Návrhy Záchrana hodnosti a navrátenie jej zmyslu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Crystal, 19/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete danu upravu aplikovat do hry?

  1. Ano

    78.6%
  2. Nie

    11.7%
  3. Ano, s upravami

    10.5%
  4. Nie, lebo som boter s kopcom nastrielanych NPC

    3.1%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Crystal

    Crystal User

    ak by mal rank na inych NPC, tak rovno mozem prehlasit ze to nieje hrac ktory kolotocoval na dolnych mapach

    ale pochop je to takto cim vyssia hodnost tym viac by klesla
    mas prvych 30 hracov stoho 20 minimalne botovalo na malych NPC
    kym ty mas 40000 saimonov oni maju 400000...aj viac...chapes tie obrovske cisla?
    20 znich pride o miliony ranku a zbytok sa posunie vyssie..
    stale som presvedceny ze by si si polepsil v hodnosti aj keby ten 1 zatebou zrovna mal menej tych npc...musis sledovat hodnost ako celok, ovplivnuje ju kazdy hrac v danej firme nie len ten jeden za tebou

    osobne by to bolo treba otestovat, mozu tam aj nastat zmeny a BP by to malo detailne poriesit aby to nenarobilo skody

    ale celkovo sa shodneme, treba s tym daco robit...tak ci onak

    a ver mi, malo by to byt tak ako to opisujem, tiez som zazil casy Stareho hracieho klienta a mam prehlad o vsetkom v hre...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. celkem sem pro ale co pro ty prtouse do 12 lvlu jk bys jim spočítal hodnost oni na tom dos visí :p
     
  3. Jen ať takové potrestají, ale ať je to všechno stejným metrem pro všechny. Ne že se ztoho klany jako OLD, TR, wTB, VRO, AS a spol vykroutí jen proto, že mají tam někde nahoře anděle strážné. Když si někdo sestřeluje vlastní učty, pomáhá si snima do ukolu atd, musí očekávat trest. Kdyby se trestalo tak jak se ksutečně mám, tak se tu nemuselo nic s hodnostma vymejšlet. BP to nemělo nechat zajít tak daleko. Nejdřív dělali, že nic takového není možné, že žádné programy neexistují a přitom dukazu bylo hned od začátku dost, jen BP nechtělo nic slyšet. Trestalo hráče zato, že si dovolili nato upozornit. Pak když to začali konečně řešit bylo už pozdě. Sami to nechali zajít tak daleko. Proč??? Kdo ví jak to vlastně celé bylo.
    A nakonec se nám všichni ti botíci doteď smějí. Vy si myslíte, že pro někoho kdo botí víc jak rok, je ztráta upgradu a profilu trest?? Si 3x, 4x pošle mega uri a je vpohodě.
    Ted si tu ti vysmátí kolotočáři lítají vesele mezi námi s full učty a miliony NPC. Mají pusu od ucha k uchu a prst na Ctrl. No a my co sme nebotili mužeme čekat za jaké NPC nám odečtou ranky příště.
     
  4. Sice by to vyřešilo jen určitou část nepoctivců, branaře ne, ale nemusí téct, stačí když kape. Jsem pro. Mimochodem, jestli se nepletu, tak na cz2 je zabanovaná "1", jestli to je perma, to snad budu majorem :D
     
    Naposledy upraveno: 19/9/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Crystal

    Crystal User

    Warmen osobne mam rovnaku nechut k danym hracom, ale prosim nehadaj sa tu, nechceme aby zase tu boli hadky

    treba niak problem vyriesit a verim ze taketo riesenia by aspon nepriamo zasiahli boterov, trebalo by to odskusat a zistit ako by to ovplivnilo hodnost, lebo nieje moc rieseni ako to vyriesit teraz, kedze dalej budu lietat a vysmievat sa nam..
     
