Návrhy Záchrana hodnosti a navrátenie jej zmyslu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Crystal, 19/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete danu upravu aplikovat do hry?

  1. Ano

    78.6%
  2. Nie

    11.7%
  3. Ano, s upravami

    10.5%
  4. Nie, lebo som boter s kopcom nastrielanych NPC

    3.1%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pokuď budu mít v lodi alespoň 30 LF4 tak klidně budu i astronaut začátečník.Já na hodnost nekoukám.
     
  2. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. lamiX

    lamiX User

    Blábol? Tak jaký má opravdu smysl? :)
     
  4. Nejde oto jaký má smyls, ten už dávno hodnost ztratila. Já myslel blábol to, že si napsal, že hodnost je ukazatelem závislosti na této hře.
     
  5. lamiX

    lamiX User

    Čest se časem snižuje, takže ti co jsou v top musí být dost aktivní
     
  6. Co? Jak to myslíš, že se čest časem snižuje? Otom slyším poprvé.
     
  7. lamiX

    lamiX User

    Hráči na serveru nabývají čím dál víc a víc cti, takže ty jdeš v žebříčku dolů když nehraješ. Já jsem za půl roku neaktivity klesl z šéf-důtojníka zpět na astronauta. A u top hodností je podle mě pokles dost rychlý, takže musíš být téměř každodenně aktivní. Dobrá možná jsem spíš měl říct, že se snižuje hodnost, ne čest. Ale už se o tom nebavme, je to OT
     
  8. jisap123

    jisap123 User

    Návrh by tomu pomohl, ale ti co to hrají díl, ty "saimony" apod stříli ani o tom neví jen tak jednou za čas když je mise, ale přesto jich za tu dobu sestřelili tisíce a teď mají přijít o tolik RB? Chtělo by to nějak vymyslet (jinak) nějakým omezením po určitých sestřelech po sobě, nebo jinak.
     
  9. lamiX ještě jeden dodatek: Hodnost se ti po 1 měsíci neaktivity automaticky sníží na astronauta-začátečníka. Svou hodnost můžeš mít potom zase relativně rychle zpět.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. jisap123

    jisap123 User

    No hlavně po 1 měsíci neaktivity můžeš přijít o účet (mě se to naštěstí nestalo ani po půl roce :D)
     
  11. pecko

    pecko User

    je to vinikajúci nápad, keďže sú tu aj nové úlohy bohaté na BS, súhlas nič iné čím skôr sa to zavedie tým aj nováčikom sa bude viac páčiť táto hra, keďže skoro každí noví sa pýta o hodnosti :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Já bych přemontoval získávání hodnosti za levely level 17:major 20:plukovník začátečník 21:plukovník a tak dále,nebylo by to rozumější? :)
     
  13. »P.I.G.E.O.N...808« Pokud by byla hodnost přidělená podle levelu, tak by poněkud ztratila smysl, nemyslíš?
     
    -baghira2- a thekikoplayer tohle ocenili.
  14. Diavolo

    Diavolo User

    Já myslím, že tahle diskuse už nemá moc velký význam. Byla založená bez jednoho měsíce před rokem a jestě se nic nestalo, takže to ani na nějaké změny nevidím.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. psal jsem tu na zacatku diskuze ze asi je to pravda a ze nejde udelat hodnost ale spletl jsem se hraju rok coz hodne hracu hraje dele nez ja po roce fakticky tvrde driny jsem dosahl na hodnost plukovnik zacatecnik :) takze jde to udelat jen je treba vice makat
     
  16. TRIXT

    TRIXT User

    No tak na další hodnost si ještě pořádně "mákneš". :D
     
  17. Skate

    Skate User

    Na Globalnej Europe 2 je na Podplukovnika treba okolo 2 Mega rankov za 1 Rok by tom malo kto dokazal len s velkou investiciou.;)
     
  18. TRIXT

    TRIXT User

    Skate: Samozřejmě nevím, jakou investici »»»¯¯¯VДŁĐłИ¯¯¯««« využil, ale vím, že to dokázal. A to u nás na CZ1 u VRU je na podplukovníka skoro 2,5 mil RB. Ať to bylo peněz kolik chtělo, stejně největší obětí bývá čas. ;)
     
  19. ja si myslim ze tabulka by sa mala nulovat kazdy rok a nechat iba 10% bodov z rebricka....
     
  20. 1980milan

    1980milan User

    no neviem si predstaviť že by si takúto vec spravil hráčom ktorý to hrajú 6,7 rokov dali do toho tisíce eur a hrajú na TOP tabuľku a po roku by im vynulovali BZ a neviem si to predstaviť ani u iných v ratane seba že by mi po 6 rokoch vzali všetko čo som dosiahol a čas ktorý tu hráči strávili je to nezmysel čo si navrhol
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.