Návrhy Záchrana hodnosti a navrátenie jej zmyslu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Crystal, 19/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete danu upravu aplikovat do hry?

  1. Ano

    78.6%
  2. Nie

    11.7%
  3. Ano, s upravami

    10.5%
  4. Nie, lebo som boter s kopcom nastrielanych NPC

    3.1%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skate

    Skate User

    Tento návrh bol podaný skôr ako implementovali do hry týchto nových Streunerov.
     
  2. ono je to tezky kdyz tu hru kazily az zamorili autopiloti nekolik mesicu. myslim ze to uz nikdo neda dohromady a tak jak by to melo bejt.Vemte si furt se dela botkontrola a porat je tam kolem500 uctu co zabanujou je to neskutecne.to snad ani nejde opravit nebo dat dohromady hodnosti Smutne že:(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Skate

    Skate User

    Tato tema je nieco podobne ako Virus a Antivirus :).Stale sa to vyvaja a ludia su vynaliezavi.Vraj maju vyvojari riešiť hodnosti časom tak uvidime .
     
  4. Takéto zmeny mali zaviest v BP už dávno. Vedeli čo sa deje ,vedeli že je veeeelmi vela nepoctivých hráčov. Tak celkom nechápem prečo takéto niečo nevyšlo z ich "dielne" ! No uvidíme, aj ked vobec neverím že tento návrh prejde. Prečo? Pretože by to mohlo niekomu uškodit. Jednoducho logické. Inak by to spracvali a zaviedli do hry . Ved nárh bol vložený 19. septembra 2014
     
    -baghira2- a Koudy-OP tohle ocenili.
  5. lonja68

    lonja68 User

    mám otázku mám 95tisíc RB a když hraju tak mi to logicky narůstá, ale taky mi narůstá hranice do vetší hodnosti.
    to co se děje:
    mám 95 tisíc RB a na další hodnost musím mít 98tisíc (řeknu si no tak zachví-li už budu větší jupí) ale ne zítra je už hranice zvedla asi o 3tisíce a nevím proč? a vyděl jsem hráče co hrají asi 100hodin a mají mnohem vetší hodnost.
     
  6. Zafod

    Zafod User

    Já toho viděl, ani mi nebudeš věřit... ;)

    Hranice RB se zvedá jelikož nehraješ jen ty, ale i ostatní. A na každou hodnost je jen určité procento hráčů. Spočítej a nebo si zde najdi, za co obdržíš nejvíc RB a na to hraní směruj, pokud ti jde o hodnost.

    Nevím kdo má 100 hodin a vyšší hodnost než ty, nevím ani o jakou hodnost se jedná. Takže se k tomu o mc víc napsat nedá.

    Btw: server GE1
    A není to jedno?
     
    Naposledy upraveno: 11/4/16
    -baghira2- a lonja68 tohle ocenili.
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    lonja68 Hodnost sa meni podla toho kolko rank bodov nahraju hraci a tym padom nema stalu hodnotu. Kazda hodnost ma svoje urcite % v hre, to urcuje kolko % hracov moze vlastnit danu hodnost.

    Ak ma napr. plukovnik 0,5%, znamena to, ze z 5000 hracov vo firme moze tu hodnost vlastnit len 25 hracov. Hodnota potrebna na novy rank reprezentuje hraca co ma v danej hodnosti najmenej bodov. Cize ak ten hrac zvysuje svoje body, automaticky stupa aj hranica.

