I think it is a fair proposal and I would like to give YES, abstain from unnecessary comments .. if NOT so why ..
    The proposal would be sent directly to BP's management, where they would finally do something to benefit the game.

    P.S.: Dúfam, že budeš s tým spokojný. V takejto forme, to kľudne môžeš preposlať na BP centrálu.
     
    Naposledy upraveno: 8/4/19
    Marvel-Black-Panther tohle ocenil(a).
  5. Perňa

    Perňa User

    Korben sám v jednom vláknu psal, že posílali návrh na několik A4 podrobně propracovaný, myslíš, že tenhle vyblitý text, napsaný v návalu vzteku něčemu pomůže ?
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  6. -baghira2- díky, jo můžeš jim to poslat na centrálu ideálně na vyšší pozice.

    Já klidně napíšu návrh na 10 A4 mi to nedělá problém, vše doplním obrázky klidně.

    tento návrh mi leží v hlavě už delší čas.

    Ale ted se našel ten správný čas ho sem dát..kdy jindy nemůže čekat vůbec za týden to bude ješte horší než dnes.

    Prosím je to hra, kterou by jsme měli hrát s chutí ne toto co dnes vidíme...fakt ne..

    Já vás prosím a moderátori i když jsem třeba uplákanek zachranme tu hru. obětujme tomu čas stojí to za to.

    Prosím prosím zabývejte se mým návrhem i od dalších hráčů.

    Jsem ochoten jen ty mapy proletet nafotit vše.. stát u portu a čekat jak jinak to dokázat..to jestli tam budu stát 5 hodin mi nevadí hlavně když to zachrání hru.
     
  7. Perňa

    Perňa User

    Nezměníš nic, botovat se bude a ještě více, smiř se s tím.
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Perňa nakoľko Ti vôbec nejde o záchranu tejto hry, tak do tohto vlákna viac nepíš. Ďakujem.
    Akoby si nepoznal to známe rčenie: "Keď nepomáhaš, tak aspoň nezavadzaj a necloň." ;)
     
    Marvel-Black-Panther tohle ocenil(a).
  9. Perňa

    Perňa User

    A čemu pomáháš ty?

    Akorát si tady vypisujete na fóru, jak když se 2 dědci sejdou u piva v hospodě.

    Kecy, kecy, kecy, je to trapné, ubohé, ale Vám to nikdo nevysvětlí protože Ty a Shock se neustále podporujete v tom hnoji co tady věčně postujete a myslíte si, že zachráníte Orbit.

    Fórum bylo vytvořené pouze k diskuzi o hře a tak na to i ti co tuto hru vytvořili pohlížejí, tohle není zeď nářků, proto nikdy z Bigpointu nebude zajímat co se tady o záchraně hry píše.
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] a PaRazZziTeK tohle ocenili.
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Perňa, neumíš číst. Když této témě nepomáhaš, pak proč sem tady vůbec píšeš?
    Jen na tohle: sem se Tě ptal. Běž si stežovat do jiné témy, ale tady už víc netrol.

    P.S.: Ten překlad hned teď odešlu z vlastní mailové adresy. Alespoň to pro něco je dobré.
     
    Marvel-Black-Panther tohle ocenil(a).
  11. Korben

    Korben User

    Úplne zbytočný návrh. Ten kto v tom musí urobiť poriadok, je BP. Takéto a ani podobné návrhy nič nevyriešia.
    Prosiť môžeš aj na krvavých kolenách. Naše dožadovanie sa po riešení problematiky podvodníkov v hre, dopadlo zatiaľ následovne. Jeden dobrý moderátor ukončil svoje pôsobenie a druhý je v štádiu riešenia a to len preto, že chceme čistú hru.

    Je to len a len na BP. No kde nieje vôľa, tam nieje cesta.

    Návrh ako zbytočný uzatváram.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.