  6. Korben

    Korben User

    Najlepšie by bolo hodnosti za NPC úplne zrušiť a nechať hodnosti len za odstrel hráčov. Hodnosť by bola len za zásluhy v boji a bol by pokoj a prípadný pushing trestať perma banom aby sa odradili hráči ktorý si strieľajú vlastné účty.
    Osobne sa priznám, že hodnosť je pre mňa od určitej doby to posledné čo ma zaujíma a môžu za to len určitý hráči, a tak dosť neznášam nepoctivých hráčov a najviac takých, ktorý sa tým ešte chvália.
     
  7. Jen za odstřel hráču?? Co by se tim vyřešilo?? Kolotočáři mají z 90% víc sestřelených hráču než poctiví hráči.
    Mě ani nejde tak o těch mejch 200k ranku o které přijdu. Mě vadí, že za neschoponst a hlavně neochotu BP včas něco řešit a v konečném dusledku se tvrdě s kolotočáři vypořádat(smazání všech učtu označených jako ***, a ne nějaké odebírání upgradu a profilu které se dají jednoduše obnovit), máme pikat my co sme hráli poctivě.
    Ale dobrá, já taky hlasuji za ANO. Ikdyž je to jen částečné řešení. Dokud budou hráči co kolotočovali lítat dál mezi námi a smát se, je ta hodnost stejně oničem.
     
  8. To rovnou se mužou ještě sebrat body za sestřelené lodě..:)
     
    *_*Fight€R*_*[SvK]™ tohle ocenil(a).
  9. Gurmán

    Gurmán User

    Dal jsem NE a to jsem poctivý hráč.

    Návrh jako takový má dobrou myšlenku, leč provedení shledávám naprosto špatným, stejně jako to bylo už u umazání bodů za lordakie a streunery. Proč?

    1. mazáním a dodatečným upravováním výpočtu rankingových bodů dochází k devalvaci hodnosti a hodnost jako taková ztrácí smysl. Jestli chcete něco upravovat, předělejte kompletně výpočet hodnosti, neupravujte části výpočtu podle toho, jak "se to hodí".

    2. návrh neřeší botery, co sbírali palladium - i na tom se určitě dalo nahrabat spousta ranků.

    3. návrh postihne i poctivé hráče a proti tomu se VŽDYCKY budu ohrazovat! I když by to ve výsledku pro ně možná vyšlo lépe, věřím, že existuje lepší řešení než to, které je zde nabízeno.

    Tj. tento návrh bych aplikoval pouze na účty, které byly označeny jako boterské, nikoliv na všechny účty! Jsem přesvědčen, že když boterům mohly být odebrány profily pilota a upgrady, určitě by nebylo tak těžké odebrat tyto RB pouze těmto účtům.

    Když vysvětlím obrazně, jak na mě tento návrh působí, je to jako bych přišel k doktorovi se zlomeninou paže a on mi ruku uřízl. Zlomeninu vyléčil, není problém. Chybou je, že ji měl vyléčit jinak, lépe a bez následků pro zbytek mé ruky :)

    A pokud bych měl jít úplně k jádru problému, BP mělo všechny boterské účty smazat kompletně a přijít na způsob, jak sloučit servery. Jedině tak by byli poctiví hráči spokojení, protože teď jsou to hodnosti, příště to bude, že boteři měli miliony bílé zadarmo, pak přijde stížnost, že si vybotovali i zeus a apis atd.

    Tudíž, pokud chcete otvírat problematiku boterů, otevřete ji pořádně a jděte až k jádru problému. Záplatovat díry (hodnosti, profil, upgrady,..) je k ničemu. Zalepíš jednu, udělá se nová, až dojdeš k závěru, že už nemá cenu nic lepit a je lepší to zahodit :)

    Nechápejte mě špatně, boteři mě štvali vždycky a přestal jsem kvůli nim i hrát, ale tenhle návrh nemůžu podpořit i přes to, že s jeho ideou souhlasím :)
     
