Návrhy Záchrana hodnosti a navrátenie jej zmyslu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Crystal, 19/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete danu upravu aplikovat do hry?

  1. Ano

    78.6%
  2. Nie

    11.7%
  3. Ano, s upravami

    10.5%
  4. Nie, lebo som boter s kopcom nastrielanych NPC

    3.1%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skate

    Skate User

    Mne sa tento navrh páči a som za.Ale ovplivnilo by to velmi nizke lvl co maju hodnosti len z mordon-sibelon zrejme by vsetci mali jednotnu hodnost.Skoda ze jednoducho nestrihli vsetkym tim co boli zdetekovani ako nepoctivi uz davno.Mozno by si mohol dat niake obmedzenie do 5 lvl by sa to nemuselo tykat napriklad.
     
    Naposledy upraveno: 20/9/14
  2. Korben

    Korben User

    Skate neviem či by ich to nejak moc ovplyvnilo, nízky level nemá nejak veľkú hodnosť. Tak že by ich to nejak neovplyvnilo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. -Neptun-

    -Neptun- User

    Me se navrh hodne libi a kdyby to zavedli do hry byla by to parada...takze davam ANO!
     
  4. ono je to jediné riešenie aj ked čest a bs im z tych NPC ostane
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. dodiko11

    dodiko11 User

    Korben ospravedlnujem sa už sa to viac krat nestane . ostanem pisat len na 1
     
  7. Nevim proc se tady debatuje o necem co ve hre nema zadny ucinek. Nedava to nic jen ikonu vedle jmena podle me se resi uplna zbytecnost. Pokud nekomu jde o to aby mel lepsi obrazek vedle jmena tak prosim. Co se vypoctu rank bodu bych to mozna predelal tak aby z kazdeho npc byl urcity strop ze ktere se dostanou rank body. Zbytek rank bodu at si kazdy nastrili z hracu.

    Napr. Max pocet ktery se bude pocitat do hodnosti. 30 000 strauneru 28 000 lordakii 25 000 strauneru atd... dalsi rank body pouze se sestrelu hracu. To by pak zahybalo zebricekm taky jinak.

    Co je platne ze ma nekdo miliony npc a do hrace si poradne ani nevystrelil. Ted je treba major a ten co se neboji likvidovat i hrace tak at je to na jeho hodnosti znat.
     
  8. a nechcete spíše sebrat všechny body za npc jen hráčům, co mají nějaký grade? :) myslím si, že by to bylo férovější :)
     
  9. Dobrý deň napíšem aj ja svoj názor na danú vec. Ja som už od samého začiatku hrania tejto hry vedel o tom, že existujú "nepoctiví hráči" na čo ma jednak upozornili spoluhráči z klanu a jednak som si to všimol aj sám a vždy ma to hnevalo ako im to všetko prechádza, kde ja driem hodiny na npc aby som si zarobil na akú takú výbavu a "oni" si zabehli na pivko vrátili sa po pár hodinách a mali viac než ja a to bez akejkoľvek námahy. Veľa príspevkov na starom fóre svedčí o tom ako ma to hnevalo no po čase som zistil,že ja nemám moc, aby som s týmto niečo urobil keďže som len hráč, tak mi ostávalo len sa tešiť z hry a snažiť sa si isté veci nevšímať...

    ...zlom prišiel až oficiálne zverejnili tresty pre veľké množstvo "nepoctivcov" v podobe zmazaného profilu pilota a upgrade, avšak v momente som si uvedomil, že pre tých v top 300 je to ako keby im vzali jeden cukrik z celého balíka...ako bolo už spomínané vyššie, všetko ostatné im ostalo vrátane rankov...takže radosť na jednej strane vystriedalo sklamanie na strane druhej keď má "tí istí hráči" o pár dní opäť ničili vďaka tomu čo nadobudli "svojim spôsobom".....

    ...po čase sa v záujme úpravy hodnosti zmazali ranky za prvé 2NPC čo bol na jednej strane dobrý ťah avšak tieto NPC nie sú jediné na ktorých sa "obohacovalo"...ďalej netreba zabúdať aj na hráčov ktorí strávili hodiny poctivým strieľaním drobných NPC čo si vyžaduje veľa času a aj tí stratili týmto zmazaním svoje rank body pričom po tomto kroku sa zasa hodnosť až tak výrazne nezmenila...v súčastnosti opäť dosahujú vyššie hodnosti astronomických čísel a opäť je jediným riešením zmazanie rankov? na jednej strane súhlasím na druhej sa obávam, či tento krok prinesie naozaj očakávané zníženie nárokov na ďalšiu hodnosť

    ...nakoniec k návrhu len jeden dodatok: Súhlasil by som, aby sa ranky za isté typy NPC zmazali za účelom úpravy hodností resp. sa nadsadil určitý strop nad ktorým už body za tieto NPC nebude možné získať ako bolo spomínané vyššie....na mieste BP by som vyskúšal urobiť tento ťah a zistilo by sa tak či to prinieslo očakávaný výsledok
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. 03X1K

    03X1K User

    Jednoznačné ANO!
    Bolo by dobré o tom informovať BP v dennom reporte...
    Vrátilo by to zmysel pre hráčov ktorý si robia ranky poctivo... všetci vieme o čo tu ide.
    Ak by boter prišiel o miliony rankov tak by to pekne zamiešalo hodnosti :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. -Filipko-

    -Filipko- User

    Jednoznačne NIE :) K čomu by to bolo ? v podstate k ničomu hráči čo poctivo hrajú by mali výhody hej to uznávam ale nové lodky čo hrajú 3-4 dni a nastrielali NPC na dolných mapách mali by nejakú to malú hodnosť a zrazu by boli na 0 to by sa možno niekto aj zľakol. Bola by to veľmi veľká zmena že ranky by sa dali v podstate zarábať iba na horných mapách. A to nerátam kristalinky slabá loďka čo má nejakú tú flaxku by si nedala krystalona aby mala s neho rankingové body a ľudia si za toho "bota" platili. A niektorý čo chceli vyšší rank museli do toho aj sypať nemalé peniaze.... Myslím si že to je nefér voči hráčom čo botovali. Bola zmena keď dali - za Lordakie a Straunery a to si myslím že už stačilo.
     