    Prejdi si odkaz Hodnosti
     
    -baghira2- a lonja68 tohle ocenili.
  8. lonja68

    lonja68 User

    dík lidi
     
  9. Nezlobte se na mě, ale tenhle návrh už má pomalu fousy:) a pokud se nepletu už je do hry dávno i když v omezené míře zahrnut. Stauneri a lordakie se už do ranku nějaké pátek nepočítají. Nějak mi tohle hlasování teď nedává smysl pochybuji že se k tomu bude ještě BP vracet
     
  10. jedine reseni bylo kdyz BP nachytatli nepoctivce tak je bez milosti meli zabanovat navzdy,jejich problem at se v tom BP utopi samo,ale proc by se topili kdyz lide plati dal i kdyz jsou nespokojeni ze,nejste nahodou cesi:)
     
  11. Ķṵḵḭᾗớṽở555™°ÆŞ° sice souhlasím, ale tehdy, kdyby to udělali, tak těch 10% hráčů, co by zůstalo, tak by nezaplatilo ani elektřinu do serverů. Pro ně to bylo méně špatné řešení ze dvou špatných. A vzhledem k tomu, že toto téma bylo odesláno už před tak dlouhou dobou, tak si myslím, že to buď někde zapadlo, nebo nemají zájem to realizovat.
    Podle mě to člověk z BP, co to dostal na stůl ani nepracuje.
     
    -baghira2- a Koudy-OP tohle ocenili.
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Kedze sa bude hromadne zvysovat pocet cti a bs po zavedeni GG noviniek a boostrov, uz nebude tento navrh potrebny. Rank body stupnu tak vysoko, ze tie nabotovane npc uz nebudu mat ziadnu vahu a boterom moc nepomozu.
     
    Altlantis a Koudy-OP tohle ocenili.
  13. TRIXT

    TRIXT User

    |Oromë|: To je pravda. U nás na VRU na CZ1 se ranky na plukovníka pomalu šplhají na 6 mil. RB. Přitom ranky na plukovníka začátečníka rostou výrazně pomaleji a jsou lehce nad 3 mil. RB. Je to o tom, že špička o hodnosti bojuje a někdo, kdo začal nedávno, již prakticky nemá šanci se do tohoto boje zapojit. Musel by přijít nějaký nový nápad, aby i novější hráči měli šanci se do tohoto souboje zapojit.
     
  14. PaiMei

    PaiMei User

    K tomu řeknu jenom jedno, na plukovníka na CZ3 mě to trvalo z nuly 19 měsíců. To je 3,3 mega ranku. Všechno prakticky uděláno na branách a hráčích. Další hranice je pro mě už tabu, to jest 6,1 mega na dvouhvězdu.
    Takže to jde i dnes, ale stojí to dost času, peněz a přesvědčování sebe sama, že to má smysl. Jinak investice byla jen v začátcích, poslední měsíce maximálně nákup boosterů na 50% cti, premko.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. pecko

    pecko User

    Ale k botom tu to nieje len o npc, ale aj o uridium, ak botka da len 25k uridia denne a nieje pan boter pri pc, za mesiac si vystavia brany k cti a skusenosti.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Autíčkárov nerieš, to do tejto témy vôbec nepatrí. Je to už tak trochu mimo a tak trochu OT.
    Najprv čítaj ako sa prispieva do návrhov. Až potom píš. Témou je Záchrana hodnosti a navrátenie jej zmyslu.