  10. Crystal

    Crystal User

    za 1. gurman riesi to hodnost a je to snad najlepsie rieseni ake moze byt, aj ked nie 100%, bohuzial zablokovania tych hracov sa uz asi nikdy nedockame

    za 2. nema zmysel to aplikovat na detekovanych hracov lebo cca 40% nebolo ani detekovanych

    za 3. navrh poctivych nepostihne kedze povodna hodnost sa znizi viac ako body ktore stratia, je to velmi jednoduche, pametam stare casy a viem jak rapidne dole by isla hodnost po tomto...
    a neviem kde si prisiel k tomu zeby stratila zmysel, mna ako full hraca by to postihlo 20k ranku...uplne smeti pre mna..pre niekoho menej pre ineho viac....tak ci tak boteri by dostali pekny uder
    znizenim rapidneho poctu rank bodov by hodnost akurat rapidne klesla, to je jediny efekt aky by to malo, klesla by tam kde by mala byt skutocne(aspon scasti)
    proste kazdy kto chape system a fungovanie hodnosti vie ze efekt by bol takyto...


    za 4. paladium nepridava hodnost, toto riesi miliony malych votrelcov co maju nakolotocovane

    a ano BP to malo riesit inak ale to tu nema zmysel riesit, kedze vieme ze to uz nepojde, treba urobit co sa da, aj ked to riesi vec len zcasti

    nerieste tu uridium a vybavu boterov, tu je rec o hodnosti
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Gurmán

    Gurmán User

    a tou poslední větou jsi mi dal za pravdu.. teď je řeč o hodnosti, příště to bude o bílé, rsb a sestřelených lodích :)

    Pokud vím, BP tvrdilo, že ten systém byl 100% účinný, ty tvrdíš opak. Kde je tedy pravda? To je pro má tvrzení celkem důležitý argument :)

    Jak můžeš vědět, kolik ranků hodilo palladium (brány se daly stavět závratným tempem - bílá munice a lepší výbava- sestřelení hráči)? Jak můžeš vědět, že hodnosti klesnou o statisíce, jak slibuješ? Pouze spekuluješ a střílíš čísla od boku.

    Je sice hezké, že to vyjde líp pro poctivé hráče, ale co třeba účty, které lítají od roku 2008 a mají nalítáno nejvíc hodin na x-7 mapách, protože tam se prostě dřív nejlíp vydělávalo. Jde mi o to, že tímto retrospektivním opatřením možná pomůžeš poctivým hráčům oproti boterům, ale každému z poctivých hráčů pomůžeš jinou měrou. Byť znovu říkám, chápu tvou argumentaci, přesto zasáhneš do jinak "férově vybalancovaného" systému. Některé účty zvýhodníš víc oproti jiným. Nebudou to miliony ranků, ale v některých případech to mohou být desítky tisíc rankingových bodů (v případě kristalinů). Proto se mi tenhle návrh řešení nelíbí.

    Další věcí je, že já bych botery raději potrestal úplným sebráním výbavy, než sebráním hodnosti, která je pouze třešničkou na dortu. Mně je jedno, jestli mě sundá generál, plukovní nebo major. Ale není mi jedno, jestli já sundám jeho nebo on mě :) Proto si stále myslím, že když už něco řešit, tak komplexně. A né po částech, jako to řeší tento návrh.

    Je mi jasné, že shodu názorů nenajdeme, debatovat tady asi můžeme dlouho, ale já prostě s tím tvým návrhem nesouhlasím - né v této podobě :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Drift1

    Drift1 User

    Návrh ok..ať se stím něco dělá...co ale nechápu že se hráči hrnou do ,,topky,, aby měli hvězdičky..hra je o relaxu a zábavě no o honbě za nesmyslem...
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  13. Korben

    Korben User

    Mno, poprosil by som aby ste sa vyjadrovali k návrhu a nie k boterom a k tomu čo malo a čo nemalo BP urobiť. Možno ste si to nevšimli, ale BP zmenilo majiteľa a teda aj prístup k riešeniu problémov.

    Tak že úplne vážne, diskusiu smerujte priamo k návrhu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Zafod

    Zafod User

    Hodnost je nic, hodnost nic neznamená, U díky ní levnější nebude. Po dlouhé době zde vidím návrh který má hlavu a patu.

    Edit: to je poprvé co jsem u vícenásobného hlasování zvolil jen jednu možnost. Crystal zapiš si to do deníčku :D... Herdek ale když čtu tu poslední možnost, začíná mě to mrzet.
     