  12. Predynko

    Predynko User

    Je to zaujímavý návrh no keby sa to udeje tak prídem o 108k rankov :) Podla mňa by stačilo keby stiahnu ranky len za Mordony,Saimony,Sibelony,Devolarium večšina boterov bývala na dolných mapách čiže tieto npc :) Bolo by nefér keby prídem o ranky za kristalinky ktoré som často strielal no žili by mi to netrhalo :) A Filipko povedz mi načo je začiatočníkom hodnosť ? DMG,SHD a ďalšie veci im to nezvečší,nezlepší :) a za tie 3-4 dni dajú sotva 20 sibelonov :) Aj to s niekym v skupine čiže za mňa ÁNO dal som aj hlas :)
     
  13. Korben

    Korben User

    To si robíš srandu ? To takéto niečo tu napíšeš ? Že ťa nevie z klávesnice elektrika kopnúť keď si to písal. Že ťa hanba nefackuje.
    Tvoj účet už mal byť dávno zošrotovaný a nie že tu budeš ešte oxidovať.
    Tebe by som zobral rovno aj kábel od PC.


    Fuj, toto som si nemohol odpustiť. :mad: To je už moc aj na mňa.
     
  14. -Filipko-, tak to jsi opravdu přehnal. Je to jako kdyby u soudu řekl zloděj, že ty ukradené věci jsou jeho, protože investoval do šperháků. Pravděpodobně jsi obětí té dezinformace, že ty firmy, co ten hnus prodávali, platili DO. Nebylo to tak, jde o zlodějnu, kterou tu obhajuješ. Nechutné.

    Příště raději jen hlasuj:
    Nie, lebo som boter s kopcom nastrielanych NPC

    Kde asi udělali soudruzi z Německa chybu, podali prst a botaři budou brát celou ruku. Myslím, že by bylo dobré, aby tu hru postupně opravdu očistili. Nakonec, názor je názor, byť od takového "hráče". A o tom ta diskuze má být.
    (víc než 100 hlasujících, to už jsem dlouho neviděl)
     
    Naposledy upraveno: 20/9/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Samozrejme že súhlasím!!!!!! Som zvedavý či to BP nechá prejsť alebo nie. Podla toho usúdime ako to vlastne je a či nás podvádzajú alebo nepodvádzajú aj oni ;) a či vôbec chcú dosiahnuť čistotu hry !
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. motyliLET

    motyliLET User

    suhlasim velmi dobry navrh, bolo by spravodlivosti zadostucinene a sakramentsky by sa zmenili vysoke hodnosti
    ak bude u BP chcenie urobia to jednoducho presne tak ako to urobili ked zmazali vsetkym ranky za strauneri a lordakie, cize technicky je to jednoduche, dobre na tom je ze cest a bs ktore poctivi zarobili v GG tak im ostanu teda ozaj by sa zmazali len ranky za tieto npc, cize poctivy hrac natom len ziska a nepoctivy pride o to co ma nespravodlivo a to je fer
    ----------------------------------
    to ze si mal 900 000 rankov za poctive zostrely straunerov a lordakii mozes rozpravat niekomu lahko retardovanemu je to nezmysel tolko sa na tychto dvoch malych npc nedalo urobit ani za roky driny
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/9/14
  17. motyliLET --ty mě koukám neznáš--mám nahraných 17 711 h na Dark Orbitu a poctivě nastřílených 2 306 000 npc --stačí se podívat na GE1

    Jsem se dneska díval na TOP a možná by bylo opravdu dobrý ty ranky za malá npc smazat--ty dvě dvouhvězdy s 5 miliony npc nastřílinými rvou oči --vím co se dá nastřílet a co ne :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. motyliLET

    motyliLET User

    brno nepoznam ta to je pravda, hram na inom serveri, ale jednoducho pokial si prisiel o 900 000 rankov ked mazali strauneri a lordakie tak je jasne ze si ich musel mat nastrielanych cca 1.8 miliona a neviem si predstavit cloveka ktory by nastrielal tolko lordasiek a straunerov, to by si cele hodiny nesmel na darku nic ine robit to je proste obrovske kvantum a ani ti to nechcem preratavat na sekundy ci minuty, ja som mal straunerov a lordasiek dokopy asi 70 000 a mam odo0hratych cez 6000 hodin viac ako 700 alfa beta gama dokopy, proste mimo realne chapanie
    inak ja by som prisiel ak by mazali saimony mordony sibelonitky kristalinky o viac ako 300 000 rankov ale nevadi mi to pretoze viem ze ze nepoctivi hraci by prisli o miliony a zda sa mi to ako jedine mozne riesenie, pretoze naozaj hladat medzi tym kvantom uctov ci nahodov nie je nejaky blazon co poctivo nastrielal 1,8 mega straunerov a lordasiek nerealne
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  19. Korben

    Korben User

    Znova Vás žiadam aby ste diskutovali k téme.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Hlasoval jsem pro Ano, jakákoliv věc, která postihne nepoctivé hráče má moji podporu. Osobně mě více než hodnosti štve, že nepoctivým hráčům zůstala celá elitní výbava a můžou dál střílet poctivě hrající a tedy často hůře vybavené hráče. Ale to je bohužel věc BP, že tohle dopustilo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.