    Umením je zahrať čestne a férovo bez použitia nečestných a nekalých prostriedkov, a nikdy neklesnúť na
    ich úroveň. Nemám rád podvodníkov v maskách čo zbierajú boxy a obchádzajú systém.. Sú hanbou
    všetkých slušných hráčov čo to hrajú dlho, poctivo a pre zábavu. Najradšej strieľam mordony, Boss Mordony,
    a občas lordakium, kristallon, uber npc. Alebo výnimočne lovím na cudzích mapách. Ako kedy. Rád to robím
    pomaly, svedomito, dôsledne ale isto. A takých podvodníkov, tu nepotrebujeme. Vezú sa na našich chrbtoch,
    robia špatné meno svojej firme; ako aj nekalými spôsobmi sa dostávajú do popredia, čo poctivým lovkám
    to predsa len o niečo dlhšie trvá.
    - Keby ich nebolo, nemuseli by sme zakladať túto tému a riešiť hodnosť, bola by rovnaká šanca pre všetkých
    hráčov rovnako a hodnota na DO by opäť nabrala svoju vážnosť i zmysel. Rozhodne sa ich treba zbaviť,
    pretože to odrádza väčšinu poctivých hráčov od hrania. Navrhujem aby ste ich konečne začali nahlasovať,
    ak nie na fóre; tak na podpore. A to podľa pravidiel.
    Strieľanie do nich taktiež nemá zmysel, pretože aj bez stíhačiek budú naďalej boxíkovať. Iba ak by si potrebovali
    elitní hráči inej firmy mali za potreby rýchle nahnať ranky aj takýmto nie najčestnejším spôsobom, pukať stále
    toho istého aj 100x. To je neprimeraná brutalita takýmto spôsobom si na nich honiť ego. Stačí toľkokrát,
    koľkokrát ho dotyčný potrebuje do misií; ináč nie.
    Najnovšie ich na cz1 začali pukať v trojici. Na x2 mape a popritom puknú aj začínajúcich poctivcov; čo ešte viac
    bude odrádzať novo príchodzích. Iste elitní iných firiem budú namietať, že sa im do toho pletiem; pretože nemusia
    vynakladať toľko námahy a toľko munície, aby omnoho poctivejším spôsobom na x3 či x4 mape lovili poctivého,
    ktorý sa aktívne bráni alebo ktorý si všíma minimapu a včas im ujde. Úplne zleniveli a spohodlneli, odkedy sa
    naučili zostreľovať len autíčkárov na x2 mapách iných firiem. Pár som ich síce zvesil na GE6 ale prestalo ma to
    baviť, nakoľko sa nebránili. Oveľa radšej strieľam nepriateľa, ktorý mi je roveň a ktorý mi dokáže rovnako ublížiť
    ako ja jemu. - Takýto lov mi je cudzí. Nakoľko sa dotyčný vôbec nebráni.
    Iste, len toľko, koľko je zapotreby do úkolu; potom navrhujem toho nechať.
    O nich by sa mal skôr či neskôr postarať systém. Nenadarmo sa tomu hovorí: "Božie mlyny melú pomaly ale iste!"
    A dovtedy sa chodí s krčahom na vodu, kým sa raz ucho neodbije. - Btw. na každého nepoctivca raz dôjde. Amen.

    Zo všetkých neprávostí je najhoršia tá, že sa ľudia snažia vzbudzovať zdanie počestnosti, keď najviac podvádzajú. / Cicero /
     
    Naposledy upraveno: 31/5/16
  17. -moderato-

    -moderato- User

    Ja osobne suhlasím,ako hram to od 2009 a viac ako kpt som nemal aj to iba tyzden potom mi to islo len dole preco neviem.
     
  18. vubec so o to nestarejte naco hodnost na tom vubec dnes a tady nezaleží a jestli mate pocit ze by jste chteli tak sahnete hlouboko do penezenky a tak to ma byt jen solte at my si tu zahrajem
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. TRIXT

    TRIXT User

    Dnes už tento návrh postrádá smysl, neb hodnosti jsou dnes odvislé spíše od cti, kterou hráči získají z bran (někteří hlavně z Hades ;)). I kdyby se RB za zmíněná NPC smazala, dle mě by se nic nezměnilo. Asi by se hodnost musela založit na jiném principu nebo by se do hodnosti musely promítat jen RB za posledního např. půl roku. Pak by aktivní nový hráč měl stejnou šanci jako ten co tu je již roky.
     
  20. TRIXT jj mas pravdu že hodnost už davno postrada smysl .aktivní hrac co hraje od zacatku hodnost ma peknou taky jsem u toho sedaval kazdou noc ale dnes se nekdy jen naloguju kvuli bonusu a poslani surku a taky jsem pekne padnul jak hodnost tak i v rebrícku a co vybava zustava ne
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.