  15. Zafode domyslel jsi vubec jak by tady tato hra dopadla když tu chválíš návrh Crystala ? Totálně prázdné základní mapy kdyby za malá npc nebyly žádné ranky ? Jen samí lovci co by hledali malé lodě na zabití . ----a obraz na nových mapách ? Hromada hráču nacpaná sepromem a bílou municí a číhající na někoho kdo by se odvážil si sestřelit krisu :D Tady ta hra je o tom kdo bude lepší bude mít lepší výbavu a lepší hodnost--ale poctivou cestou.....nebudu radil ,ale stačilo by prověřit dukladnou kontrolou učty v TOP 500 hraču na každém serveru a vody by se pročistily dukladně....

    ještě dodatek-- berte v uvahu i to ,že jsou tu poctiví hráči co nelelkovali na portu a hráli poctivě a mají hodně nastřílených npc
     
    Naposledy upraveno: 20/9/14
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  16. Můj názor je takový , smazal bych pouze NPC ze starých map... Na nových mapácha těch hráčů s těmi hezkými autoboty moc nelítalo. A jakože můj učet je téměř postavený na krystalínkách a VK takže mě by to vcelku hodně poškodilo. Má hodnost je těžce vydřená a nehodlám o ní přijít , pokud vás DO nebavý , tak běžte hrát piškvorky :) A když už něco smazat , tak všechno !
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  17. _Harley-davidson_, pokud se nemýlím, jsi full hercul, lítáš někdy i se mnou, znám tě dlouho, pomáháš ostatním, i mě. Věř mi, že bys o hodnost nepřišel, myslím, že spíš naopak. Ten problém tohoto návrhu je v tom, že nepostihne ty (bránaře), kteří to v době kontroly neměli zapnuté a tudíž nebyli chyceni, ti se nám budou smát dál, i s plukovnickými hodnostmi. Když BP spustilo 72 hodin, domnívali se, že většina nepoctivých to zase časem zapne a dají jim perma. Jenže oni to už většinou neudělali, však byli full LF4 a havoc, hercul, tak si jen udělali nové studijní body, upgrady a už se nám zas smějí dál. Ale, když bych potkal seržanta s full hercul, bylo by mi to víc jasné :D. To je můj názor na tento návrh.
     
    Naposledy upraveno: 20/9/14
  18. Dal jsem vam ano,at si uzijete tu chvilku slavy. Ja osobne na nejakou hodnost nehraju,DMG vam to neprida a kdyz tem boterum zustane vybava tak vas budou sundavat stejne pekne jako do ted. Jak uz tu nekdo psal,meli jim ty ucty sebrat a hotovo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Korben

    Korben User

    ·вяησ· Ja ti neviem, ale myslím že v návrhu nieje písané, že by za NPC neboli už žiadne ranky. Odmeny , ranky a všetko by ostalo, len by prišlo k tomu, že by za vymazali ranky za doteraz nastrieľané NPC , všetkým hráčom, a tak by všetci začínali od 0.
    Ranky za NPC od kristalona hore, by ostali. Zmazali by sa ranky len za male NPC.
    Tak som aspoň návrh pochopil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. dodiko11

    dodiko11 User

    1.Tak pome na to postupne keby im zoberu ucty hralo by na serveroch sotva 20 hracov ved 80% hracov botovalo . Koho by si strielal ? A ešte o to te 72 nemali vsetci , ani ja som ju nemal kedže som hlhsiu dobu predtym nehral a ked robili kontrolu tak ma nič nepostihlo .

    2.Bol som boter čo si budeme klamat :) nastrielane okolo 900 000 lordakia a stejne ked odobrali ranky za stravnery a lordakie ostali ranky a to hodne na mordony a saimony a deva to som mal tiež v 100tisicoch sestrelov . Tak neplacte nad tym že vam padne 200 000 rankou , im padne možno 1 000 000 rankou čo my vieme ?

    3. Len tak okrajovo botery točili aj kubi ale to malo :) prevažná väčsina bola na starých
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.